Семен Семенченко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 17 вер 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Формула "Роттердам плюс" основана на принципе импортного паритета, который использует Китай – европейские эксперты


    Роттердам плюс и Дюссельдорф плюс: что к чему и где на самом деле плюс?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    6 год ·
    У 2014 Хорта намагалися посадити за порваний портрет Порошенка. На судах у Бвті в 2016 нас труїли газом. 3 березня 2018 року останних захисників Грушевского місив кийками спецназ і топтав червоно - чорні прапори. На Блокаді торгівлі на крові 2017 стріляли поверх голів з автомата, а Голубан зі своїми підручними лупив хлопців дубіналом. АП постійно перегороджували сотні космонавтів, а попереду виставляли строковиків. А коли особливо хотіли - перегороджували Банкову сітками. Майдан загороджували металевим конструкціями та зносили будь який намет за дві секунди.

    От ЦЕ сьогодні БЕЗ ПРОБЛЕМ прикріпили на стіну АП. І тільки один цей факт говорить про те що Україна вже ніхрена не Малоросія. І дай Бог вже ніколи нею не стане.

    [​IMG]
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Україна - ні, а Зе на губернатора малоросії тягне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Здоров, гальмо!
    Чому не зупинив ваш клоун Ротердам+ ???? Вже місяць терпить і ні пари. Жере шаурму....
    Всього-навсього не дав команду.
    Ще півтора місяці буде Ротердам+, і то, як мінімум.
    І буде слуга норода кліпати очима. У нього ж субсидія, нє?:)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ковтнулисти. Обтікайте...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Бирюков - тварь. В рядах волонтеров о нем знают много нехорошего.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    21 хв. ·
    Я наприклад не бачив жодної серії Сватів. Навіть не знаю про що цей серіал. Я взагалі телевізор кілька років не дивлюся. Почитав коментарі про те що «Свати - це реванш». Гм. Чому тоді цей реванш не зупинить прокуратура Луценка я вже не питаю. «Немає доказів», зрозуміло. Як зазвичай. Тоді поясніть мені чому не_дивитися «сватів» це реванш, а ходити на канали Медведчука (112, news one, zik) це не реванш? Ходити на канал Фірташа Льовочкіна Inter це не реванш? Ходити на канал Ахметова це не реванш? Ходити на канал Пінчука (почитайте його інтерв'ю) це не реванш. Тобто люди можуть надивитися поганого і зрадити Україну? Така логіка? Ну а на всіх вас надивитися на олігархічно кремлівських каналах вони не можуть? Адже практично всі «борці з реваншем» по цих каналах бігають. Чому не можна вирішити питання з цими реваншами раз і назавжди? Або тоді не буде за що і з чим боротися перед виборами?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Хе-хе... Тёплое местечко уже подыскал.
     
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Щось кацапом засмердiло.Кацапе оно дверi оно на@уй.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Семен Семенченко
    1 год ·
    «Отримане від міжнародних союзників військове обладнання пилиться в Україні на складах». Про це в інтерв'ю Radio Canada International розповів міністр оборони Канади Хардж Саджан. "Я їздив в Україну і бачив подароване іншими державами обладнання, яке пилиться в океанських контейнерах", - сказав Саджан. Приїхали. Спочатку прем'єр Молдови. Тепер міністр оборони Канади. І таких свідчень буде стає все більше і більше. Я кричав про це все п'ять років. Спочатку як комбат, потім як депутат. Про неякісно відремонтовану техніку, яка не могла виїхати на передок. Про фейкови «фортифікаційні укріплення» (які типу будували в 2015), про військові злочини які привели до здачі Іловайська та Дебальцеве. Про злочинні «демілітаризації», торгівлі на крові, відсутность бажання будувати патронні заводи, крадіжці оборонного бюджету, постачання неякісного обладнання. Режим Порошенка не захищав країну під час війни. Він їй прикривався. Для нього #а_то_путін_нападе було порятунком всi п'ять років. Захищали країну добровольці, військові, волонтери, прості громадяни. Не «завдяки», а «всупереч». Ну а у відповідь були історії про «злочинця афериста Семенченка», «фейкового комбата», який «сам себе поранив» а тепер «бреше на гроші Кремля» і з «загальної заздрості» до Отця Нації...

    І коли я думаю про всю цю мерзоту, а також про тих людей хто цю мразоту підтримувала всі ці роки мене реально трясе. Єдина причина по якій ми просто фізично не знищили їх у 2015-2018 роках - побоювання потрясінь в країні в умовах зовнішньої агресії. #Путін_нападе врятувало їх і тут. Згідно із законом покарати було неможливо, тому що закон був в їх кишені. І якщо зараз, після парламентських і зміни генпрокурора цих негідників не посадять до в'язниці (з конфіскацією всего вкраденого) то ставлення до Порошенка перейде і на Зеленського. Мене зрозуміють тільки ті хто сам втрачав в котлах побратимів або членів сім'ї, хто намагався вивести з ангара «свіжо відремонтований» на заводі Порошенка БТР або дивився на ешелони що йдуть туди - сюди через лінію фронту. Посадіть їх! Інакше ви самі станете такими ж самими.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Подарована військова техніка з Канади покривалася пилом на складах, бо чекала на продаж за кордон, мабуть. Та прийшло неочікуване - не вибрали знову)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)