Сенсорний екран.

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем консультант, 27 вер 2010.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Давно виникла спокуса на мобільний з сенсорним екраном, враховуючи розмір самого екрану, але не знаю, що робити?. Хто користується мобільним з сенсорним екраном, прошу написати про всі його плюси і мінуси.
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене LG KP500. Спочатку було дуже незручно після класичного кнопкового. Але вже звикла. Трохи повільніший, тобто натиснеш щось - а воно з невеликою затримкою відкриває чи закриває. Але затримка не нервує, допустима. Паличкою користуюсь лише для писання смс-ів, а поза тим все пальцем. Серед позитивів - великий екран. Серед негативів - не можливо блокувати телефон на код. Тобто саме включення телефону можна, а коли включеним блокуєш клавіші, то неможна. Якщо телефон в кишені чи сумці поруч щось торкає, то умудряється сам розклокуватись (посунути іконку для розблоку!), відкрити телефонну книжку і комусь подзвонити чи написати. Був період, коли телефон назвонював більше, ніж я :))) Тепер стараюсь класти його так, щоб екран був ззовні. Але все одно мушу перевіряти час від часу чи чемний :) Але то хіба особливість моделі, а не сенсорів. Айфон можна на кодовий блок поставити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    В будь-якому телефоні з ОС Windows можна доставити блокувальник і він буде блокувати на код. Те, що телефон повільно реагує, залежить не він сенсорного екрану, а від потужностей самого телефону.
    Можу порадити Самсунг i900 (WiTu). Його зараз через ebay можна недорого (в порівнянні з магазином) купити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    в нокії для блокування є спеціальна кнопочка ... досить зручна, випадково не натиснеш, вона типу такого повзунка підпружиненого
    до сенсорного екрану швидко звик ....СМСки пишу рідко, але зручно, що при повороті у "горизонтальне" ("альбомне") положення відкриває повноцінну літерну екранну клавіатуру, у "вертикальному" класична телефонна цифрова.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Чи правда, що зимою, коли пальці холодні, неможливо набрати текст для смс?
     
  6. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Так сильно ще в пальці не мерз:). А от в транспорті текст набирати нереально, незалежно від пори року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Не пригадую такого. Взимку набирала смс-ки паличкою, коли було дуже холодно, бо тоді ходила в рукавичках і відповідно не хотіла їх знімати.

    ---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

    Так, є таке. Однією рукою незручно набирати смс. Але дзвонити можна. Я умудряюсь їдучи ровером однією рукою витягнути телефон з рюкзачка, розблокувати, вибрати когось зі списку, подзвонити, закрити смску, яка прийде після розмови, заблокувати тел. і сховати його назад :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Справа в тому, що ніби-то є сенсорні екрани, де можна набирати текст за рахунок інфра-червоних променів /теплових - від пальців рук/ та екрани, які не мають прив"язки до інфрачервоних променів /теплових/, тобто тект можна набирати будь-чим.
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Можу помилятись, але на інфрачервоний сенсор то кнопки а не екрани. Нє? В нашої бухгалтерші був такий, то я ніби бачив

    ІМХО, користуватися зручно і прикольно, але сенсорні екрани часто ламаються. Серед моїх колег, усі хто мав сенсорні тел, попереходили на кнопкові з формулюванням "через надійність".
    P.S. Моя мала користає зараз LG KS660. Прикольний дівочий тел з дівочо-дитячими функціями, але за рік міняв по гарантії два рази сенсор. При чому на сервісному центрі визнають, що то їхня хвороба
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Нокія довго не виходила на ринок сенсорів...можливо через надійність. Якщо вийшли - значить надійні. Я би брав нокію. Х6 наприклад...

    ---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ----------

    П.С. Дешевих сенсорів би не брав....
     
  11. Darcy

    Darcy Active Member

    Користуюсь півроку Нокією 5530. Дуже задоволена, на кнопковий би назад не вернулась. Хоча маю другий телефон, простенький, кнопковий, то часом пробую на екран тиснути :)
    Блокується збоку кнопкою, так що проблем з саморозблокуванням не виникало. Повністю працюю пальцем, стилус практично не використовую.
    Особливо прикольно фотки переглядати!!!
    Не знаю як взимку, бо купила телефон в березні. Але недавно мені розказували, так на хлопський розум, що є екрани, котрі реагують на тепло, а є які реагують власне на натискання. То мій якраз реагує на натискання (ну так очевидно і є, не завжди ж теплим пальцем натискаю, часом нігтем, часом стилусом), а по-моєму Айфон (якщо не помиляюсь) якраз реагує на тепло.
    Словом, я телефоном абсолютно задоволена, міняти не планую.
    Чесно, перед покупкою начиталась купу відгуків і вже очікувала найгіршого, знала що беру і що може бути. Але в мене того всього в телефоні не проявилось, так шо тішусь безмежно :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нокія 5800 декілька місяців політ нормальний
    сказати шо великим сенсорним екраном задоволений - нічого не сказати :) Я тепер як беру в руки прості телефони, то на якусь мить паніка, не знаю шо з ним робити, пальці зразу тягнуться до манюнього екранчика, а він падло не натискається!

    Можливі незручності із деякими програмами, які не розраховані на сенсорний телефон. Скажімо на тачфоні неможливо користуватися кіпером WebMoney :sad: Але сподіваюся розробники програми то скоро виправлять
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    сьогодні таким чином пару секудн тикав в екран телефону своєї співробітниці, коли побачив потрібний мені ярличок
    так і є ..... великий екран робить з телефона КПК, я ще іноді якісь книжечки підчитую
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. night

    night Well-Known Member

    В мене було два сенсорних телефони. Iphone і якийсь там Samsung. Якщо з першим ще якось можна було жити то Samsung я продала за пару місяців і сказала що це мій останній сенсорний телефон :)
    Основними не доліками для мене були:за рулем не зручно шукати контакти чи набрати смс. Треба дивитись чи точно попав на ту кнопку. В звичайному телефоні я роблю це не дивлячись на екран. Телефон дуже заляпувався слідами від пальчиків. Що теж не приємно. Прокрутка відбувалась боковими кнопками і постійно не потрапляла на той контакт який потрібно.
    Чому купила :) Повелась на гарну рекламу це по перше. По друге.Думала що музика, відео, всякі там програмки в телефоні це прикольно :) Все звелось до банального користування смс, будильником, калькулятором.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В тому, що ним за кермом користуватись не так зручно як кнопочним, це факт. Але за кермом ним взагалі краще не користуватися.

    Ну і все-таки я використовую його значно ширше ніж смс, будильник, калькулятор.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дякую за змістовні відповіді!:good: Читаю і думаю, чи не варто почекати поки не вдосконалять систему сенсорних екранів?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Darcy

    Darcy Active Member

    В якому плані?
    По-моєму, вона цілком досконала, принаймні, в Нокії. Треба просто звикнути до сенсора, і будете навіть через сон попадати. Я от зранку ще з закритими очима на свому телефоні будильник виключаю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Так ви ніколи його не купите :)

    ---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    До речі питання. Плівки для захисту екрану на сенсорах можна міняти, чи то раз приклеїв і до побачення. (чи вони не відпадають самі ...?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Треба міняти:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Darcy

    Darcy Active Member

    Я плівку не знімала відтоді, як купила телефон, проходила півроку, зараз поміняла, бо та дуже потерлась і поцарапалась. Знімається плівка дуже легко, вона якось так намагнічується до екрану, чи що.
     
а де твій аватар? :)