Секс послуги на Вокзалі

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Stanislav Olefir, 21 тра 2015.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо жінка не вміє грамотно писати і поняття не має про розділові знаки - то так.
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Можливо не там шукаєте, як дівчина що знайомиться з чоловіками в нічних клубах а потім скаржиться що всі вони ненормальні і взагалі козли.
    Повертаючись до теми:
    вокзал-львів-реклама таких місць
    завдання спростили
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 лип 2015
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    На кухні розділових знаків жінці не потрібно:tongue:
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Одружуються же ж не лише на кухарках. Ну, принаймні, в мене так...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    а вас на на такій щоб знала своє місце, ну і розділові знаки теж!!:crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    @Veselka alj

    Мадам, проханнячко - змініть аватарку. Ну, їй-Бо, не можна ж бути настільки безграмотною, маючи на аватарці логотип відомого і поважаного ВИДАВНИЦТВА.

    Візьміть собі логотип якогось ресторану (раз вас так на кухню тягне) чи щось подібне.

    З повагою
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Дякую пане!! Але на кухню мене аж ні як не тягне, я туди заходжу тільки тоді коли на кухні все вже смачненьке на столі є));) А ви що хочете шановни собі мою аватарку присвоїти, чи ви професор ВИДАВНИЦТВА))
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Мене моя цілком влаштовує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Бачу що ні, та не має ідей у професора замінити на кращу, от і чіпляється до моєї:)))
     
  10. Maklay

    Maklay Active Member

    Навіщо плати гроші за секс? Дурня якась

    Є маса дівок, які із задоволенням зроблять все, що потрібно повністю безкоштовно. Можу дати телефончик однієї:blush:
     
  11. Maklay

    Maklay Active Member

    Доречі, ще й сама 100 гр. налиє:drinks:
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я собі уявляю шо то має бути за дівка яка зробить все що потрібно абсодютно незнайомій людині, :))) тут мабуть 100 грам мало буде :)))
     
  13. Maklay

    Maklay Active Member

    Ну, може не зовсім незнайомій

    З нею трохи тре постояти і поговорити про зорі, про "високі матерії". Так сказать познайомитися ближче. До кожної людини головне знайти підхід;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lDeathray

    lDeathray миється в бані

    Це так, або не про матерії, а просто в клубі пару коктейлів та гарна компанія, чемне "пропонування" продовжити вечір)
     
  15. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Цікава тема. Як на мене - треба зовсім не мати інстинкту самозбереження, щоб користуватися послугами таких "фахіфців". У осіб жіночої статі, що заробляють гроші у такий спосіб, сила-силена різних хвороб, які передаються статевим шляхом. Колись давно, дуже давно, до епохи Інтернету, в нашій місцевій газеті я прочитав, що в Одеській області сумна статистика венеричних захворюваннь. Що на даний момент зареєстровано 22 хвороби, які передаються статевим шляхом. Це було десь 20 років тому. За цей час тих хвороб менше не стало, нажаль. В мене є кілька знайомих, які через таке сумнівне "спілкування" не можуть мати дітей. Це велике горе - не мати можливості завести свою рідну дитину. Ніякі минулі "задоволення" не відшкодують таку втрату. Що до того, чи це може бути безпечно - є статистика: жінка, яка мала 7 або більше статевих партнерів, може ніколи не стати матір’ю. Те саме може спіткати й чоловіка. Зважуйте, думайте.
     
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Гандонами користуватись не пробували? Я маю на увазі не членів партії реґіонів.
     
  17. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Пане Ворон, такими гандонами, як ПР, користуватись ще небезпечніше, аніж пхати голяка. Тож, якщо дуже підпирає, то треба використовувати презервативи і краще - відомих брендів. Не треба заощаджувати на безпеці. А краще за все - знайдіть собі пару й кохайтеся на здоров’я.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Членів БПП?
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Шо не член то гандон :))), і то яку партію не візьми...
    Але до чого тут секс на вокзалі?
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Так і запишемо - проповідник.
     
а де твій аватар? :)