Секретна стародавня система мотивації для дітей

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем dobroapp, 20 лис 2017.

?

Вам подобається ідея програми Доброділ?

  1. Так!

    0 голосів
    0,0%
  2. Ні!

    1 голосів
    100,0%
  1. dobroapp

    dobroapp Member

    Хочу представити вельми поважним користувачам форума програму для смартфону - Доброділ.

    Доброділ - це органайзер сімейних повсякденних або разових справ. За допомогою цього додатка, Ви можете об'єднати список справ для всієї родини в одному місці.

    Як це працює?

    1.Батьки формує список справ, наприклад: винести сміття, почистити зуби, сходити в магазин, прибрати в кімнаті і т.д. Батьки оцінюють кожне завдання в балах.

    2.Діти виконують завдання і отримують бали!

    3.Батьки встановлюють курс обміну балів на гроші. Зібравши певну кількість балів, дитина може обміняти їх у батьків на заслужені кишенькові гроші!

    Програму можна завантажити з Google Play: play.google.com/store/apps/details?id=com.shezak.dobrodel



    Вам подобається ідея данної програми?



    Дякую! Бажаю всім успіху!
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ні!
    Я категорично проти сімейних взаємовідносин за гроші.
    Домашні обов'язки мають розприділятися відповідно віковим можливостям кожного і ні в якому разі не прив'язуватися до грошового еквиваленту.
    Кишенькові гроші повинні видаватися дитині в залежності від її потреб і на розсуд батьків, а їх витрата повинна чітко контролюватися батьками.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. dobroapp

    dobroapp Member

    Вам повезло з дітьми! Моя донька взагалі нічим по дому не допомагала. Нічим не могли зацікавити. Може тільки мені так не пощастило. Поки цю систему на листі бумаги на холодильнику не прикріпили. Тепер хоча б щось допомагає.
     
  4. dobroapp

    dobroapp Member

    QR-код для швидкого переміщення на сторінку в гугл плей:
    [​IMG]
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    При чому тут щастя чи везіння?
    Діти копіюють модель поведінки дорослих. Що посіяли - те й отримали.
    Діти по природі своїй допитливі. Якщо батьки були надто лениві і нетерплячі щоб задовольнити потребу дитини в інформації, спілкуванні, експериментах, змалку тикали до рук телефон, чи садовили перед телевізором, аби мале мовчало і не заважало а потім у 12 років хочуть, щоб дитина виконувала якісь накази, вимоги і раптом робила роботу по дому, то таким батькам можна сказати тільки одне: :fool:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. dobroapp

    dobroapp Member

    Всі люди різні. Звичайно є шаблони - приділяйте більше уваги дітям, ставайте прикладом для дитини. А в наших умовах це реально? Звичайно так! Хтось може це дозволити. В мене так не виходило. Не знаю чи багато сімей може дозволити те, що Ви описали. В нашій так не виходить. Я вимушений працювати. Жінка доглядає дітей. Телевізор не більши години на день. Водить на курси розвитку, танці, англійську. Але у дитини своє бачення. І мити посуд це не її :). Батьки! А у кого діти слухняні? Є такі?
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Безглузді відмовки, якими безвідповідальні громадяни намагаються виправдати своє ледацюрство.
    Якщо забуваєте поливати квіти - не заводьте їх.
    Якщо не маєте часу на вигулювання собаки - не заводьте її.
    Якщо не хочете витрачати свій час на виховування власних дітей - не народжуйте їх.

    Дуже цікаво чим же таким ви займаєтесь "у наш час", що важніше за виховання людини?
    Може у Львові домівку від ворога, і день і ніч, із зброєю захищаєте?
    Чи може колоски на полі вишукуєте, щоб діти не пухли від голоду?
    А може у поле на панщіну виходите орати, замість коня?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. dobroapp

    dobroapp Member

    Та я ще той ледацюра! Згоден - це злочин! Радий, що я такий один :). Ось майже рік життя витратив, щоб зробити цей додаток. Принципи родинного коммунізму - кожний робить своє і щось отрумує как голова сім`ї вирішив - це теж нормально, мабудь. Але і первинний капіталізм мабудь не так і завадить, як Ви ворожо його сприймаєте!
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вважаю цей час невиправдано відібраний у дітей.
    І дай Бог, щоб Вам до кінця життя завжди вистачало грошей, (зважаючи, що у дорослих діточок і апетити побільше), щоб оплачувати допомогу власних дітей за тією системою, що Ви започаткували, підклавши бомбу уповільненої дії у власну родину (хоча, не дуже вірю Вашим одкровенням), а тепер намагаєтеся втюхати і іншим, як альтернативу здоровому і повноцінному вихованню.
     
а де твій аватар? :)