Семен Семенченко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 17 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    2 год ·
    Раптово для частини коментаторів я став «гонителем російської мови». Мільйони російськомовних офіціантів і таксистів вже нібито плачуть бо страшні мовні патрулі йдуть подавати на них до суду. Пуйло планує нападати ще більше. А Угорщина і Румунія вже «точать ножі»... Всім хто підтримує ці страхи рекомендую цей Закон для початку почитати. Я в побуті спокійно говорю і української і російської. І не бачу в цьому проблеми. Пишаюся тим що є одним з ініціаторів законопроекту про Державну мову. Закон прийнятий.

    Слава Україні!

    [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    25 квітня о 18:56 ·
    Мене тут питають чому затягують інавгурацію новообраного президента. Думаю що скоро вже буде. Порошенко продасть Ахметову останні обленерго і тоді вже ЦВК оголосить результати. А зараз ще рано, не всі продали. Думали ще п'ять років буде, а воно вона як вийшло, тому їм доводиться все робити з коліс.

    [​IMG]
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ану, Ігорку поясніть, як можна продати те, чого не маєш? Кому належить обленерго, яке хоче купити Ахмєтов?

    А Семенченко тупим був і тупим залишиться - то ясно. Освіта ж нульова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, тик

    Я ж вам казав - для вас я @ІгорМ і на "ви" ;)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якби ж то писанина про Ахмєтова і Порошенка була правда, а це брехня і провокація. То ж на "ви" до джерела брехні - це занадто, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені по барабану, що Семен там написав.
    Кажуть постити - пощу.

    А ви якщо хочете, то давайте притомні докази, а не то, що вам Шухевич сказав ;)
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    1 год ·
    Офіційно. У відповідь на заяву путина щодо України та громадянства РФ. Виношу на громадське обговорення мій законопроект як народного депутата України. Він буде укладатися в одну фразу. «Громадяни України, які прийняли громадянство РФ (країни - агресора) АВТОМАТИЧНО втрачають громадянство України». Окремий і посилений механізм розробимо. Крапка.

    Даний законопроект після обговорення та врахування пропозицій буде зареєстрований мною в перший же робочий день в канцелярії Верховної Ради України.

    Слава Україні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і понєслась:

    :))):))):))):))):)))
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А тепер скажіть мені на милість. Звідки українські державні органи знатимуть, хто має російський паспорт, а хто не має.

    Пшик....

    Але найсмішніше не це навіть. Смішно те, що громадянин України не має права мати подвійне громадянство. Закон вже такий давно є.
    Але Сьома не в курсах, він ж захищав інтереси Бєні Коломойського, борючись з Ротердам+.:))):))):)))

    А все через те, що неуки лізуть у владу....:hi:
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А дехто ще рве дупу за те, щоб цім неукам не)(уйові зарплати платити. Та мішалкою під сраку ВСІХ! А хто буде вий0буватись - на найближче дерево або стовпа. Мотузок на всіх вистачить
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Во, вомбат-комбат фонтанирует!

     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Семен Семенченко
    3 год ·
    Тут, я дивлюся, йдуть активні дії навколо «реформування» і «ліквідації» Укроборонпрому. Моя думка - це потрібно робити тільки після проведення слідчих дій. І, відповідно, після зміни керівництва Генеральної прокуратури. Інакше - кінці у воду. А сидіти хто буде? Скліфосовський?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    11 хв. ·
    Порошенко сьогодні заявив що йому «допоможе Господь» і він повернеться на посаду президента. Петро Олексійович, не плутайте Божу допомогу з допомогою Фірташа. А найголовніше - досить експериментів над Україною і українцями. Досить котлів, репресій для добровольців, тотальної корупції, тотальної брехні. Наїлися. Пора до відповідальності.

    #Порошенко_Ніколи_знову

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    1 год ·
    Подивився звернення Зеленського до Ради. Гарни дієприслівникові звороти. Роль Порошенка описана добряче. Тільки два нюанса. Від людини яка в цьому гадючнику вже п'ять років.

    1) Вже не треба Порошенка висміювати. Він і його банда - кримінальні злочинці. Банду вже потрібно не висміювати а сажати до в'язниці. І чим швидше ми почуємо прізвище майбутнього генпрокурора і чіткі заяви з цього приводу тим швидше рухне мародерська система.

    2) Проблема не в Раді. А в її господарях. Більшість депутатів нихрена не самостійні. Та ще й труси до того ж. І тут заяви не допоможуть. Допоможе тільки рецепт покійного Кузьми. Не обов'язково буквально. Але жорстко і «з вогником» - те що доктор прописав

    А до цього треба перестати відкидати допомогу виборців. Вони те про що писав Кузьма дуже добре розуміють...
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хотів відреагувати, але ж то писалося за гроші. Який зміст звертати увагу на сміття?
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Але ж відреагували і на сміття ;) :)))

    @Мих, не має значення, що ви напишете /ви і так пишете шо попало, і в основному брешете ;)/, але відреагували - і вже мені простіше ЖИТИ ПО НОВОМУ ;)
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Серп і молот вже купили? Це важливо,щоб ЖИТИ ПО НОВОМУ!:yahoo:
    Самогонний апарат новий си купіть,бо то під час кризи ВЄЩ НЕОБХІДНА:russian:
    Ну і зброю для самозахисту,для САМОПОМОЧІ!:suicide:

    Зліва Молот справа Серп
    Це новий державний Герб,
    в Садком жни,з Зеленим рой,
    так й заробиш...геморой! :preved:

    upload_2019-5-11_14-36-44.png

    00000а5dp988увds7арв.jpg
     
    Останнє редагування: 11 тра 2019
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семенченко про наших урядовців, від президента і прокурора до депутатів і різного роду інтриганів з інших відомств, котрі пхаються у внутрішні справи США.


    Семен Семенченко

    1 год ·
    Повертаюся зараз в Україну з Вашингтона, де з представниками Committee on Armed Services Сенату США обговорював питання надання допомоги Україні, питання взаємодії з комітетом з оборони і безпеки ВР України. Хочу без купюр висловитися по всіх довбоеб#в української політики, які втягнули Україну в внутрішню політику США на президентських виборах 2016 року. Які продовжують втягувати нас в новий скандал прямо зараз. Ви - жалюгідні безвідповідальні довбойо##!!!. Від президента і прокурора до депутатів і різного роду інтриганів з інших відомств.

    Україна у війні. На фронті кожен день гинуть українські воїни. Не ви, не ваші родичі, не ваші діти. Прості українські громадяни захищають країну. І допомога США для України у війні за Незалежність колосально важлива. Ви тупо лізете в заокеанські інтриги щоб отримати свій політичний гешефт не розуміючи одного. Ви тупі навіть для нашої внутрішньої політики. Куди ви лізете в політику міжнародну ???

    Безвідповідальні нездари!!! Якщо цей скандал вплине на допомогу США нашої армії і оборони вас всіх треба буде розвісити по ліхтарним стовпам! Люди гинуть, а ви тварі граєтесь.

    Немає слів...!!!
     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Гм-м...і справді ясно сказано таким же нездарою,що й слів нема і конкретизації також.
    Але розібратися вартує.Думаю,що і розберуться...десь в ООН.:preved:

    000ca2fp4іав.png


    View: https://www.youtube.com/watch?v=02oNLXXV6U0
     
    Останнє редагування: 11 тра 2019
а де твій аватар? :)