Серіали

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 січ 2007.

  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    ой розсмішили ви мене :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я теж дивлюсь. Правда мене, як людину, яка прочитала всі томи "Меча істини", місцями серіал страшенно дратує. :) Щоправда, з часом звикається, а кілька перших серій я тільки те й робила, що кричала: "Що ж ви, варвари, з книжки зробили"? :mocking:
     
  3. крадійка надій

    крадійка надій Well-Known Member

    ех блін....а в мене відчувається залежність від розвитку подій в "Анатомії Грей"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А що, є якісь нові сезони? Я додивилась до того, як вони всі виросли з інтернів. :) Є продовження?
     
  5. крадійка надій

    крадійка надій Well-Known Member

    та ні....я по СТБ дивлюсь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Зараз дивлюсь "Ясновидець", файний серіал
    В этом комедийном сериале Джеймс Родей играет главного героя – Шона Спенсера, молодого консультанта полиции в Санта-Барбаре, чья тонко развитая наблюдательность и неординарные дедуктивные способности позволяют ему убедить всех в том, что он ясновидящий. Отец Шона – сотрудник полиции – с детства учил сына замечать мельчайшие детали окружающей обстановки, и теперь Шон использует свои уникальные навыки для расследования сложных уголовных дел. При этом он делает вид, что руководствуется не реальными уликами, которые он находит, а неким наитием и голосами из потустороннего мира. Однако начальник уголовного розыска Карлтон Ласситер (Тимоти Омундсон) сомневается в том, что Шон обладает экстрасенсорными способностями, в то время как младший следователь Джульетт О’Хара (Мэгги Лосон) и исполняющая обязанности начальника отделения Карен Вик (Керстен Нельсон) не верят в то, что Шон ненастоящий ясновидящий.
    http://www.youtube.com/watch?v=6aFvsJoA0hU&feature=related
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Починаю дивитись "Теорію великого вибуху"
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Geograf

    Geograf Меломан

    Серіал просто супер, а я сиджу і з нетерпінням чекаю наступну серію третього сезону:sad:
    Дивлюсь "Мисливці за старовиною" серіал хоч і старенький, проте файний:good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Вже другий тиждень на роботі, у вільний час дивимось в онлайні серіал Рабиня Ізаура, який колись дивились по телебаченню 20 років тому. Всі знайомі з нас сміються, але фільм дуже гарний, особливо люблю розглядати плаття, у яких там ходять - як принцеси. Хто хоче - можу скинути лінк. 100 серій по 25 хв. :)

    Ще питання: в одній із серій звук іде швидше, а картинка набагато відстає, получається, що говорять одні дійові особи, а показують інших. У чому може бути причина і як з тим боротись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    І я це колись дивилася!;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Geograf

    Geograf Меломан

    • Подобається Подобається x 1
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Серіали не дивлюсь:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Я доволі рідко дивлюсь,але вже як приділяю час то точно не мексикансько-бразильським серіалам,в яких по 100-200серій,і які можна дивитися раз в місяць,будучи в курсі усього,що там відбувалося.Отак-то:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    А мені дуже сподобався серіал Liу to me. В українському перекладі, здається, "Теорія брехні". Дуже гарна ідея і характери героїв цікаві. Чекаю продовження :)
    http://www.youtube.com/watch?v=GPVji9Ilvks&feature=related
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. good

    good Well-Known Member

    звичайно перший серіал в списку це Хаус. тут навіть без варіантів. а взагалі передивився купу всяких: починаючи з "Бригада" і закінчуючу "Анатомія Грей". До речі, оцей "Я лікую", по СТБ, мені зовсім не довподи. А Ви що думаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    О, я теж була підсіла на нього. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Дивилась відсили одну серію.Як на мене то не дуже:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. good

    good Well-Known Member

    ще + те, що абсолютна копія серіалу "Анатомія Грей"..навіть сюжет майже однаковий. висновок - ПЛАГІАТОРИ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Зараз доволі важко знайти серіал з оригінальним сюжетом,який знятий у нас чи в наших східних сусідів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    зараз трохи затишок в плані премєр серіалів, дивлюсь Лости ( а як без них):), Школа Германіки, додивляюсь Воздействие, новий БХ, чекаю на Грані ;)
     
а де твій аватар? :)