Що зараз відчуваю....

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Templar, 26 бер 2011.

  1. Fon

    Fon whom how

    відчуваю сильне розчарування і зараз поясню чому
    пішов у родинну кондитерську купити кукурудзяні палички. а там червоних немаєю були тільки сині - молочні. я шось так памятав що їх не варто купувати, але не памятав чому. але взяв і купив, бо червоних взагалі ніде не було (це якось мабуть повязано із падінням доллару або миколаєм).
    і тут я зрозумів чому. смак як у нуги від вафель артек 1997 року і дуже-предуже жорсткі. кожна друга паличка деревяна якась. видно партія погана вийшла.

    порада мамам і решта в кого діти - сині мнякі пачки на 175 гр не купуйте - лажа повна. вони зара 10 грн коштують, але їх все рівно ніхто не куляє. червоні (ті що хороші) коштували донедавна 14 грн

    отже святковий настрій зіпсовано. гори у пеклі виробник синіх кукурудзяних паличок
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В дитинстві я дуже полюбляв котлети. Іноді я брав пару штук і ховав під подушкою. Там їх і знаходили засохшими...
    Зараз ліг спати і засунув руку під подушку. Витягнув звідти цукерки і туалетну воду. Вперше у житті на день святого Миколая.
    Відчув сльози і радість.
    Зі святом Миколая!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Yotoon

    Yotoon миється в бані

    Такими вопросами занимается Киевский Центр Когнитивно-Поведенческой Терапии UCCBT. Центр оказывает психотерапевтическую помощь, посредством метода Когнитивно-Поведенческой Терапии (КПТ). Метод КПТ не основывается на применении лекарств, и в некоторых случаях является единственной альтернативой медикаментозному лечению. Киевский Центр Когнитивно-Поведенческой Терапии
     
  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    BORJOMI ~ єдине, що допомагає зберегти причономорцям свіжість, жаль що для щоденного вживання доступна лише депутатам та олігархам
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Відчуваю себе пінгвіном, який шльопає по льоду, випрямивши руки ззаду... Бо давно вже не посипають піском ожеледицю.... (може занести Хомку відро вкабінет та пощедрувати, скотиняке такій??? До речі, ходіння наподобіє пінгвінам краще зберігає стійкість приходінні по льоду, ніж розмахування руками, як вчать по ТБ. ))
     
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    "американці" заурбанять не лише англійську , але і інші прибалтійські мови
    "не даваймо їм святого"
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Їхати в ЄС є сенс, якщо впевнені, що вам там нічого непороблять, і ви повернетесь такими ж самими якими були до поїздки
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Відчуваю наближення весни.... Перший погожий сонячний день, що аж розморило... під промінями яскравого сонця.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Іду додому легким кроком,
    Бо шкода витрачатись на таксі,
    Сьогодні тепло, наче і не лютий,
    І відчуваю легкість у ході.

    Відбілює дорогу повний місяць,
    На небі ні хмарики, повний штіль,
    І тільки над єврейським кладовищем
    Не може спати щось влягтись...
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)))


    View: https://youtu.be/fWpSCqWgW3g
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    The best! Хава нагила -это "песня радости", кажется?
    А и на самом деле, когда их старики пляшут - это что-то. Только у евреев такое увидишь. Хотя тут это постановка, конечно. Но я такое люблю - одно ж удовольствие) правда до комиссаров...
    Писателя Бабеля охарактеризовать - слов не подберешь - выше всяких похвал.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Жаль, що у нас президент не Рабінович.
    Хава нагіла стала би Гімном України.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Завдяки Бабелю і його Бені Крику я з самого дитинства сформував свою думку про євреїв :)))
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    поділіться своєю думкою перед форумлянами
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А для чого форумлянам моя думка? о_О:scratch_one-s_head:

    А, по-друге, свою думку про євреїв і про жидів я тут ніколи і не скривав - вже все давно сказане ;) :)))
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зато є смайлик "Я регочу" :haha:
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фсьо є ;)
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... виявляється, що вчора і справді було суперповномісячно!
    А я то гадав, чого мене так піднесло? А то місяць виявляється притягував мене і легко крокував)) Ще вірші полізли)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 20 лют 2019
    • Смішно Смішно x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вони ще з часів Мойсея привчені тільки танцювати, а якщо будете за них голосувати, то і самі станете семіткою))
     
а де твій аватар? :)