Семен Семенченко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 17 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    37 хв. ·
    Не будете спиратися на своїх виборців, будете діяти з позиції слабкості - закінчите як Ющенко. Тільки набагато раніше. І разом з вами - надії українців на зміни без крові.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    9 год ·
    Читаю коментарі людей які не хочуть думати, не хочуть розуміти очевидні речі, виправдовують будь-яке зло, зраду, будь-яку гидоту, аби вона виходила від улюбленого Пана. І розумію дві речі.

    Перше. Не дай Бог станеться зараз другий Голодомор вони також говорили б «ну значить так треба, значить на те є свої причини».
    І друге - ми вчасно зупинили Порошенка. Всі разом. Під час другого терміну він зробив би з Україною все що зробив Путін в РФ в 2005-2010 роках. І підле, цинічне лізоблюдство, агресивна лицемірна гидота остаточно стала б нормою...

    Завтра може відкритися вікно можливостей для країни, а може все статися зовсім по іншому. Ми не знаємо. Але ми точно знаємо інше, найголовніше - ми уникли моральної загибелі Держави. На час. Або на завжди. Далі все залежить від нас з вами.

    Слава Україні.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    6 год ·
    Я вільний. Дякую всім хто допомагав, боровся, не гнувся, зберіг честь і гідність за ці п'ять років. Дякую побратимам по фронту, блокаді, боротьбі проти корупції, зради, підлості. Дякую моїй сім'ї. Занадто мало я бачив як ростуть мої діти за ці п'ять років. Сьогодні у моєї сім'ї буде свято) Йду додому. Побачимося, друзі)

    Слава Україні.

    [​IMG]
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    3 год ·
    Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що спроба зниження тарифів може повлечь за собою серйозну кризу.

    Десь я таке вже чув. А! Згадав. Той же Гройсман в 2017 стверджував що Блокада торгівлі на крові призведе до замерзання країни і долара по 60. І нічого з цього не сталося. Якщо Гройсман переживає що знищення схеми пограбування українців Роттердам плюс і зниження тарифів призведе до кризи то це легко виправити. Конфіскація награбованого як бандою Порошенка так і урядом Гройсмана (звичайно за вироком українського суду) поповнить бюджет і стане добрим щепленням від кризи.

    Я за такий варіант. А ви?

    [​IMG]
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    16 хв. ·
    Проголосуйте! Поширте!

    #Важлива_інформація, #Київ, #Родини_військовослужбовців

    «Раді повідомити про продовження проекту з підтримки родин військовослужбовців!

    В рамках якого ви зможете БЕЗКОШТОВНО отримати юридичну, психологічну допомогу, разом зі всією родиною прийняти участь у подорожах вихідного дня містами України, відправити свою дитину у літній табір за межі України. Літні, одинокі батьки, люди з інвалідністю отримають підтримку за принципом «рівний-рівному», малозабезпечені родини – матеріальну допомогу.

    Даний проект: № 2069 Мати Героя: від болю до зцілення наразі доступний тільки для Киян, тому розкажіть про цю можливість своїм знайомим та рідним, які мешкають у Києві та проголосуйте за гарантовану підтримку для себе та своєї родини!

    Голосування відбувається за посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/2069

    Не зволікай! Голоси приймаються тільки до 1 червня!

    З усіх питань стосовно проекту або голосування звертайтесь за телефоном 0508775509 Марина

    П.С. голосувати можуть тільки Кияни, які зареєстровані у місті».

    Дякую за допомогу
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    2 год ·
    Начальник Генштабу Хомчак заявив що його «основним пріоритетом буде людина». «За стандартами НАТО перше - це людина, а навколо нього ці стандарти вже утворюються». Читаю реакцію бравих вояків диванної армії: «все фігня», «пріоритетом повинна бути перемога», «риторика боягуза» і так далі.

    Поясню людям про «пріоритет - Людина» на простому прикладі. Прилітає міна в бліндаж. Потім некролог: Загинув Герой. Похорон, люди стають на коліна, все згадують Героя. А він не повинен був гинути. Тому що на шостому році війни перебував в бліндажі з дахом з колод в пару накатів. В Першу Світову війська давно в землю зарилися, а в Україні 21 століття, маючи сучасну техніку, можливості інженерного обладнання місцевості, фортифікації використовуються ... да взагалі практично не використовуються. І «пріоритет - Людина» це також про тренування бійців (щоб не втрачалося потім по 8 чоловік невідомо де), про безконтактні методи ведення війни та інше.

    Це тема окремої великої розмови. Але армію, яку очолювали люди для яких це був піар або бізнес має змінити армія, де максимальна увага, підготовка і захист приділяється солдату. Це назріло вже давно. І давайте не будемо плутати войовничу риторику (засновану на імітації перемог) з реальною турботою про солдата. Без якого реальні Перемоги неможливі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    2 год ·
    Мене постійно смикають питанням по президенту Зеленському. Напевно тому що я виступав все п'ять років, (і тим більше на виборах) проти Порошенка. «Чому ти не критикуєш Зеленського» - найчастіше питання під час передвиборної кампанії. І моя відповідь - «давайте дочекаємося справ», «давайте не будемо малювати собі картину з фейків виробництва Порошенка». Мені тикали в обличчя заявами Кадирова, Портновим, Медведчуком, повстанцями, «становленням на коліна» перед Росією. Ну іколи я знаходив заяву або факти якi підтверджують якусь РЕАЛЬНУ позицію того хто прийшов на зміну Порошенку, то звичайно я про це одразу вам говорив. Сьогодні дочекався i Медведчука.

