Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Ви хочете візу чи в"їхати в країну з певною метою?

    У Вас, я так зрозуміла, були підстави в"їзду у РП з робочим візитом, інших не було - от Вам і дали "національну" шенгенську візу. Це і є віза для звичайної робочої поїздки.
     
  2. Andre666

    Andre666 Member

    Якщо цитувати перше повідомлення цієї теми:
    , хотілось об*єднати поїздку в РП з певною, діловою метою, та отримання "заповітної" візи для можливого подальшого пересування територією Європи.
    Але, як я розумію, не склалось...:sad: "Національна" шенгенська віза для звичайної робочої поїздки не дає змоги скористуватись такою можливістю... :cry:
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Треба таки просити візу D+С, чесно пояснюючи ситуацію, а ще краще - маючи резервацію в готелі, путівку, тощо.

    Але з чистим паспортом мала ймовірність, на жаль...
     
  4. Andre666

    Andre666 Member

    Текст на сайті консульства Польщі:
    Кроме единых виз, страны Schengen выдают долгосрочные национальные визы (D), а также разрешения на пребывание, которые действительны только на территории страны, их выдавшей.
    Долгосрочные национальные визы дают право на одноразовый безвизовый транзит через территорию других стран шенгенской зоны, не превышающий 5 дней.

    Я придумал!!! Нужно въехать в Польшу через Словакию! ))))))) И попасть в Польшу не более чем за 5 дней.
    Или я снова не прав?
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Ви праві.

    Можете і через Чехію.
     
  6. Andre666

    Andre666 Member

    УРа!!! Вже спланував маленький тур до місця розташування польської компанії біля Катовіце:
    Через Угорщину, в Словаччину, далі - через Чехію і до Польщі....
    Чи мене десь таки зупинять?)))))))
     
  7. Andre666

    Andre666 Member

    :)
    Фух... После беседы с Консулом и польских партнеров и моей, получил паспорт с визой. Похоже Шенгенская!!!!!!! :dancer::dance2:
    Осталось убедиться,что она шенгенская. Объясните бестолковке, т.е. мне.... :blush:
    :good: Она, желанная? :good: --> однократная, на 15 дней шенгенская виза тип С
    А цифра 04 - отметка о том, что служебная и ни на что не влияет?
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, шенгенська віза, на один в"їзд в шенгенську зону, на час перебування 15 днів.

    04 - то службова примітка, ні на що вплив не має. Може означати і установу, котра видала візу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Andre666

    Andre666 Member

    Дякую!
    Дякую усім, що витримали мою істерику та відповідали на мої безглузді запитання....:)
    :dance2:
     
  10. Xlopak

    Xlopak Member

    Усім вітання!
    Подавали з дружиною документи на шенгенську сужбову візу, за тиждень отримали її, щось подібне, як у п.Andre666:
    Але виникла проблемка: в анкеті і я і дужина писали однакові дати 21.08-30.08. Так от мені видали на числа які я просив (з 21 серпня по 20 вересня), а дружині, з 29 липня по 28 серпня).
    Думали їхати на 10 днів з 21.08 по 30.08.

    Поляки очевидно помилилились з датами, страхівка, копію якої здавали з документмами, дійсна з 21 серпня ....

    Що в даному випадку можна зробити?
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Уже ніц. Просто не встигнете щось зробити. Їдьте на 8 днів (коридор). В Польщі можна буде спробувати продовжити дружині перебування, але чи Вам того треба, і потім питань буде більше при наступній здачі документів
    Там не завжди поляки помиляються. Є наші клерки, а їх, таке враження, недавно з цепу спустили. Мені подобається більше попасти на здачу документів до польських клерків ніж до наших найманих. І питань дурнуватих меньше, і доказувати що ти не слон не приходиться. Одного разу тупість такого найманця довела до того що я почав вголос виражатись, то полячка з сусіднього віконця забрала в нього мої документи та ще й запитала чого він придовбався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Xlopak

    Xlopak Member

    Яким чином, не підкажете?

    Приймала документи саме полячка, зайвих питань не задавала, прийняла документи і все.


