Семен Семенченко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 17 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко розповів про своє довоєнне минуле в інтервю каналу 24
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.pohlyad.com
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Все тайне рано чи пізно стає явним ;)
    Трошки прояснилося.

    Сегодня представляем вашему вниманию беседу с заведующим отделением хирургии и трансплантологии ОКБ им. Мечникова Виталием Пелехом.


    із коментів

    Alex Pelesh Злословить над ранениями солдат только прикормленная шпана. Людишки, у которых в глазах только денежные знаки. Порядочный человек до подобного не опустится.
     
    Останнє редагування: 19 тра 2018
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Там де перебуває народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, пахне грошима, інакше его бі Там не Було, заявивши радник міністра внутрішніх справ Ілля Ківа в ефірі телеканалу "112 Україна" .

    "Я Семенченко з 2014 року знаю. ВІН нас там усіх під Карлівкою Ледь НЕ вклав, я его тоді Ледь НЕ підірвав гранату ... Потім его подвиги у Вуглегірську, Дебальцеве ... від коли ВІН підірвався на автомобілі ... Послухайте, я ж БУВ в Артемівську ... я ж документи ЦІ забравши, я їх потім надам ... нібіто коли ВІН підірвався на фугасі - це ВІН бухій влетів у БТР про 5 ранку ... І ось цього афериста я знаю дуже добре. я Взагалі НЕ розумію, як ВІН попал у законодавчо владу, и если у мене буде можлівість, я обов'язково цю "падлюку" підстрелю, тому что в цьом випадка по-інш ому ми впоратісь Із цією сітуацією НЕ зможемо ", - заявивши Ківа, коментуючі торговельно блокаду на Донбасі.

    Радник міністра внутрішніх справ назвавши Семенченко аферистом.

    "Я дуже добре знаю пана Семенченко, я знаю его аферистичний натуру. І я розумію - де Семенченко, там пахне грошима, інакше его бі там Ніяк НЕ було", - Додав радник голови МВС.

    Про поранених Семенченко повідомлялося двічі: Уперше ВІН БУВ поранений в 2014 в бою за Іловайськ , удруге - у лютому 2015 во время операции зі звільнення міста Вуглегірська Донецької області. Тоді ще позафракційній народний депутат Борис Філатов говорів про ті, что у Семенченко контузія, переломи и пробита легень .

    Нардеп Семенченко є одним Із організаторів торговельної блокади Донбасу. 13 березня ВІН сообщил про силове затримання активістів блокади біля станції Кривий Торець.

    26 грудня 2016 року ветерани добробатів оголосілі про початок блокади "ЛДНР" , вімагаючі звільнення заручніків. Через це Україна перестала отрімуваті вугілля та інші товари з окупованіх територій.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Напилися і потрапили в ДТП.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Указом Президента Украины Петра Порошенко командир батальона Нацгвардии Семен Семенченко награжден орденом Богдана Хмельницкого 3 степени за мужество и боевые заслуги проявленные при освобождении городов Артемовск, Попасная, Лисичанск.


    View: https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/718478064905710
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Авторитетний експерт! Сам Ілля Ківа! Ківа, Карл! :haha::yahoo::yahoo::yahoo:
    Точно на Банковій нерви ні в туду :)

    "Те, кто употребляют наркотики, являются потенциальными преступниками!" - Кива


    View: https://youtu.be/BVwQkyZvvAU?t=98

    Какие наркотики принимал Кива?


    View: https://youtu.be/mAwHnPGTGwM

    ОСТОРОЖНО!!! НЕАДЕКВАТ Кива.


    View: https://youtu.be/Ld-Xo0_w870?t=37
     
    Останнє редагування: 20 тра 2018
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    При чім тут Банкова до Ківі?

    Скоро, як дощитиме, то Банкова винна буде.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто тут весь час хоче рішень суду?
    Тепер тутейші балаболи і брехуни можуть запросто вибачитися за наклепи і піти до сповіді, щоб очистити душу від лайна, шо нє? :)))





    Семен Семенченко
    6 год ·
    Ми виграли справу у Верховному суді! Вірніше, ми виграли його ще в четвер і витратили на це два роки. Я на стільки звик, що з 2014 року мене дуже щільно поливають лайном, що, в принципі, навіть не збирався про це писати. Просто сьогодні у мого адвоката Роман Титикало день народження. Тому мій пост можете сприймати, як цілком щиру рекламу.

