Що заливаємо в бочок склоомивача?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем m@rmon, 22 гру 2008.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Сашко,
    я так і зробив - поміняв тосол. Тепер ще би розтопити лід у форсунках омивача! :)
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Господи, прорблема... Ск. тої зими
     
  3. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Небольшой совет, не покупайте незамерзайку в сомнительных торговых точках. Иногда некоторые уроды изготавливают её на основе метилового спирта. Даже пары оной жидкости, ядовиты.
     
  4. demetris

    demetris Well-Known Member

    Їздив позавчора в Практікер, купив там якусь німецьку гадість -35 С, файно пахне )))
     
  5. OlegMatyhin

    OlegMatyhin New Member

    Все дуже просто, немає чого шкідливі і дорогі омивачі використовувати, простіше самому зробити, і на власному досвіді переконався - набагато дієвіше і дешевше, дистилят, аміак, ізопропанол. І все під боком в КОВАЛЕНТ (посилання на рецепт Зимовий омивач скла автомобіля своїми руками)
     
  6. Gordin

    Gordin New Member

    Щодо самому зробити... Не знаю, чи спрацює взимку ,бо не пробував за мінусової температури.
    Але зараз маю там воду (приблизно 6 л), перемішану з ковпачком Ленору (то кондиціонер для прання). працює як антидощ, коли в дощ їдеш 80 км/год та більше, краплі здуває та скло чисте та без розводів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. AndrewG

    AndrewG миється в бані

    Я купляю засіб ось тут Интернет магазин автозапчастей - купить запчасти на авто в Киеве и по Украине, цена в каталоге интернет магазина оригинальных автомобильных деталей UkrParts . Перш за все треба обирати якісний омивач щоб не було так як ви казали. На сайті що я скинув продаються тільки якісна продукція яка точно не будет воняти.
     
  8. AndriiLazo

    AndriiLazo миється в бані

    В зимку спеціальну редину,яка продається на авторинку там, де машинна олія.
     
а де твій аватар? :)