    Дозвонився сьогодні зранку в консулят, сказали через живу черду до чергового консула можна підійти в цій ситуації, але от та жива черга на кілька днів затягнеться :sad:
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    о,блін. Я то робив, але не сам. Гостював біля Колобжега, знайомі поляки повезли нас в місто (Щецін), і там в якійсь конторі залагодили справу. Ми тільки підписалися в якихось формулярах сидячи на диванчику. Щоб не робити Вам блуду не буду зараз писати свої домисли (здається то робиться в консуляті якоїсь країни на території Польщі). Через тиждень буде мій колега (зараз на морі). Він частіше їздить туди і якщо розкаже що до чого то висвітлю тут. хочу застерегти тільки від того, що на продовження термінів перебування потім косо дивляться, коли здаєте документи на нову візу. Тому подумайте чи варті ті два дні того
     
  14. Xlopak

    Xlopak Member

    Проблема в тому, що збираємось відпочити в Хорватії, заїхати через польщу, підібрати "поляків" і їхати далі в сторону моря :)
    2 дні дорога в одну сторону, два - назад, і три дні на морі якось маловато :), хоча б шість днів .... Тому ці 2 дні і впираються.

    Але якщо не вдасться нічого зробити, то прийдеться їхати як є.

    04 - це з якою метою видали візу: 04 - службова, 01 - туристична (то в мене так в пасторт )

    а установа, що видала троха вище wydana w (issued in): Lwow/255, наприклад
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2009
  15. Orkin

    Orkin New Member

    хочецця в Чехію...

    Всім привіт!

    Зібралися з дружиною у вересні в Чехію. Пішов на офіційний сайт консульства ЧР у Львові і подивився необхідні документи. Серед них зацікавили такі от пункти:

    4) довідка з місця роботи про доходи, або довідка про стан банківського рахунку, або копія пенсійного посвідчення, або інший документ, який підтверджує фінансову забезпеченість заявника;

    5) документ про забезпечення житлом та про фінансове забезпечення заявника на території Чеської Республіки на весь період перебування, тобто оригінал Запрошення з Чеської Республіки (плюс 1 копія), засвідчений Поліцією ЧР, або довідка з курортної установи в Чеській Республіці про придбання курортної путівки; туристичний ваучер або запрошення від чеського підприємницького суб' єкту, інституції з підтвердженням про забезпечення житлом та про фінансове забезпечення заявника;


    Стосовно 4) - цікаво, що мається на увазі під "інший документ"? достатньо просто виписки рахунку?

    Стосовно 5) - прочитав (здається навіть тут, на форумі), що достатньо броні в готелі, чи справді це так?

    І взагалі - чи варто самому намагатися відкривати візу, чи це займає дуже багато часу, не факт, що відкриють, і краще їхати через турфірму?

    Дякую
     
  16. syavych

    syavych копач

    Часу може бути однаково що через фірму, що самому. Не факт що відкриють і через турфірму. Якщо паспорти чисті, то самому рипатись в Чеське посольство практично безглуздо (хоча були й такі, що добивались свого).

    П.С. Про доходи краще довідку з місця праці, бо виписка з рахунку малоінформативна (могли позичити грошей і покласти на рахунок).
     
  17. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Краще зробити ещё одно Оранжеву революцию, шоб без визы в социально-близкую Чехию ездить через какое то время
     
  18. night

    night Well-Known Member

    Хочу поділитись досвідом перетину чешського кордону з шенгенською візою.В мене був німецький шенген в мого супутника польський.Обидві візи службові. І при в'їзді в Чехію почались проблеми. Митники почали вимагати ціль поїздки, документи від фірми куди їдемо. Мене згодом погодились пропустити. Так як в Німеччину я можу їхати як через Польщу так і через Чехію. (обидві транзитні країни). А з польською візою попросили їхати через польський кордон. І ми змушені були повертатись:sad: Отак от кожна країна бореться за 35 євро консульського збору
     
  19. Orkin

    Orkin New Member

    на жаль, зараз обмежений в часі, але матиму на увазі :)

    Є повно всяких штампів про перетини кордону туди-назад (Румунія-Сербія-Чорногорія), але візи нема, бо була групова. Хоча в дружині Румунську поставили.

    А ще в нас прізвища різні... На скільки я розумію, документи окремо подаються. Відповідно дружина подає мою довідку про доходи (оскільки не працює) і стани рахунків + копію свідоцтва про одруження?
    :dntknw:
     
  20. Максим

    Максим Well-Known Member

    Ви літаком в Чехію прилетіли?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)