    У 2014 році, коли я вперше поставив питання про відповідальність керівництва ЗСУ і президента Порошенка за Іловайский котел на мене полилися перші струмки лайна. Потім, після критики Мінських договірняків і Дебальцеве, ці струмки перетворилися в Ніагарський водоспад. Особливо старалися «Обозрєватєль» Бродського і такий собі «журналіст» Бойко. У 2015 році вони опублікували статтю «Семен Семенченко: від звичайного шахрая до живої легенди». Ким я тільки там не був: крав у військовому училищі годинники в однокурсників, був аферистом, шахраєм, переховував крадене, і навіть, по-моєму, примудрився вступити в компартію. Далі матеріал цієї статті розігнали по всьому інтернету, передрукували в масі регіональних видань, а після Блокади торгівлі на крові - активно крутили по ахметовському «ТРК Україна».

    У 2015 році я подав позов до суду і повністю його виграв. Як з'ясувалося, жодне з більш ніж двадцяти звинувачень навіть не збиралися доводити. Висмоктані з пальця - і все тут. Однак, Адміністрація Президента Порошенко, на пряме замовлення якої велася ця брудна кампанія, підметушилась в Апеляційному суді. Судді залишили в силі рішення тільки за двома пунктами, а все інше назвали «журналістським оціночним судженням». А якщо оціночні судження - навіщо комусь доводити, що Семенченко насправді аферист і негідник. У нас же свобода слова. Звичайна критика )

    Я б махнув на все рукою, тому що бігати по судах за бандою пройдисвітів, коли їхні покровителі крали мільйонами в армії і торгували з ворогом - було не комільфо. Але адвокат по моїй справі не опускав руки і подав заяву до Верховного суду. Довелося чекати майже два роки і ось, нарешті, справа розглянута і, на мій подив, справа виграна. Тут дві хороші новини. По-перше, виходить, що у Верховному суді є пристойні, чесні люди - що надихає. А по-друге, як я вже сказав вище, сьогодні у адвоката Романа Титикало, день народження. З чим я його і вітаю. Рекомендую всім, хто хоче мати нормальний успешний юридичний захист. Людина чесна, грамотна, відповідальна і пробивна. Треба брати)

    P.S. Посилання на рішення Верховного суду тут: http://reyestr.court.gov.ua/Review/74021720

    На перше рiшення нижче

    https://censor.net.ua/…/sud_priznal_nedostovernoyi_informat…
     
    Останнє редагування: 22 тра 2018
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    5 год ·
    Щодо нападу на Стерненка. Відсоток активних людей вкрай малий. Відсоток активних і моральних - ще менше. Якщо частину відправити на фронт, іншу частину розсадити по тюрмах, третю видавити за кордон то частина справи зроблено. Тих, хто залишився можна залякати або покрошити всередині країни. Молотками, ножами, гранатами, кулею. Поставить на зарплатню тих, хто готовий торгувати совістю. До свого часу. А потім у ту ж м'ясорубку. Притихне активна і моральна частина - з більшістю влада злодіїв і олігархів зробить все що завгодно. Треба - пограбує. Треба - поставить раком. Про це говорю з 2014. Просто випишіть всі смерті активних добровольців на фронті, в тилу, додайте напади і в'язниці. А потім подивіться на протилежний табір. Колаборанти, беркутня і тітушки відчувають себе відмінно. Готуються вийти з тіні. Поки ще можна відмахатися ножем як Стерненко. Наступного разу будуть розумнішими - використають гранату. Буде «атовец в депресії, не відомо чому підірвався». У нас в «Донбасі» є своя Небесна Сотня з 2014. І вже не одна. Можна звичайно співати стару пісеньку що «немає лідера». Під олігархічну музику. Можна голову засовувати в пісок. Як страус. А можна об'єднатися навколо ідеї Великої України і почуття самозбереження. Якщо інші почуття вже не працюють. Зараз ті, хто пройшов Майдан, фронт, Блокаду і Грушевського, створюють Сили Оборони України. Двері до нас відкриті. Виходьте на зв'язок. Поки на зв'язок не вийшли з вами.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко додав 5 нових світлин.
    6 год ·
    Про це мало хто знає. Але редут блокади торгівлі з окупантами «Бахмутська січ» працює в режимі спостереження вже один рік і два місяці. Там безвилазно несуть чергування ветерани батальйону «Донбас» Арні, Яша, Север. Ми жартома називаємо хлопців «здичавілими», як в «Грі престолів». Але ми все дуже вдячні їм за те що вони роблять. В їх завдання входить моніторинг ситуації по залізниці: чи не відновилася торгівля на крові через лінію фронту? Дякую також волонтерам Бахмута за допомогу хлопцям. Хронічне безгрошів'я, труднощі проживання в польовому таборі, небезпека нападу, все це робить роботу хлопців з Редуту схожим на роботу нічного дозору з відомого серіалу. Але крутіше. Тут немає Стіни. Зате є патріотизм, воля і витримка. Дякуємо вам, хлопці!
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А глобальне потепління? А світова корупція? А скільки бід? А скільки землетрусів? :))):))):))):))):))):)))


    Юля так само каже:

    [​IMG]
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, Ромаша, срачка напала? ;)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    20 год ·
    Які ж негідники...

