Що ви знаходили у хлібі?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 20 тра 2010.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я, ось вчора придбала буханець свіжого хліба, і мало не з"їла чорного шурупа і якогось брудуо_О разом з тим дивуюсь....бо завжди беру хліб запакований до кулька, а тут такео_О...А одного разу моя сестра в хлібі знайшла ключі,можете таке уявити?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Жах! я прочитала "чорного щура"... а що то був за хліб? Сихівський?
    Я ніколи нічого в хлібі не знаходила..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. algo

    algo Мешканка ДП

    Я теж так прочитала. максимум що знаходила то просто цілу пшеницю.мабуть мука була погано просіяна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    на роботі в хлібі знайшли таракана... :) запакованого....
    а десь місяців зо два тому біля іскри знайомий з дівчиною їв хотдог з тараканом... =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я в хлібі знаходила лезо, а мама якогось канатика.
    Та це ще нічого.От колись знайшли в банці з ікрою ...бинта, що спав з пальця , він так і тримав форму того пальця:bad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    я б після такого хліба більше ніколи в житті до рота не взяла...:bad:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    прямо як у казці про Буратіно.

    Хліб з ключами призначався тюремнику... це ж зрозуміло, як два на два...
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Знайома у пакеті із сухим супом знайшла мишку. Суху.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Напильник! :)))

     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Тему можна перейменувати . В тему для бажаючих схуднути..Або з іронією- в тему "для апетиту":)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Після закінчення медучилища працював в санепідстанції в Казахстані.
    Принесли хліб з величезною тріскою всередині. А потім мишку.
    А рік назад по ТБ передавали, що хтось купив заморожену піццу.
    Відкрили, а під піццою знову ж таки - мишка.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То певно був рік 96-97, я ще тоді вчився на 2 чи 3 курсі журфаку і саме почав працювати в одній газетці. Прийшов в редакцію чувачок, приніс пів чорного хліба, а в хлібі товстий довгий іржавий болт , десь міліметрів 10 в діаметрі і 80 в довжину. Ну, того чувака, значить, віжправили до мене і я став проводити своє перше журналістське розслідування. Пішов в магазин, де то було куплено, з"ясував де і коли випечено той хліб. Їду з тим вєщдоком на хлібзавод. Приймали мене всім миром, так наче в колгосп приїхав секретар обкому. Може вам те, може се, може вас в цех, може з передовиками побалакаєте. Ну, я вибрав цех, чи як воно там називається. Одягли на мене білий халат, всьо показували, розказували, від замісу до печі. Хоть трісни не зрозуміло, як і звідки міг опинитися сторонній предмет, та ще й ТАКИЙ в хлібі. Дійшли висновку шо то навмисна диверсія, виявляється у них тої ночі практиканти з якогось чи технікуму чи училища працювали...

    Коли я повернувся в редакцію, то виявилося, що ото поки мене водили по хлібзаводу такою віп-екскурсією, виявилося, що директор зідзвонився з моїм редактором і вони собі домовилися, шо хлібзавод буде пару місяців регулярно розміщувати в газеті рекламу. Відповідно мені повідомили, що про мою екскурсію і про болт в хлібі ми нічого писати не будемо :)

    Зараз згадую з посмішкою, а тоді мені, ще зеленому і ще романтику, кілька днів не давало жити відчуття страшної несправедливості. От так я вперше зіткнувся із суворими реаліями обраної професії :)
     
    • Подобається Подобається x 16
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якось моя дружина розговорилася в потязі з літньою жіночкою - колишнім технологом м"ясокомбінату. Звичайно, пані спростувала плітки про вкладення туалетного паперу у ковбасу ("ковбаса була би від цього дорожчою"), але розповіла про бачене нею на початку кар"єри:
    М"ясні туші подавалися з холодильної камери підвішеними на гаках, горизонтальним ланцюговим транспортером. На тушах сиділи щурі. Спеціальний робітник збивав їх палицею.
    Та пані технолог після побаченого ніколи сама ковбаси не їла. Хоч технологія змінилася і щурів в її полі зору не було.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Зараз є самопічки!
    Можна і пляшку запекти, лиш би не потекла...

    П.С. замішувачі головне не забути витягнути :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ви мали на увазі хлібопічки?
    Треба купити,ось тільки деякі не допікають хліб, і від борошна багато залежить,потрібне борошно вищого гатунку, а наше начебто й вищого а насправді...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В булочках знаходила шнурочки. Напевно від шмат..
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member



    Щодо купленого хліба, то ні разу не попадались якісь болти чи ключі в ньому, але раз був хліб всередині практично пустий, тобто мало що було їсти. :) Як вони його так спекли цікаво та економно? :dntknw:
     
  19. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    такий хліб їсти не мона ні в якому разі..кажуть,що то якийсь грибок чи хлібна пліснява...і хліб всередині стає пустим а те що лишається-отруйним
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)