Що зараз відчуваю....

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Templar, 26 бер 2011.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Походив по квартирі.... Так і не пойняв, де та кнопка, в яку маю тицьнути, аби ту хрень ввімкнути:dntknw:
     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Люди зараз проходять якийсь депресняк, який я проходив декілька років тому #психіка
     
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Після зустрічі з деякими незнайомими людьми чомусь у грудях пече #расизмякийсь
     
  4. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    Депресняк добрячий відчуваю.... ніщо вже не радує, хочеться десь в хатку в лісі на тиждень-два і нікого не бачити((((
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Депресняка нема, навпаки якось світло на душі, нема тривоги. Але зимою така втома після роботи...
    Зараз би влягтися, але знаю що буде вночі - комп, чайок з лимончиком і укладання під світанок. Ні, не поведуся на втому.
     
  6. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Відчуваю холод. Як вже ця зима набридла! Хочеться тепло, сонечко.
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Таке враження, що переховуюсь в якійсь криївці разом з дівчатами у котрих можуть бути місячні #ВР
     
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    -Тридцятка вже давно минула, і ти ще не каменував жодної шлюхи #дорослі
     
  9. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    А ось і сонечко! Я так рада, що нарешті до нас прийшло тепло!
     
  10. Andress

    Andress Member

    А зараз так холодно на вулиці. Ці перепали вже набридли. Коли вже реально буде тепло, хтось в курсі?
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    От нитики!))))
    То їм холодно, то спека дістала. :mocking:
    Зпвжди так було і буде поки буде існувати світ. Змиріться.:)))
    А тепло буде...скоро...
    Депресняк - то таргани в голові. Женіть їх :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    В останній тиждень посту чудово відчуваються енергетичні паразити
     
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    пропонують роботу у Познані ~ а я ніяк не можу перемкнутись у режим созіданія
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Що за робота?
     
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    робітник складу
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Файно.
     
  17. tea man

    tea man 茶人

    Це я запам'ятав надовго, прочитавши десь біля десяти Ваших однакових повідомлень.
    Відчуваю, що мені вже стало краще.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це медреформа, яку проводить Супрун. Пробний кадр показували на Дизель-шоу, як видаляти апендицит по скайпу. В Европі вірус мутірував у віртуальний і поїв всі медкарти. У нас ще немає чого жерти, бо немає транша від МВФ.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Акценти неправильні - в Європі поїв, а в нас не зумів
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    - Чого такий сумний, чоловіче?
    - Та от таргани вже замучили, ніяк вивести не можу.
    - Тю, та хіба це тяжко? Прийди додому, відкрий двері і скажи тарганам так сурйозно: "А ну геть з хати!" - і не смійся.
    Прийшов чоловік додому. Відчинив двері і так серйозно каже:"А ну, таргани, геть з хати!".
    Таргани перелякалися, посладали речі на візки, положили туди ж своїх дітей з куколками і рушили вереничкою на вихід. Йдуть вони сумні, сльози течуть річкою. Хтось отримав епілептичний удар і дригає всіма лапками, лежачи на узбіччі животом догори...
    Позаду всіх, ледь пересуваючи перебиті лапки, шкутильгає старий тарганій. Лапка на перев'язі, кров на рукаві... Йде, та шкутильгає, трохи так задом вертя... Чоловік задивився на нього і посміхнувся. Старий тарганій побачив посмішку і як закричить до родичів:"Друзі! Той чоловік пожартував, повертаймося додому!". І побігли всі додому навипередки з візками та кравчучками і навіть епілептик почав гребсти землю під себе.
     
    Останнє редагування: 15 тра 2017
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)