Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

  1. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    то нехай їде, притреться і тоді Вас з дитиною "зтягне"

    ПРи вклеєному фото дитини в паспорт дорослого ставиться відповідна віза. Там кодом вказують чи їде дорослий один чи з вклеєною дитиною. Номер не проходить, а тим більше після видачі візи, соррі :)
    ну от. Налаштуйтесь що через пів року Ви зможете до нього поїхати, а через рік -два пробувати перетягнути дитину.
    Я так зрозумів - робоча віза в чоловіка вже є?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Обов'язково перед тим, як віддати старий паспорт в ВВІР, зробіть копію віз і печаток з датами перетину кордону. Бо при заповненні анкети на візу треба буде вписати ці дані (номер попередніх віз, дати перебування за кордоном тощо).

    Якщо чоловік не є громадянином країни Шенгену, то яка різниця? На мою думку, навпаки краще відразу всім робити візу і їхати разом. Для сім'ї краще, і для візи краще - у Вас на руках буде свіже запрошення чоловіка на роботу. Тільки от йому дадуть візу робочу довготривалу, або буде мати дозвіл на проживання. А Вам невідомо чи дадуть таку ж довготривалу візу, бо їх дають на таких підставах: навчання, робота, член сім'ї громадянина тої країни тощо. А якби Ви там хоч якусь роботу знайшли перед тим, як їхати, і мали б теж запрошення на роботу, то було б значно простіше. Може б роботодавець чоловіка зробив би потрібні документи.. Або якщо у Вас ще студентський вік, то можна в якийсь вуз подати документи на навчання (як варіант..). Бо якщо у Вас в планах їхати туди жити на постійно, то маєте мати вагому причину.
     
    Останнє редагування: 1 лис 2009
    • Подобається Подобається x 1
  3. gloria

    gloria Member

    киньте в мене тапком за оффтоп, або ткніть носом у потрібну тему - але дуже нагальне питання, не знаю де запитати!!
    в мене в паспорті залишилася вільною одна сторінка, у найближчі пару місяців планувала робити дві візи.... скажіть, якщо я подам документи на виготовлення нового паспорту, старий одразу заберуть чи заберуть лише після видачі нового???
     
  4. Yukola

    Yukola Well-Known Member

    А хіба старий паспорт треба задавати?
    закордонних можна мати декілька. Хіба ні?
     
  5. Princess

    Princess Well-Known Member

    можна.
    недавно (десь місяць тому) в посольстві уточнювали, чи це єдиний мій закордонний паспорт, і коли я висловила здивування, що мол "єдиний звісно, як інакше?!", мені сказали, що може бути кілька паспортів, просто про них повідомляти треба при подаванні документів.
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    заберуть після видачі нового. Проте якщо напишите заяву що хочете залишити в себе старий і заплатите в касу приблизно 100 грн (я платив пів року назад, але точну суму не памятаю), то залишать Вам і старий
    хіба ні!!!. То що дехто має ще не означає що можна мати.

     
  7. Princess

    Princess Well-Known Member

    говорилось про паспорти.

    "Громадянин України має право на отримання двох закордонних паспортів, якщо це обумовлено його професійною діяльністю" (це цитата з нашого урядового порталу)

    "Паспорт і копії: ідентифікаційної сторінки, попередніх Шенгенських віз і штампів. Це стосується всіх дійсних і попередніх паспортів" (це цитата із сайту посольства, Швеція)

    "ДІЙСНИЙ ДОКУМЕНТ, ЩО НАДАЄ ПРАВО НА ВИЇЗД ЗА КОРДОН, ЗАЗВИЧАЙ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ АБО ПРОЇЗДНИЙ ДОКУМЕНТ ДИТИНИ
    Паспорт повинен бути дійсний щонайменше 3 місяці після повернення з запланованої поїздки. Якщо заявник має кілька закордонних паспортів (у т.ч. термін дії яких закінчився), п р о х а н н я для оформлення візи надавати усі паспорти, які він має, та копію усіх сторінок того закордонного паспорту, який потрібно повернути клієнту для здійснення іншої поїздки" (інше посольство, Фінляндія)

    "Ксерокопія дійсного закордонного паспорта, сторінок з попередніми візами та штампами про в'їзд та виїзд. У випадку наявності більш ніж одного дійсного паспорта або старих паспортів, слід принести оригінали та копії усіх паспортів" (ще інше посольство, Польща)

    "Якщо Ви маєте два дійсних закордонних паспорти, то необхідно подати обидва" (Нідерланди)

    "Якщо у туриста був попередній закордонний паспорт або на руках є кілька паспортів то вони подаються в оригіналах з ксерокопіями 1-ї ст. та усіх віз." (Австрія)

    думаю далі продовжувати не треба :)