    До цього я писав про це як посадова особа комітету з оборони. Як депутат. Політес, зважені оцінки, питання ... Хочу написати як людина. Як думаю. Дізнався про деякі подробиці у справі Бабченка. Ну те що «виконавець вбивства» співпрацює з СБУ це не новина. Те що «замовник» - український бізнесмен, постачальник комплектуючих на стрілецьку зброю для української армії це теж все вже знають. Те що «замовник з росії»- невiдома особа теж зрозуміло. Але ось те що виявляється : особистість «замовника» була відома заздалегідь. Не було ніякої необхідності добу морочити людям голову. Адже за твердженнями слідства до цього вже було передано «аванс» 15.000 доларів. Можна було спокійно затримувати і після отримання авансу. Сума, що залишилася для суду не настільки важлива щоб ризикувати душевним здоров'ям мільйонів і репутацією України.
    —�-
    Немає слів. Тобто ви - щоб Порошенко перерізав чергову стрічку, щоб Луценко отримав можливість облити лайном опозицію цинічно і підло грали циркову виставу? Мітили журналіста свинячий кров'ю, розганяли істерію ... Пост Бабченка перед «вбивством» про те що «річниця» у нього не з вашої подачі, сволочі, написан? Люди плакали читаючи як чотири роки тому в цей день журналіст не сів у вертоліт який потім збили! Мовляв тоді вижив, а зараз не вберегли? і це все розганяли по ТБ? може і дата річниці цього вертольота не випадково збігається з датою «вбивства»? А люди плакали і переживали. Люди, яких ви тварі грабуєте всі ці роки, чиї діти на відміну від ваших воюють і гинуть за Україну! Люди яких ви загнали в бідність грабіжницькими тарифами, корупцією і торгівлею з ворогом. А перед західними партнерами ми ким тепер виглядаємо? Збіговиськом дворових дебілів? Що ви робите негідники з нашою країною? Це все риторичні питання. Ні з ким там розмовляти. Білий шум. І найсумніше, що я за чотири роки не можу до цього звикнути. Вибачте.

    Не вміщається в голові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    2 год ·
    Спостерігаю як багато нормальних патріотичних людей постять у себе щось на підтримку СБУ. Основна думка: так, Луценко і Порошенко поганий, так, СБУ майже нічого не робить з того, що ми хочемо, але в протистоянні з ФСБ потрібно підтримувати СБУ. Ну що ви за патріоти такі, якщо дієте інакше? Давайте розберемося.
    —�—�—�
    Що таке «підтримувати СБУ»? Це означає платити податки, частина з яких йдуть на утримання Служби. Це означає підтримувати їх у боротьбі за Україну. Ну, і, врешті-решт, якщо ми бачимо (умовно), що поруч нас ФСБ-шник зійшовся в дуелі з СБУ-шником, то треба взяти щось важке і дати ФСБ-шнику по голові. Але це якщо мова йде про протистояння з спецслужбами іноземних держав. Але я абсолютно не згоден з цим постулатом, якщо мова йде про протистояння співробітників СБУ з громадянським суспільством. Про що я? Та про те, що СБУ в теперішньому вигляді не виконує своїх функцій. Чому? Будь ласка.
    —�—
    - Там завжди існував серйозний підрозділ по боротьбі з корупцією. Всерйоз оцінювати досягнення СБУ по боротьбі з корупцією будемо?
    - Дозвіл на торгівлю з окупантами з 2015 року незаконно видавала саме СБУ.
    - Контрабандні потоки через лінію розмежування кришувала в тому числі СБУ.
    - Коли ми бачимо, що Україна перетворюється на прохідний двір, де спокійно їздять «денеерівці», російські агенти і працює кілька телеканалів, що на пряму пропагують «русскій мір», ми що робимо? Правильно, кричимо «СБУ, ау!». Чи не набридло за 4 роки?
    - У 2014 році був перший момент істини. Крим повністю здали. На Донбасі СБУ допустило всі захоплення облрад, відділень міліції і спалах «російської весни». Тільки-но створений добровольчий рух допоміг вберегти Донбас від долі Криму. Хтось із співробітників СБУ за це заарештований? Понижений у званні? Велика частина старих кадрів як були, так і продовжують працювати в спецслужбі. -
    —�—�—
    Матіос звідки взявся? З СБУ. Гігантські автопарки розкішних машин в кожному управлінні звідки взялися? Від жорстокої боротьби з «русскім міром»? Електронні декларації своїх співробітників СБУ засекретила. Багато питань. Буквально пару останніх.