    Медведчук заявив, що не бачить себе в мирному процесі по Донбасу бо «його не існує». «Наша партія побуває в опозиції до Зеленського з моменту його обрання». Чудово. І, нарешті, вишенька на торті - Медведчук заявив що «позиція Зеленського повністю суперечить Мирному плану, який передбачає автономію для цих територій». До Порошенка Медведчук в опозиції не був. Позиція Порошенка не суперечила «путінському Мирному плану»...

    Заявами Медведчука задоволений. Це лакмусовий папірець - при якому президенті України куму путина краще жилося. А значить я продовжую залишатися в упевненості що прибравши Порошенка від влади ми зробили для країни краще. Можуть бути помилки, можуть бути дурниці. Але краще кілька років помилок ніж десятиліття саботажу, злодійства і брехні.

    Поживемо побачимо
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    4 год ·
    В РФ заявили, що рішення Міжнародного трибуналу з морського права з вимогою до Росії звільнити моряків Військово-морських сил України, затриманих в Чорному морі виконувати не потрібно.

    В Мордорi вважають що рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права "через інцидент в Керченській протоці" нібито не належить до юрисдикції цього суду і не може бути визнано.

    Пане Президенте!

    Необхідно почати процедуру арешту активів РФ в Україні. Це десятки мільярдів доларів. Наприклад Миколаївський глиноземний завод, який постачає сировину для алюмінієвої промисловості РФ. Власники цих підприємств набагато швидше домовляться з Путіним про повернення наших моряків. Раз в Порошенка не було волі конфіскувати активи агресора - нехай ці активи зараз попрацюють адвокатами наших хлопців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

  11. GR_

    GR_ Дуже важлива персона


    View: https://www.facebook.com/skitalec/posts/1609477462417542
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    • Смішно Смішно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ціхо, @GR_, не кіпішуйте
    Я так поняв, що ви ще за тамтой раз не вгорнули ;)

    :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко разом з Єгором Соболєвим та 7 іншими особами.
    1 год ·
    За Блокаду. Кучма запропонував зняти блокаду торгівлі на крові. Її ми буквально вибили з Порошенка за два зимових місяці 2017 року. Купка ветеранів та громадських активістів. Мороз мінус 28. Тітушня з кийками по хребту від костоломів Аброськіна і Голубана. Арешти. Телевізійний бруд з усіх каналів. Нас підтримали військові і частина обласних, міських і районних рад України. Порошенко змушений був узаконити наші дії видавши відповідний Указ. Представник ОБСЄ Сайдік сказав сьогодні що «блокада в 2017 році стала тим фактором яка сприяла розриву сторін». Так це правда. Путін не міг повірити що Порошенко настільки не контролює ситуацію що допустив Блокаду. Тому в 2017 Блокада змінила історію. Дії декількох сотень людей по всій країні змінили історію. Порошенко з «миротворця» і прихильника «ефективного контролю РФ» став «армія, мова, віра». Запланований на зиму 2017 «особливий статус» був згорнутий. Історія пішла іншим шляхом. Блокада робилася нами з кількох причин:

    1. Торгівля на крові давала можливість ватажкам ДНР / ЛНР забирати собі до 47% від вартості продукції. Україна фактично годувала своїх убивць. Ми припинили це.

    2. Торгівля на крові давала можливість Ахметову і Порошенку збагачуватися за рахунок Роттердам плюс. Українці за рахунок завищених тарифів фактично годували своїх убивць і Ахметова з Порошенком в навантаження. Ми припинили це в частині поставок через лінію фронту.

    3. Ми залежали від поставок вугілля з окупованих територій. Зараз цієї залежності немає.

    4. Ми готові були поміняти Блокаду конвоїв Ахматова (тільки конвоїв) на звільнення наших полонених. В грудні 2014 в нас це вийшло. У березні 2017 - нам не дали цього зробити.

    Я все зрозумів про позицію Кучми. Я не зрозумів тільки позицію президента Зеленського. Пане президенте Володимир Зеленський, що конкретно скасування блокади дає ватажкам ЛДНР я знаю. Що вона дає Путіну, Ахметову, корумпованим російським і українським чиновникам я знаю. А що скасування Блокади дає Україні? Нам не важливо знати позицію Кучми і Сайдіка. Нам важливо знати позицію саме Президента Зеленського і отримати відповіді на це питання, перш ніж ми почнемо діяти. Пане президенте, ми не критикували вас перші 100 днів і всіляко підтримували ваші декларації щодо зміни системи. Підтримуємо і зараз. Але це вже перше перехрестя на якому всім потрібно зрозуміти куди йде країна.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семенченко звернувся до Порошенка

    Семен Семенченко
    26 хв. ·
    Порошенко заявив про те що він - автор Блокади і різко розкритикував ідею її скасування. Я буду неполіткоректним. Рекомендую Порошенку закрити свого брехливого рота. Він був змушений легалізувати Блокаду у 2017 тільки під тиском Штаб блокади торгівлі з окупантами. І при її прийнятті розповідав про те що "вона організована РФ". Тому пан брехун, мародер і головний торговець на крові - вам треба закрити свого брехливого рота. Розберемося без тебе.
     
а де твій аватар? :)