    що мені ще сподобалось - це формулювання того, які доки потрібно подавати
     
  8. Yukola

    Yukola Well-Known Member

    як то неможна?
    Ви ж самі написали, що платиш 100 грн, і маєш 2 поспорти.
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    взагалі то ніззя було. Другий паспорт мали анульовувати (розрізали передню сторінку і візи), а тепер водіям далекобійникам і ще певній категорії дозволяють мати два діючі. Тільки потрібно в заяві вказати причину
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. gloria

    gloria Member

    я все таки розумію, що два паспорти можна мати по службовій необхідності, але не звичайним людям... в мене подруга міняла паспорт на прізвище чоловіка і для того щоб їй дозволили лишити старий з візою їй довелося не раз побігати до начальника ОВІРУ... не хотіли дозволяти....
    мені загалом старий після видачі нового не потрібно, просто цікаво яка є офіційна процедура - одразу забирають чи ні, бо з того що я дізнавалася - на жаль думки розділилися.... якщо треба писати заяву то можуть домахатися що в мене немає ніяких поважних причин щоб лишати паспорт (нема діючих віз і тд)....
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    перший раз чую про таке. Як правило якщо попадаєте до начальника ОВІРу то один раз. Далі тільки клерки можуть мурижити з терміном.

    та ніхто там не домахується. В тих органах я рідко попадав на "ду-у-у-уже правильних". Там більше діє правило: помастив-поїхав, не помастив- ну то потримали в часі та й маєш. Нє?
     
  12. gloria

    gloria Member

    ну власне її вроді спочатку до начальника і не пускали - типу у вас заява не так написана, у вас причини поважної немає і тд...
    тобто виходить, що окрім офіційних 100 грн треба буде ще і помазати?
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    я не мазав. Посидів під дверима 3 години і пройшов. Рік перед тим моя дружина ходила за якимись там підписами і проханнями. Нормально прийняв, підписав, зробили вчасно і без заволочок і заморочок. Мурижать в основному клерки, і як я зрозумів не завжди наші (львівські) а якісь там проміжні. Висновки робив не по відмазках а по підслуханих перешіптуваннях.
     
  14. S DIMA

    S DIMA Member

    ПРИВІТ НАРОД!. .
    .
    У МЕНЕ Є БАЖАННЯ ПОЇХАТИ В ПОЛЬЩУ НА РОБОТУ. .
    . . АЛЕ БОЮСЬ БУТИ ОБДУРЕНИМ. .
    .ЗВ'ЯЗАВСЯ З ОДНІЄЮ ФІРМОЮ ІЗ СТРИЯ ,ЯКА ЗАЙМАЕТЬТЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ ЛЮДЕЙ У ПОЛЬЩІ. .
    . . НЕ ЗНАЮ ,ДОВІРЯТИ ІЙ ЧИ НІ'?.
    . , ЩО ВИ МЕНІ ПОРАДИТЕ,МОЖЛИВО У КОГОСЬ Є ЯКИСЬ ДОСВІД. . . ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЗНАТИ І ЧОГО ОСТЕРІГАТИСЬ?.
    , ДЯКУЮ
     
  15. night

    night Well-Known Member

    1.Фірма має мати відповідну ліцензію і на вашу вимогу її показати. 2. Повинен бути контракт де все чітко вказано. 3.Якщо це коштує шалені гроші і вам там також пропонують космічні заробітки, зрозуміло що це брехня. 4.Варто поцікавити чи це перший раз фірма відправляє туди людей. Якщо перший то проблеми неминучі з проживанням, страховками у разі нещасних випадків і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. S DIMA

    S DIMA Member

    . ліцензія є і все вроди ок.
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Головне - не платити всіх грошей за цю послугу наперед. Заплатите, коли будете мати візу в паспорті, а найкраще - тоді, коли прибудете на місце праці. Найкраще, коли польська фірма має якісь контакти (наприклад, знайти в неті) і тоді можна напряму до них подзвонити і спитати чи та фірма зі Стрия має з ними домовленість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    угу. бо може бути гірше коли консул сам передзвонить і запитає їх :)
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    При подачі документів на шенгенську візу мають значення лише старі шенгенські візи. Польські(старі), чеські і інші, які не мають шенгену не потрібні.
    Можна мати, але для того, щоб виробити другий паспорт треба мати відношення від якоїсь установи. Наприклад коли мені робили другий паспорт, при тому , що перший залишався при мені, у мене було відношення від Львівської філармонї, від директора, з проханням залишити мені старий, але зробити новий в зв'язку з гастрольною поїздкою. Хоча знаю, що можна заплатити 100 доларів(може зараз вже більше) і мати 2 закордонні паспорти на руках.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Analituk

    Analituk Member

    Я студент, на даний час навчаюсь і проживаю у Львові, (без прописки) але сам я з Хмельницька, чи можу я зробити у Львові закордонний паспорт, чи мені потрібно їхати додому??????? :scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)