Серіали

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 січ 2007.

  1. Малявка

    Малявка на своїй хвилі



    Я зараз почала дивитися "Tower Prep". Досить цікавий серіал 2010 року, але тільки 1 сезон. Принаймні, поки що.
     
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    то про чарівників?
     
  3. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Про школу для дітей з незвичайними можливостями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дивлюсь серіал 1995-96 рр. "Человек ниоткуда / Nowhere Man". Опис: У этого человека была семья, дом, чудесная работа. Но в один миг всего этого не стало. Его больше никто не узнает. У семьи другой глава, друзья его не знают. Непонятные люди объявили охоту на него. Помощников у него нет. Надежда только на себя... Дивлюсь онлайн тут, бо лінь було стягувати, та і не думала, що зацікавить. Перші серії дивилась з чоловіком англійською, але до решти нема субтитрів, тому дивлюсь далі сама. Ідея фільму трохи нагадує "X-Files", бо головний герой теж шукає правду, теж ошуканий людьми на горі, і насправді кожна серія заплутує ще більше, можна самому робити висновки і т.д. Шкода тільки, що серіал свого часу не був популярний, тож є тільки 1 сезон (25 серій). Навіть не знаю чи закінчений сезон, чи в кінці буде якесь пояснення.. Але все ж цікаво :)
     
  5. SirenkaSirenka

    SirenkaSirenka Active Member

    мені True Blood подобається)
    :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    ну питань не має - вампіри ж ))
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [​IMG]
    первый сезон окончен, что сказать, аналогов не было, понравился очень, сюжет непредсказуем (главному герою как нечего делать могут снести голову .... )
    каждую новую серию ждешь, и в каждой интрига, не советую читать книгу перед фильмом, ибо снято практически один в один, смотреть - всем ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Summer

    Summer Well-Known Member

    кажуть книги взагалі супер, а фінал серіалу :good: шкода Шон Бін не буде вже грати... я взагалі спочатку тільки ради нього дивилась...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    сильная роль, по привычке доставшейся с других фентази, все ждалось что палачу в лоб стрела воткнется или чего еще, анг нет хрясь и все ... да и такие актеры как правило востребованы и долго в сериалах играть не могут взять того же Кхала Дрого, ему в Конане надо сниматься вот и помер сердешный ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. night

    night Well-Known Member

    Додивляюсь 4 сезон серіалу "Евріка". Для розслаблення мозку перед сном супер :) Добрий фантастичний серіал, без насилля, стрілянини і піднімає життєві питання якщо дивитися вдумливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Мне тоже понравился, эти барышни такие забавные
     
  12. redfox

    redfox Well-Known Member

    Сейчас смотрим викингов) больше суровости
     
  13. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    А що за вікінги? Цікаві? А де цей серіал показують, бо шось я такого не зустрічав?
     
  14. muravey

    muravey Well-Known Member

    Isokrat, викинги конечно американские до костей мозга)) но местами увлекательно, да. Смотрим их тоже сейчас.
     
  15. redfox

    redfox Well-Known Member

    Да ладно, хороший сериал, с участием канала хистори
     
  16. moviewatcher

    moviewatcher New Member

    А сейчас смотрю сериал "Карточный домик" с Кевином Спейси. Понравился еще сериал "Почти человек" , но киностудия, снимавшая сериал почему-то отказалась от дальнейших съемок, и получился только один сезон, хотя сериал про андроидов очень даже ничего. Очень много отзывов про "игра престолов" , думаю тоже посмотреть.
     
    Останнє редагування модератором: 16 сер 2014
  17. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    А я ще один новенький дивлюсь "Балабол" називається, такий смішненький дивитись можна.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я дивлюсь тільки "Різолі і Айлс" i "Тиран". Після закінчення Тирану чекатиму на Хомеленд (5 жовтня прем’єра), Абадство Даутонів (5 сезон) і повернення ще двох серіалів - Turn, чи Поворот (надіюсь будуть його знімати далі) і Major Crimes. Ну то, то мусять зняти далі. Дуже вже популярна штучка. В листопаді обіцяли нові серії.
     
  19. Gron

    Gron тафгай

    А мене мої гамериканськи друзі подсадили на "24"
    Щоб їм ...
     
  20. Tatyana Dovzhik

    Tatyana Dovzhik New Member

    Для мене наразі один лише серіал перед очима завжди - це новини та підсумки дня!
     
а де твій аватар? :)