Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

  1. night

    night Well-Known Member

    ні, їхала машиною через кордон.

    це дуже погано що не працює в очах посольства. І ваші доходи можуть бути не достатнім аргументом.
     
    Останнє редагування модератором: 13 сер 2009
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    Але ж Чехія не має паспортного контролю на сухопутніх кордонах, оскільки межує тільки з шенгенськими країнами. :scratch_one-s_head: Я тому і питався, чи Ви літаком туди прибули.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Orkin

    Orkin New Member

    Вона на стаціонарі вчиться. То мабуть треба довідку з ВУЗу подавати (хоча про це ніде не вказано).
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Active Member

    І я їхала в Чехію із польським Шенгеном. Машиною. Жодних митників не бачила і жодних проблем не було.
     
  5. Expaw

    Expaw Member

    Привіт усім таке питання: мені потрібна віза в польщу на 4дні, запрошення немае, сам студент стаціонар, працюю офіційно, чи можуть дати візу якшо звернусь в посольство, буду мати бронь в готелі, квитки туди назад, банківський рахунок або дорожні чеки, довідки з роботи і з універу, страховку, чи того пакету докумениів буде достатьно шоб видали візу?? Чи е сенс йти самому в посольство без турфірми? (паспорт чистий) І чи потрібно оплачувати візовий збір так як я студент, мені 22 роки.
    Дукую за допомогу
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Теоретично мають дати візу. У Вас просто ідеальний варіант - тільки на 4 дні (першу візу на довго не дають зазвичай), Ви студент (якщо отримаєте візу, виробіть ISIC - на кордоні можуть спитати) який працює (без роботи студенти їдуть на заробітки, тому документ з праці Вас виручить), та ще й з бронею в готелі (це майже прямий квиток на візу)! Я б на Вашому місці йшла сама в посольство. У Вас 95% шансу отримати візу. Тож навіщо переплачувати?
    Список документів і оплату перевірте на сайті посольства Польщі у Вашому регіоні - ця інфа час від часу змінюється, тому не знаю як зараз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Expaw

    Expaw Member

    Я вже маю ISIC діючу :) в наявності, шож буду пробувати дякую за пораду=)
     
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Майже з аналогічним пакетом документів і я ходив рік тому, але сказали, що просто бронь готелю не підходить, потрібно надати письмове підтвердження, що Ви проплатили, хоча б частково проживання в готелі (так-так, там знаючі люди сидять і вони в курсі шо просту бронь готелю зробити елементарно). Щодо звільнення від сплати візового збору, то критерій там не віковий, а залежить від мети поїздки (на сайті є конкретно розписано).
     
  9. Expaw

    Expaw Member

    Бронь готелю зробив предоплату 100% тепер чекаю підтвердження по факсу, думаю таке має підійти?
     
  10. Llordnakcor

    Llordnakcor New Member

    ?

    Здоров. Може хтось щось порадить, бо йде купа нервів. А ситуація така: маю на руках польську шенген візу, бізнесову. Піврічну. Зроблена в Луцьку. С. Мульт. 04. Робилося це все без моєї участі... і відповідно запрошення від іноземних партнерів у мене немає. Одні говорять, що проблем немає бути з проходженням польського кордону, інші ж дають 99% що завернуть без запрошення і підтвердження вказаної у візі мети подорожі. Ось таке...
    Порадьте що робити, чи варто виробляти якесь липове запрошення... Можливо ще шось... :sad:
    Дякую.
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Останнього разу, як я їхала через кордон 2 тижні тому, то у майже всіх українців, що зі мною їхали, поляки просили показати запрошення. Так що краще зробити. А от чи липове - то вже на Ваш ризик. Вони не церемоняться.
     
  12. Llordnakcor

    Llordnakcor New Member

    Дякую за пораду, Нірванко :)
     
  13. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    В тих людей які робили візу точно є запрошення,страховка,по якому вони подавали документи в посольство,бо по іншому вони би ніколи не відкрили вам візу.
     
  14. night

    night Well-Known Member

    Все залежить через який кордон їхати. Краківець, Рава взагалі ніколи не питали про запрошення. максимум питання куди їдете і на скільки. От в цю пятницю їхали через Смільницю і там попросили запрошення. Ледь вговорили пропустити (мотивували що раніше ніде не просили запрошень а ми перший раз через цей кордон їхали)
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    night, а поясніть, будь ласка, де Ви натрапили на чеських митників?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Максим

    Максим Well-Known Member

    Я теж намагався це дізнатися :pardon:

    Може, це було ще до розширення Шенгену? Хоча там згадується польська шенгенська віза, так що напевно вже після...
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мабуть, це залежить від того, по якій візі Ви їхали, бо в Раві часто бачила, як просять запрошення в людей. Та в мене навіть раз просили, що було для мене шоком, бо була одружена з поляком. Показувала документи про шлюб...
    Ще й в тих, хто перший раз їде, ретельніше все перевіряють..
     
  18. Kralya

    Kralya New Member

    Шенген віза

    Добрий день. Може хтось підскаже як надійно та найшвидше можна відкрити шенген візу - дуже терміново людина в лікарні лежить закордоном. заздалегідь вдячна
     
  19. cade

    cade New Member

    Буду пробувати виробляти візу в Польщу, звичайно хотілося б шенгенську.
    Закордонний паспорт чистий, без віз. Маю польське запрошення від родичів (далеких родичів), з повною оплатою проживання. Офіційно не працюю. Не одружений.
    1) Чи вартує відкривати рахунок в банку, і подавати його разом з документами?
    2) Чи є сенс старатись відкрити шенгенську? Чи можливий випадок що вони відмовлять і поставлять штамп в паспорті? Чи можливий випадок що вони скажуть ми даєм візу але тільки національну?
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Навіщо? Якщо не плануєте нікуди далі поза Польщу їхати першого разу (а першого разу не дадуть на довго візу), то краще робити національну польську візу - менше питань в консульстві і на кордоні.
    А якщо потім колись будете їхати в інші країни, то наступного разу зробите шенгенку та й все.
    Обов'язково. Без роботи, без сім'ї, без банківського рахунку для консульства = їде працювати і візу дають чуть не на пару днів.
    Не знаю як зараз, але рік тому в такій же ситуації вимагалась виписка з банку і щоб на рахунку стільки було грошей, на скільки подана заява на візу (тоді по 100$ на кожен день, здається).
    Відмова - цілком реальна річ. Траплається дуже часто як і з тими, хто має пустий паспорт, так і з тими, хто вже катався по Європі. Що там ставлять в паспорті в такому випадку - не знаю.
    Можливий. Буває навіть і навпаки :) Мені колись дали шенгенку, хоч я і не просила :)

    Польське консульство - як лотерея - ніколи не знаєш що там буде. Важливо мати з собою всі можливі документи і їх ксерокси (навіть укр. паспорт, хоч він і не вимагається, навіть свідоцтва про закінчення школи, вузу і т.д.) на випадок, якщо шукатимуть до чого причепитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)