Шашлик

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем levandivka, 2 тра 2008.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    в западенців спотворене уявлення про шашлик, яке і в мне було поки не став жити на Кавказі.На 90% якість готової страви залежить від вибраної сировини ,з 5% від рецепту і 5% від терпеливості мангальщика . і мля!!! кетчупом по яйцям(шашлику ) то поганий тон ,окраз з совка ПиСИ а воть з травами + вірменський тонкий лаваш та під кон"як граньйонним стаканом саме то!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Тут декому того не збагнути, шо про ритуал йдеться, а не мнясо.
    Любий як гриль вiдкрие, то сусiди на плiт кидаються.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Який це - викастрований? До дописів ОнКноун треба знизу словничок додавати. Ще сама слова вигадує, чеські переробляє.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    ги!!!! в нас українців всьо заритуалено...але то може файно було років 50 -ть тому коли прокляті комуняки гарно використовували ритуалізм,ось там в національній підсвідомості і таїться совок зрілого покоління. Нове покоління вже звільнене від того ,добре це чи погано я не знаю.Але коли був молодим, то той ритуалізм трохи мені заваджав
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Який саме ретуалізм? По смаженю шашлика!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Соррі, я вам не вчителька.

    Про ритуал - не знаю, що малось на увазі. Хіба те, що в совку шашлик - необхідна складова солідної п'янки, пиво-водка. "Їдемо на шашлик" означає і зараз часто вилізти за місто-на ріку, і на камінцях посмажити м'ясо на закусь. І це буде називатись словом "відпочили". Хоча... в кожного свої потреби.

    А тут готового накуплять, зі всіх сторін одне й те саме, на тому самому вугіллі - бажання кинутись на пліт нема ніякого. Так собі, ніяких гурманських вражень.
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Авжеж.
     
  8. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Головне, що на питання відповіла всього одна людина, інші, за невеликим виключенням, демонструються свою неналежність до чогось там, про що їх ніхто не питав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Священний цикл совкового "віддиху"

    1)Новій Год-олівє
    2)Майскіє праздники-шашлик
    3)Літо-дача-Крим

    Останнє слава богу відпало вже.
    До речі гриль від мангалу відрізняється тільки тим, що м'ясо на решітці смажиться, а не на шампурах. Мені більше подобається смажити не м'ясо, а сало.:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чого це презирливе? Я шашлик люблю :)
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну це все я бачила - і Ваш варіант, і ті, що манур давав. Те, що це все українські виробники - не проблема, я той мангал і так планую везти з України. Мова йде про якість - здається мені, що 2 мм бляха це мало, ціни взагалі викликають сумніви, тому було цікаво, чи хтось вже купував таким чином і користувався - якщо вже я його буду везти, то хотіла б, аби бляха не перегоріла і ноги не повідпадали після першої-другої партії.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Йо. Бляха курва повинна бути моцна.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якшо 2мм, то нормально, але ще залежить, яка там конструкція, чи достатньо ребер жорсткості. Бо може покрутити після кількох циклів нагрівання-охолодження. Ніжки не повідпадають, але форму сам мангал може втратити, і відповідно на рівній поверхні не буде стабільним. Тоді ніжки бажано щоб були загострені, щоб встромлялися в землю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    kisel.jpg
     
    • Смішно Смішно x 4
  17. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я вже купу літ використовую як мангал, ящик подібний на той в якому при совку молоко возили.
    Тільки дно не має тих вигинів під пляшки, а рівне. Колись на кожній хлібній машині такі висіли на фаркопі.
    Як їду на природу, то кладу в нього дрова, або мішок з вугіллям, а назад везу в ньому кульок зі сміттям.
    Ще він добрий тим, що є два рівні, на які можна покласти шампура.
    А ще на ньому, перевернутому, дуже добре сидіти, поклавши подушку, або кусок пінопласту.
    Також в перевернутий, можна вставити парасолю від сонця. Але, щоб вся конструкція не перевернулася, я ставлю на ящик банку з водою.
    Мангал.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ще б якісь йому пластини придумати по боках, бо то не зовсім мангал, коли нема стінок
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Аяйай хіба гарон матюками розкидатися:facepalm:
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Колись в радянських журналах рубрика була

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)