    Нам НЕ потрібно підтримувати СБУ в її театральних постановках: замах на Шокіна через тепловізор, викрадення Богданова, «план шатун»! Хоча вирішувати вам. Так, у всьому є дві сторони. Є чесні офіцери, які борються і гинуть на передовій, чесно виконують свою роботу в тилу. А чи багато їх? А хіба вони біля керма? Я хочу, щоб саме вони були біля керма нової української спецслужби. Я хочу, щоб ця спецслужба показувала видимий і відчутний результат. Я не хочу, щоб ми підтримували корупціонерів в погонах, в створенні картонних перемог перед виборами. Я хочу, щоб російські найманці боялися СБУ більше ніж нацистські злочинці Моссада. Я хочу, щоб ми пишалися реальними перемогами.

    І я впевнений що вони будуть.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А можна по-чесному оцінювати оцінку людини без освіти і розуміння ситуації, яка може говорити що завгодно, наперед знаючи, що має депутатську недоторканість, за яку завжди можна сховатися?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    12 хв ·
    Шановні українці які зараз читають це. Я хочу задати політично шкідливе для мене питання. Але мене це важливо.
    —�—�-

    Найближчим часом у Верховній Раді буде розглядатися один законопроект. За яким борги жителів окупованих територій перекладуть на всіх вас. Ну і не тільки жителів, а й підприємств які там працюють. З яких російські найманці отримують доходи, годують своїх дітей, вчать їх в наших вузах. І потім паскудять на голову всім нам. Паралельно вбиваючи українських воїнів. За цим законопроектом на українців перекладуть борги ось цих власників приватних обленерго перед ДП енергоринок (окуповані території заборговали їм, вони заборговали енергоринку, після прийняття цього закону це все перекладуть на вас).

    - Ахметову 7 млрд. грн
    - Російському олігарху Бабакову 0,8 млрд.
    - Бойко и Льовочкін 150 млн.грн.,
    - Вінницяобленерго (Григоришин) - 77
    млн.грн.,
    - Львівобленерго и Прикарпаттяобленерго (Суркісі) - 69 млн.грн.

    Ще раз. Після прийняття цього закону за все це заплатите ви. Дивіться. Я розумію що роблю зараз політично для себе не дуже розумно. Але я запитаю. Скажіть чесно. Ви готові боротися за те щоб цього не було? Я розумію що фб і реальний світ іноді не перетинаються. Але все таки. Тому що якщо почнемо боротися тiльки ми, то моїх бойових побратимів знов будуть намагатимуться бити і садити по тюрмах. На мене будуть лити лайно по всіх каналах. Можуть спробувати звинуватити в чомусь цікавому). Фантазія багата. Це не страшно. Нам плювати, ми двожильні. Хоча багато двожильних вже по півроку сидять під домашнім арештом. Але це повинно мати якийсь сенс. Якщо включаться хоча б 1% українців то ми легко переможемо. Гаразд. Це все лірика. Ви особисто боротися готові? За свою кишеню і честь країни? За тих хто вже на тому світі? І за тих хто ще буде. Напишіть в коментарях. Тільки чесно.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    А можна ми самі почитаємо закон і самі зробимо висновки. Ато пізнання Семена зовсім не глибокі, освіти нема. Що це за заклик: "Верховній Раді буде розглядатися один законопроект", типу в нєкотором царствє, в нєкотором государствє? Розраховано на вату. Яке, приміром відношення Львівобленерго, Прикарпаттяобленерго до окупованих територій, що нібито йдеться в проекті закону? Щось то схоже на художній свист, або просто Сьома не ходив до школи.:))):))):)))
    Сам борись, недоучка.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    1. Семен Семенченко
      3 год ·
      Дякую всім побратимам і друзям за привітання з днем народження. Дуже приємно чути ваші добрі слова. Задув сьогодні все свічки на торті приготованому моєю родиною і загадав бажання. Щаслива, сильна, багата Україна для наших дітей. Не для депутатських) . Для українських. Дай Боже.
      А ми зробимо все що від нас залежить.

      Дякую друзI!

      [​IMG]

     
а де твій аватар? :)