Серіали

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 січ 2007.

  1. mademan

    mademan Old School Gamer

    Снимают дальше чтоли БХ ?)
     
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    аякже, вже писали в темці відвітлення від оригіналу про новий БХ 90210, вже вийшла 9.09 1-а серія 2-го сезону :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. P1MPusy

    P1MPusy Member

    I like: Prison Break, Supernatural, Dr. Хаус=)
     
  4. Geograf

    Geograf Меломан

    На днях вкотре передивився радянського Шерлока Холмса. Ліванов в ролі Холмса неперевершений, так само прекрасно зіграно роліЛейстреда, місіс Хадсон, Моріарті та й загалом підбір акторів хороший. Правда на мою думку д-ра Ватсона відобразили не досить добре, проте це не мішає насолоджуватись переглядом цього невеликого (нажаль) серіалу
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. я останнім часом дивлюся SUPERNATURAL .... обожнюю цей серіал)) особливо актора, який грає Діна)
     
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Зараз дивлюсь "Мене звуть Ерл", про дядька з досить поганою репутацією, який склав список своїх гріхів з наміром їх виправити
    http://www.youtube.com/watch?v=LyAKsyDN_04&feature=related
     
  7. Summer

    Summer Well-Known Member

    дивлюсь Грань, Мгновения грядущего, Іствік (аналог Зачарованих), новий РБ 90210 та новий район Мелроуз ну і Хаус!:)
     
  8. Geograf

    Geograf Меломан

    Підкажіть будь ласка де можна подивитись серіал Друзі онлайн англійською мовою:scratch_one-s_head:
     
  9. Natalia H

    Natalia H Member

    Я його не сприймаю певно тому, що в свій час надивилась польського аналога Кася і Томек. Оце було справді смішно, і Кася там була не така недалека дурепа як та наша Леся, і ситуації не такі вигадані і притягнуті за вуха. Словом, дуже цікаво, і заодно польську трохи вчилась розуміти на слух ))).
     
  10. night

    night Well-Known Member

    А ви поспостерігайте за більшістю пар навколо. І ситуації не такі і притягнуті виходять:))) Особливо це стосується супермаркетів, водіння машини і відвідин тещі:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Natalia H

    Natalia H Member

    Воно, як то кажуть, "кому - що", але якщо певний відсоток населення і поводиться так, то ж не означає, що ті дурості приємно дивитись. Як на мене, там нічого смішного чи повчального. Так можна і Букіних дивитись, примітивно і ржач за кадром. Ну, але то тільки моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    во блін, і тутай серіали :) Я вдома третій тєлік купив щоб не дивитися серіалів (і ще реклям ду-ж-ж-ж-ж-же не люблю) Як ото подобається комусь дивитись одне і те ж півроку та ще й з ниттям про невдалу любофф ?! :)) Я навіть такі як "Солдати" чи "Кадети" можу подивитись раз у місяць і то коли нема більше що. А про знедолених, без тебе не можу, зачаровані там всякі , бр-р-р-р, взагалі не те що дивитися, слухати нє мАгу
    З.І. Звиняйте за випад, але реклама, серіали і інше подібне викликає бажання піти кудись пошвендяти :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    Picasso, тоді вам та темка не по дорозі :)
    я люблю серіали, правда не всі -вище написала, по-перше відриваюсь від реалій сьогодення, трохи дивлюсь казку, по-друге -файна розрядка за цілий день, і по-третє з нетерпінням чекаєш нової серії тих же Граней, Загублених, Хауса і роздумуєш, а шо то ше такого видумають цікавого )) і вболіваєш та подумки підтримуєш героїв
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Dead Like Me
    http://www.youtube.com/watch?v=3iORj3vbADw
    Позитивний серіал з непоганою музикою ,про дівчинку вбиту седесом від унітазу з радянської орбітальної станції Мир. 29 серiй
     
  15. iraod

    iraod New Member



    Хороший серіал сама із задоволенням його дивилася, також рекомендую:good:
     
  16. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    зізнаюсь, що підсіла на "Теорію брехні"
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    ааа я теж підсіла!!!! дивлюсь в озвучці 1+1, подобається, бо сама довший час захоплювалась і вивчала жести :)
     
  18. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    я його дивилась і дивлюсь не по "1+1", а качаю з локальної сітки - і вже давненько:)
     
  19. Mypaxa

    Mypaxa New Member

    +1 :good: файний серіал... (зараз чекаю на 8му серію ІІ сезону)

    Вчора почав дивитися "Мгновения грядущего". Цікаво... :)
     
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    так ідея цікава, але розтягнуто дуже та почав сильно падати рейтинг, ну побачите як будете дивитись десь з 3-ї серії, таку ідею і зіпсували...
     
а де твій аватар? :)