Шашлик

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем levandivka, 2 тра 2008.

  1. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Я на дровах из яблоневого дерева делаю.
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Так і є.

    Для шашликів це неправда.
    Я не лише бачив, а й готував. Різниці ніхто не відчув. Ще раз наголошую- це самонавіювання.
    Пропоную наступну форумівку провести на шашликах. :) Засмажимо на двох вогнищах, буково-вишневому і сосновому. Готовий побитись об заклад на бочечку файного пива, що різниці не відчується

    Яблуня теж хороше дерево, але на момент зрізу (коли всохла і майже не плодоносить) переважно вся трухнява всередині, і ще, так само як і слива- дуже швидко перегоряє, тому вистачає на один заклад для середньої компанії :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Соснина -м'яке і смолисте дерево,навіть коли вже залишився сам жар все одно коптить
     
  4. vasiki

    vasiki Member

    Головне це м'ясо та спосіб приготування.Дрова на останньому місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    конєчно,гоповне скоренько пожарити поки горіляга не закінчилась
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Я пробувала дуже смачні шашлики з баранини недавно в Казахстані.
    Шеф-повар так і не признався мені, в чому був секрет маринадa, але думаю насамперед це було якісне мясо
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякуючи вашим всім порадам і рецептам зробила шашлик такий:
    М'ясо - шия :)
    Маринад: приправа до шиї, перець трав'янистий, перець-горошок, ще всякі перці по трошки, свіжий кріп і базилік, цибуля, кефір. Вроді все. Залишила на ніч. Сіль хотіла вранці дати, але чоловік мене випередив і дав трохи приправи кухарек (типу вегетти). Спробувала маринад - був в міру солений, тому більше нічого не давала.
    Нанизування: м'яско, цибулька, помідорчик, чорнослив.

    Дууууууже ніжне, м'ягеньке, смачненьке вийшло!!! :nyam2: Ковбаски нервово курили в стороні :)))

    [​IMG]

    П.С. Чорнослив трохи пригоряв, але не настільки, щоб його не їсти. Пішов на ура!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Знайомий ветеринар сказа, шию ніколи не брати, так як усі прививки свиням роблять в шию, а їх дуже багато і уся вакцина залишається в шиї..... ми також до того часу брали лише шию.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    І що не розсмоктується цілий рік до умєрвщвлєнія свинки?:))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Я вот так же попал в Башкирии. Ел и нахваливал - до чего вкусно! Только зачем вы сахар добавляете? А башкиры смеются - да это конина! Уффф, знал бы заранее - побоялся бы есть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    По перше,цієї Неділі робили шашлик по вашому рецепту(той шо ви засвоїли в Грузії.Дуже смачно,дуже!Всім сподобався!:good:
    По друге,дрова це важливо!Підтримую людей,які готують на дровах твердих порід дерев,у моєму випадку на букових.
    По третє, мнєсо з пацєт для шашлику,таки ліпши брати з шийної частини,але тут на "вкус и цвет,товарищей нет",ми останній раз брали з задньої частини,майже сухе без сала.З'їли...,лиш пооблизувались.Гіпотеза про наколотість шиї ...,скільки ветеренарів,стільки й гіпотез :))).Зараз в супемаркетах майже неможливо найти м'ясо без біодобавок та вакцинації,тому не морочіт собі голову:pardon:,вмирати всерівно прийдеться.
    І четверте,головне в шашлику,як і в юшці з риби,все таки компанія,О!
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. deva

    deva Well-Known Member

    Завжди маринувала мясо виключно тільки в натертій цибулі з даванням солі, перцю і ще різних сухих приправ, було дуже смачно і мясо було ніжним. Навіть коли потрібно було бігом замаринувати мясо,то я то все складала в кульок, випускала повітря, потім ставила зверху прес, при кімнатній температурі шашлик промариновувався навіть до години часу.
    Але чомусь одного разу мені захотілось поексперементувати.Скажу відразу,що мясо ніколи не купляю, мені мама чи брат з села підкидаютьКоротко кажучи, купила соус САЦЕБЕЛІ,додала його до мяса, різні сухі трави,солі до смаку,перцю,багато цибульки-порізати кільцями.Ставлю маринувати на ніч,мясо виходить дуже-дуже ніжне,с оковите і смачне.Попробуйте,може і вам це сподобається.
     
    Останнє редагування: 24 вер 2011
    • Подобається Подобається x 4
  13. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Я расскажу такую историю, а Вы граждане судите как хотите.
    Мы частенько с друзьями собираемся, на лоне природы.
    Среди нас есть хлопцы многих национальностей, но я остановлюсь на армянине.
    Так вот, грузим живого барана или свинью (не хряка), укладываем специи и спиртное.
    Выбираем место, подальше от людей, поближе к воде.
    Дрова по месту, в основном тал. Сооружаем пару, тройку мангалов.
    Разводим костёр, пока накапливаются угли, освежаем барана или свинью.
    Соответственно помянув по грамм 50.
    Нанизываем порезанное мясо, мякоть на шампура, чередуя луком и помидорами.
    На этом наше участие на время приостанавливается, на сцену выходит армянин.
    Начинается творчество. Он укладывает шампура с мясом на мангал и слегка взбрызгивает приготовленным солёным соусом, со специями.
    Переворачивает, перекладывает с места на место и взбрызгивает соусом.
    В итоге; вкус обалдеть, мясо мягкое.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ванночка для фотопаперу для аерофотозйомки, чотири вішки від знаків огородження КЗО-2 (з к-ту БРДМ-2 рх), дрелька, свердла, вісім болтів ф6.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А я останнім часом при маринуванні солі не даю, бо сіль витягує з мяса воду і воно робиться сухим. А без солі виходить соковите, просто супер. А солю кусочки пізніше, коли їм.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Де у Львові продають хорошу баранину?
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    на Шуварі кажуть є і на привокзальному можна знайти, але тільки зранку
     
  19. randylv

    randylv Well-Known Member

    Раджу переглянути (передача "Спеція", випуск "Шашлик"). Дає багато інформації та розвінчує багато міфів. Напр. про сіль, оцет, майонез і т.п. в маринаді та багато іншого:
    http://www.youtube.com/watch?v=rjsFnglG8Oc
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Головне якість мяса,але коли нераз попадеться неякісне,або старе мясо првірений рецепт: приправки до шашлику,сіль,перець,нарізана кільцями цибуля, майонез за бажанням. І головне потерти на дрібній терці ківі--шашлик просто супер,мякий сочний, а головне що за таким рецептом можна готувати за 2-3 години до смаження!!!
     
а де твій аватар? :)