Шашлик

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем levandivka, 2 тра 2008.

  1. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Karkówka
     
  2. Waterlily

    Waterlily Member

    У приготуванні шашлику велику роль грає саме м'ясо, яке ви обрали для шашлику. Ми на цих вихідних з кумами виходили на природу, так наш шашлик замаринувався за 2 години в спеціях і майонезі. Коли жарили, поливали червоним вином. Вийшов дуже м'яким і соковитим. Брали свіжу свинину. На 5 чоловік 2,5 кг було вдосталь.
     
  3. shelev

    shelev Well-Known Member

    Поділіться (якщо хто знає) речептом якогось веган-шашлика :)
    Знаю, що багато хто з баклажанів, болгарського перця, цукіні робив, може хтось знає якісь добрі рецепти?
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 1
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ибо сказано... :)

    ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ----------

    В шашлыке, всё-таки, важно хорошее мясо. :)

    Хорошее мясо испортить тяжело, а из плохого сделать хороший шашлык - практически невозможно.

    Побольше лука, хороший чёрный перец (вьетнамский очень хорош), немного красного перца, сухого красного вина по желанию, соль, зира(чёрный кумин). Три часа и можно жарить. Мясо желательно с жирком.

    Если же делать соусы для маринада - это скорее барбекю американское получается, тоже неплохо, но не шашлык всё-таки :) .
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я ше додаю суміш перців, такі в пакетиках продаються, там ніби 7 перців змелено..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Попередньо замаринувати олія-часник-сіль-перець.
    І я коли запікаю, одну сторону сітки обгортаю фольгою, щоб овочі не горіли. Навіть якщо буде сам жар, то все одно може цибуля підгорати. Спочатку пекти на тій стороні, де фольга, а потім перевернути, і вже запікати до рум'яної скоринки.
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    купляю в кум кумі, завжди ідеально!)
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    о_О
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    зі сої, наприклад, з тофу)
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ашото? :dntknw::scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    Та прості овочі-гриль :)
     
  13. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Болгары поступают проще - запекают перец в чушкопеке :). В Украине есть такой чудо-аппарат?
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    :blush: Чушкопік називається?
    Я особисто вперше про таке чую :blush:

    заглянула в гугл - і вперше бачу :) але може в когось є, хто любить веган-шашлик :)
     
  15. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    http://rozik1965.livejournal.com/37948.html

    Бывает на одну чушку :) (болгарский перец), на три, на четыре.

    Весьма интересный агрегат. Экономично, быстро, удобно. У болгар чушки - самый востребованный продукт :). После желудка и прочих странных вещей :).
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Такого апарату не бачила, овочі все-таки більше на природі люблю запікати.
    В Болгарії сподобалися чушки бюрек, вдома потім готувала. Взагалі їхня кухня дуже смачна і корисна, кисломолочних продуктів багато і овочів.
     
  17. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Так, и шашлик -шишче или барбекю, как чаще бывает, у них не плох. Потому-что мясо недорогое и хорошее.

    Правда очень уж вторпродукты уважают, больше, чем нормальное мясо. Желудок стоит иногда дороже мяса, лёгкие всякие и прочий ливер :) .

    Есть одно правило, для не любящих есть ливер, - если в названии блюда есть слово "дроб" - не стоит брать и если "чорба", то нужно уточнить, что входит в состав блюда :) .

    А так, по большому счёту, болгарской кухни, как таковой, не существует - половина турецкой, 30 процентов сербской, 10 процентов греческой :) . 500 лет рабства, как-никак.
     
    Останнє редагування: 26 лип 2014
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Потрібний мангал. Не грилі-барбекю, саме мангал. Бажано такий, аби можна було зняти ноги і скласти в машину. В неті їх купа, але я не впевнена у якості. Хтось може купував якийсь, десь, може щось порекомендувати?
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    http://prom.ua/p42617665-raskladnoj-mangal-chemodan.html

    http://prom.ua/Mangal-chemodan.html

    В нас в тюрмі колись такі робили. В мене є один такий тюремного виробництва. Чи роблять зараз не - знаю. Але за посиланням, яке я дав, вроді, можна придбати.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ставиш дві цегли, от тобі й мангал :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)