Що заливаємо в бочок склоомивача?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем m@rmon, 22 гру 2008.

  1. m@rmon

    m@rmon миється в бані

    Нарешті і у Львові почалася зима!
    Хочу, щоб ми всі обмінялися досвідом, хто, що (і чому) заливає в бачок склоомивача власного автомобіля? Чи знаємо ми чому одні омивачі "смердять" а інші взагалі не мають запаху? Чи може зашкодити нам та нашому автомобілю омивач скла?
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Головне - щоби не було метанолу (метилового, "дрєвєсного" спирту). Уважно дивіться лейбочку. Слово Methanol може означати, що його НЕМАЄ (типу Methanol-free англ. і якось там німецькою).

    Якщо фарба на капоті "дубова" (тобто не побіліє), то можна лити в бачок палену горілку, самогон.

    Мій колега додає трошки "Фейрі" для посуду - чудово миє бруд, особливо комах.

    У мене зараз щось німецьке, концентрат на -60 градусів. Беру в крамничці, де господар - інженер-хімік. Знає усю продукцію мастильних підприємств СНГ та Польщі і навіть в кого яка сировина.
    Там палива не буває в принципі.
     
  3. m@rmon

    m@rmon миється в бані

    А, що на рахунок ЕФІР-АЛЬДЕГІДНОЇ ФРАКЦІЇ? Тієї самої, що і смердить "бурачанкою"?
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не знаю.
    Самогону, віскі, текіли не п'ю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. demetris

    demetris Well-Known Member

    Через брак автодосвіду і бюджетність авто - лию все, на чому пише зимовий склоомивач. Не біліє, бо авто срібне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якось раз виїхав - мороз, сніг мете. Рідина в бачку замерзла.
    Поліз у багажник - концентрату нема. Проте зайшов пляшку горілки (з літа завалялася). Вилив її у бачок. І зустрів засуджуючі погляди двох алконавтів, які підрядилися колоти лід біля гастроному.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    який нафіг досвід?)))) звісно при дорозі в бабок ніц не купую, а завше на заправці беру шось середнє (не дешеве і не захмарно дороге).. типу петриго.
    І ше. Раз троха більше влив того концентрату і спинив мене даєць, то так ліз нюхати до салону, шо мі аж смішно стало. Потім допетрав жи то омивач так "пахне". Видко дійсно "на спирту" був чи шо...
     
  8. demetris

    demetris Well-Known Member

    а воно, шо серйозно може пошкодити щось? капот типу чи шо? і як???? то ж не нітратні кислота (чи як там її г-г-г.)
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну маляри кажуть, що деякі розчини (що містять достатньо спирту) можуть залишити білі плями на капоті. Якщо промиваєте у суху погоду. І це сильно залежить від фарби.
     
  10. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    А жаль...:)
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я же горілку та коньяк не вніс до цього списку ! :)

    Чи вас "ламатиме", коли я - коньяк, а Ви - текілу ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Борисе! З Вами все що горить!:)

    А найкращий "АНИОБЛЕДЕНИТЕЛЬ" це "шило", розведений етиловий спирт.:good: Авіатори не дурні....:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якось в одній англомовній компанії (виявилося - певне організоване релігійне угрупування, гамериканці) веселий афроамериканець Дерек сказав "рашен ваттка" (на нього подивилися з осудом). Я тут же притаранив "юкрейнієн горілка", пояснивши. що назва означає "burning liquid".
    Він все хотів змішати її з водою, але я заборонив.
    - Вчися! В лівій руці - вода, у правій - горілка.
    Раз - воду, два - горілку, три - воду, чотири - видих (і підніс запальничку). Дерек по-солдатськи ліг на підлогу.
    Встав, згодом попросив ще !
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    А потім в його щоденнику:
    " Yesterday saws with Boris. Has almost died.
    Today a hang-over with Boris. Better I would die yesterday. ":)

    Вибачте за кепський англійський!:cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Цілком згоден із Рівнянином - краще за розведений спирт важка щось знайти!
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, а лід чимось можна розвести? Га?
     
  17. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Тим же спиртом, якщо лід чистий отримаєте чудову прохолодну спиртово-льодову суміш, при нагальній потребі можна навіть вжити:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Зніміть на ніч бачок і прогрійте вдома.
    А потім долийте що хочете.

    Ось пригадав, що в мене в системі з 7 літрів тосолу + 3 літри води.
    Долив коли лопнув шланг.
    Скільки там воно градусів морозу витримає, хто скаже ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Теоретично, якщо у вас був 40 градусний тосол то до -20 повинен не замерзнути, але це теоретично, а практично в районі -10 -20 дана суміш уже буде кашеподібна, що водяній помпі цей кисіль може не сподобатися, тому якщо будити їздити я б радив замінити тосол. Це може виявитися найдешевшим варіантом!
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не знімав.... але долив.... через добу розтопило....
     
а де твій аватар? :)