Шашлик

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем levandivka, 2 тра 2008.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Гілка для перевірених Вами переписів та запитань/порад про шашлик.

    Лінки "ходіть тут-во-во, там фсьо кльове" заборонені, як і "тупий копіпейст"
     
    Останнє редагування: 11 жов 2011
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Шашлики

    [​IMG]

    Хто знає якісь файні рецепти шашликів і секрети в їх приготуванні? ;)
    І чи може хтось робив шашлики з чорносливом? Пробувала колись такі готові магазинні, там ще була цибулька і болгарський перець (на фото, здається, зокрема і вони). Дуже смакувало! Хочеться таке щось зробити..
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Які рецепти, все від м'яса залежить, а смажиться все однаково.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ну, не скажіть! М'ясо-м'ясом, але і маринад багато чого значить!
    Я люблю класичні! Сіль, перець, оцет (або сік лимона), цибульки побільше, лаврового листочка парочку можна дати, і мінералочкою все залити! Ну і м'яско, звісно, свининка, шейна чатина...
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Olenall

    Olenall миється в бані

    Можна також в маринад додавати кефыр, майонез та приправи за смаком
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    А я роблю так, як колись навчилась в Грузії.
    На всю кількість порізаного м"яса додати таку ж кількість тертої цибулі, сіль, перець, хмелі-сунелі, ложку аджики і добре пром"яти кожен кусочок в тому добрі. Все. Шашлик виходить божественний:good:
    Хто любить, то на шомпор між м"яском напихаю по куску баклажана і помідор.
    Пробувала дуже різні рецепти, в мінералці, вині, кефірі, оцті- не то пальто:tongue:
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Якщо де знайдете приправу "Для шашлика" від компанії "Магия Востока"
    http://www.goodsmatrix.ru/goods/4606598001458.html

    і зробите шашлик за рецептом, які вони пропонують на звороті упакування, то ще довго всі, хто їли той шашлик, будуть просити поділитися рецептом. Не знаю, як вони там ту приправу роблять, але шашлики - супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шийна частина?

    Не знаю про що ви говорите. Буде свіже м'ясо - буде смачно. А маринади навіть перебивають деколи смак. В кетчупі - це взагалі жесть. Треба просто чисто механічні навики щоб вчасно перевертати, не спалити і сирим не лишити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я теж зі свинини люблю. Але як знати яка це частина? Тут просто продається - свинина..
    І ще питання - мінералкою газованою? І скільки її треба давати?
    А якщо кефір, то скільки його?
    Я коли так само м'ясо мариную, щоб запікати, то не заливаю нічим, хіба що трохи олії даю і соєвого соусу. Але то для духовки..
    Я в Польщі :sad: Не бачила тут таких приправ :sad: В неті не можу знайти рецепт з цієї упаковки.
    А не пекучий? ;) Аджика все таки..

    І ще таке дурне питання: а якщо з чимось смажити, наприклад, з болг. перцем, помідором, цибулею, чорносливом, то якось попередньо щось треба робити з цими овочами-фруктами чи просто порізати і між м'ясо на шампура?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Просто порізати:)
    Колись по телеку грузин,власник ресторану казав,що для доброго шашлика треба гарне м"ясо ,цибуля,трави...цим все замаринувати годинки дві,сіль додавати перед самим смаженням.тому що від солі вони втрачають соковитість.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    І ще маю практичне питання. Скільки треба взяти м'яса для 6 людей? Має бути ще інше м'ясо (ребра, ковбаски), салати, тож має бути мого стільки, щоб на половину всієї забави вистачило :) Кілограм, два?
     
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дивлячись,хто скільки поїдає...
    Але 2 кг. мусіло б хватити....
    Найкраще таки шия...м"яско сочне,його краще порізати на кавалки середні замаренувати в кефірі і приправах до шашлику( в Польщі має бути),додати кільцями цибулю лаврушку,перець горошком,базилік свіжий....Смачного!

    ---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

    П.С. Краще поставити на ніч і залишити в холодильнику плотненько накривши грузиком..наприклад притиснути тарілку а на тарілку,покласти шось трохи важкеньке,шо є в холодильнику...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    люблю теж класику, ммм смакота - м'ясо, цибуля, сіль, лаврушка, перець горошком, сіль:good: і при смаженні вином поливати:good:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А як знати, що шия? Тут просто є свинина, ребра, гуляш.. Шиї не бачила.. Як то ще може називатись?

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------


    Вже допетрала, то каркувка :) Бу'м шукати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gron

    Gron тафгай

    [​IMG][/URL][/IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    А чому ніхто за дрова не згадав ще? Я кілька разів спеціально для шашлика привозив з села у Львів дрова з вишневого дерева - дуже гарний тоді шашличок був :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ой, то для мене болюча тема :sad: В Польщі майже не роблять шашликів на дровах :sad: Хіба що хтось має хатку чи дачку, де опалюється дровами. А серед лісу не можна розпалити вогнище.. Тож на всіх майже шашликах, на яких тут була, м'ясо смажилось на вугіллі :sad: А взагалі капець, коли підливають чи то розпалку чи то що, смердить як бензин, фу :sad:
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    Якшо без реберець і кебасок , то ми завжди розраховуєм 1 шомпур (приблизно 400 гр) на людину. Якщо з реберцями і іншим щільним закусом то пів-шомпура на людину.
    Ну то як кому смакує. Я би на перше місце по значимості поставив м'ясо, на друге - дрова (правильно підготовлене багаття/вугляки), і на третє вже маринад.
    О. Отже на шашлик має бути багацько ломак, бажано не трухлявих і вкинутих відразу як розгориться хмиз. І дочекатись поки все перегорить, щоб не було полум'я. Основні промахи:
    -Мало дровенят/вугляків- недожарюється шашалик, або дожарюється від підкинутих дровенят на відкритому вогні, від чого пригоряє поверхнево
    -Мало жару- довго смажиться шашлик, від чого пересушується і стає ватяним з втратою смаку
    -Від капаючого жиру з шашлика загоряється полум'я. Вчасно пригашувати чистою водою чи залишками маринаду, оскільки може пригоріти поверхнево

    Вишню часто дають при коптінні на диму. Для шашлика, який має готуватися дуже швидко, ефекту не відчутно. Рахую, що це самонавіювання :)

    Ну то запалюйте, час від часу легенько помішуючи вугляки до моменту що коли майже кожна вуглина почне тліти (можна ще віялом, наприклад з картону, допомогти). І гайда шашлик на шомпури.
    Підкажу рецепт. Серед вас будуть же хлопаки?! Отож говорите їм, що шашлик то не дівчача справа, при тому мило посміхаєтесь і для ефекту примружуєте їдне воко. От побачите, має спрацювати, запаху підпалки не почуєте :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Для шашлика краще брати тверді породи дерев-дуб,бук з додаванням наприклад тої ж вишні(мнєсо набуде червонуватого кольору).Чому тверді породи?-а тому шо довше тримають жар.Ну і вугілл древєсноє само собою.Одного разу бачив як шашлик готували на соснині-уявіть колір і смак.
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Я робила шашлик з курятини, брала бедра без спинки - там тільки одна кісточка, її вирізала, дуже ніжний виходить.
    А до шашлику відварила в підсоленій воді молоду картоплю, гарно замотала у фольгу, а коли шашлик вже був майже готовий - поставила на вугілля. Далі висипала картоплю до миски і вкинула приправу (вдома вимішала масло, кріп, зелену цибульку і часник). Їли краще, ніж шашлики. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)