Що ви знаходили у хлібі?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 20 тра 2010.

  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    йой тож треба, аж страшно стало, купиш буханець а там всяке таке....
    і куди звертатись в таких випадках?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    точно не в пресу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    та, певно, в якесь управління з прав захисту споживачів чи як воно там називається? :dntknw:
     
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ну про ковбасу знаю по слухах. А от про хліб трохи більше. Мій батько працював на хлібозаводі і я там був частим гостем. Чесно кажучи не поміним там чогось аж такого страшного. Навіть одного разу бачив як директор метав громи-блискавки за те що хтось в змішувальному цеху розрізав мішки лезом для гоління(типу НЕВА) а не спеціальним косорізом (з великою ручкою і лезом як в садового ножа). Щурі були, але на складах. І вивести їх було неможливо. Але в замішувальному цеху, в цеху випічки і в зоні складування готових виробів ніразу не бачив. При ремонтах в штукатурки і стяжки добавляли дрібно-товчене скло (привозили бій з заводу продовольчих товарів що розливав солодку воду і товкли в спец ступах) А ще памятаю рої бджіл та ос біля кондитерського цеху.
    І незабутні враження від хліба тільки що витягнутого з печі. Незабутній смак. Мене допускали малим в цех і я типу допомагав (до моменту поки перевели печі на газ потрібно було закачати ручним насосом мазут до пальників, мені то страшно подобалось і заодно розвивало мязи рук). Крім того було дозволено натискати кнопочку запуску конвеєра в печі коли витягали/ставили форми. І за мою "допомогу" давали свіже-е-есеньку буханку хліба, я вибігав надвір де мене чекали друзі і ми зграйкою бігли до розлогої липи на куті хлібзаводу, розриваючи по дорозі той буханець і хрумаючи :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Ух ти, яка романтика! Смачно читається. Дякую.
    На дружньому форумі вже писала - в деяких галузях рівень підробок (зробили в підвалі - а продали як відомий продукт в магазині за відкат) сягає 40%.Тому, сама хоч нічого не знаходила в продуктах, але певно не здивувалась би... Законодавство треба змінювати і корупцію з контролюючих органів вибивати. Але як?
     
  6. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Я в батоні двічі за тиждень знаходила шматки волосіні.Блакитної.Мабуть,з мішків...:dntknw:
    В булочці недавно знайшла велику дерев'яну тріску(!).Проколола нею губу.Пішла з тою тріскою в магазин.Попросила передати це на завод і сказати,аби просівали борошно краще.Після цього,слава Богу,нічого ще не знаходили.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Колись...мені було років 10,тато взяв мене з собою на винзавод....(заходив до колєги).
    вони розмовляли собі,а я гуляв цехами...
    Я виріс,став пити...ну...:scratch_one-s_head:...всяке було....:dntknw:
    Але я ніколи не пив "чорнила".:nea:
    Бо я бачив,як його роблять.
    Треба було ще на ковбасний в дєцтві піти....:sorry:
     
    Останнє редагування: 9 сер 2010
    • Подобається Подобається x 4
  8. majolika

    majolika Well-Known Member

    Колись давно, ще як вчилася інституті, знайшла в батоні великий жмут чорного жіночого волосся :bad:
    Але це все цвітуйочкі :)
    Одного разу, коли я переповіда цю історію в компанії, один товариш розповів свою історію з "чорним волоссям" : в інститутській столовці він замовив склянку компоту із сушок. Випив той компот, і на дні склянки побачив жмут чорного жіночого волосся. Ригав не лише він....
    :bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    В булочках з Вопака, того що в ЦУМі якось знайшла целофан, такий досить великий клапоть. Певно новий вид начинки:crazy: А другий раз шнурок і теж в булках з Вопака. Більше там не купую.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    то все від небажання витратити пару гривень на обладнання яке би не дало таким речам статись.я зараз працюю на підприємстві харчовому то всюди металодетектори.сітки на волосся.одноразові рукавички.пластери на руки теж спеціальні метал всередині так що якщо відпаде то металдетектор злапає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Місто: Calgary...
    Прочитала місто проживання...
    Ага.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А більше і не купите, бо того Вопака в ЦУМі вже немає, закрили.

    А я колись в хлібі знайшла дротика мідного кусочок і волосини від мішка. А сусідка мамин колись прибігла до нас з банкою горошку зеленого і величезними очима, бо в банці був використаний презерватив!!!! Фу... з того часу ми горошок самі консервуємо..
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Fon

    Fon whom how

    в нас памятаю в школі в молодших класах один хлопець розповідав що знайшов у хлібі величезний ржавий цвях. йому ніхто не вірив і подекуди його били. але пройшли роки і я у віці 23 роки купив собі до молока батон приватної пекарні і переломавши навпіл побачив там величезний ржавий цвях сотку трохи зігнутий. от парадокс якийсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Бити не треба було. :)

    Нічого там не знаходив, поки що. :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Таке підприємство і в нас на Східній працює. Повністю автоматизоване, тож волосся чи пропущені домішки - виключені. Садовий як коментував по ТБ, так сказав, що не всюди в Європі такі заводи працюють. Побачимо як йому дозволять в нас нормально працювати, от в чому питання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Приблизно в такі роки я теж купила круглий чорний хліб,принесла додому, положила на дощечку і хотіла його розрізати на двоє, щоб потім нарізати на куски ,ріжу , а ніж не ріже ,а пиляє об щось металеве , коли я його розковиряла, то побачила ... МЕТАЛЕВУ ДРОТЯНКУ для миття посуду. о_О о_О
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    То був бонус - акція - "купи буханець хліба - дротянка у подарунок!"
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Shine

    Shine Well-Known Member

    Фе...Начиталась:crazy: і аж мені зле. Напевне більше не читатиму бо так можна і від хлібчика відмовитись:sad:
    А сама я поки нічого такого не зустрічала, на щастя:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    О! А бо нє фіг було мені булки з целофановою начинкою продавати:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А я вже не в дєцтві в м"ясному цеху трохи підзаробляла (коли вчилася ,гроші треба було), то як привезли тушу з синіми штампами ,а вона вся в землі ,якесь сміття почиплялося , правда його потім розбирають на частини ,миють. Повірте, я тоді довго не могла нічого м"ясного їсти, та й зараз не дуже...:mocking:І взагалі, як подивилася ,як готують на кухнях (столови,ресторани...), то радила би: Не ходіть туди дивитися ,а особливо, якщо ви брезгливі... о_О Все подається в гарному вигляді;)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)