Що ви готуєте собі, купуєте, чи замовляєте, якщо вам хочеться не знати чого з"їсти?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Оля, 18 лис 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    В Оттаві теж є піца, що в печах на дровах робиться. Дуже смачна. Й італійці там дуже приємні, любо купувати...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Власне в печі. Це Ви добре помітили на вивісці (brick oven)
    А італійці , думаю, такі як ми їх всюди повно.В кожному місті.А в великих містах , тим паче.
    В Торонто ми з жінкою на Сан Клер (ближче до Янґу) любили заходити в одну піцерію.Де вже 3тє покоління працює.
    В них є стільниця , яку їхній дідо в 1925 чи 28 рр. з Італії привіз .І вони дальше на ній роблять тісто.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Так і сирник не є торт ;)

    Та є ціла низка добрих піцерій. Бронкс я слабо знаю але там точно є. В Мангетені мені найбільше подобалась "Joe's Pizza" на західному боці в районі 4-тої (??). Там теж в печі роблять от тільки можна замовляти цілу піцу. Тому треба туди іти цілою групою. І вино там не погане...

    О згадав що ще мені подобається коли не знаю що з'їсти. Це ново-анґлійський клем чавдер. Обожнюю цю зупу. Крем з молюсками на мене завжди впливає дуже позитивно.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    йой не зліть мене)) бо дуже хочу в НЙ)) не жити, але потусуватися з тиждень-два - і покуштувати всяке - то залюбки!
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Піца, піца... А я от сиджу і їм бульбочку смажену з цибулькою, политу майонезом... Ням-ням...
    Чоловік каже: насмаж бульби. Смажу. Каже: і цибульки б туди, і часничку, і яблучко можна порізатио_О Обмежилася цибулькою. Насмажила, кажу: набираю тобі в тарілку. А він: щось мені не хочеться зараз, може, завтра...о_О Ну не жіноча логіка деколи в хлопів з"являєся? Кажу, якщо ти думаєш, що вона залишиться до завтра, оптиміст ти наш, бо я теж хочу бульбки;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я також люблю стейк добре висмажений, але не такий як підошва. Я колись будучи вагітною пішла з друзями в дорогий стейк-хаус і замовила собі онцю підошву... плювались ми з ними довго. Найкраще зробив один з друзів який замовив реір, ну тобто майже сирий кусень мяса. Йому принесли гарно підсмажене мягке мяско. ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    А мені більш за все подобається їда,яку я з дитинства полюбив,але не можу собі позволити їсти постійно,бо працюю з людьми.
    Відварюєте картоплю в мундирах,і до неї робите соус.В стакан сметани видавлюєте 3-4 зубчики чесноку.Посолити.Мачати чищену відварену картоплю-божественна страва.Правда запах потому!!!!!Треба їсти всій сім"ї і в п"ятницю.А взагалі,як ви відноситесь до дієт по групах крові?

    Саме більше люблю піцу,котру робить моя дружина-з грибами.Гриби збираємо самі.Як не дивно більше всіх люблю не білі а голубінки.

    Вчора зарізали трьох свиней.Невеликі, молоді,але м"яса трохи буде і сала копченого.Будемо спасатися від фінансової кризи.Завтра будемо робити кишки і домашню ковбасу.Складемо у морозильну камеру і буде що цілий рік їсти.Хоча син з другою групою крові,нічого крім курки не хоче їсти(і соєвої ковбаси).

    Терпіти непотрібно.Гастрит як і язва шлунка тепер,після того як найшли збудника цієї хвороби лічиться дуже просто,ну майже як насморк.Так що за 10 днів гастриту не буде.Обов"язково сходіть до толкового гастроентеролога.:)

    Вважайте бо мандарини можуть визвати аллергію.Так що не захоплюйтесь.:)
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2008
    • Подобається Подобається x 7
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Щоб стейк не був як підошва , він повинен мати товщину не менше як 1інч (2,5 см) .
    Найкращі і звичайно найдорожчі стейки , де мясо має тендер кат це :
    -топ сірлоін/лайон/блейд (обовязково топ) стейк
    -ріб-ай (Ribeye)
    І найдешевші , де мясо як підошва це :
    - рауд стейк
    - чак стейк
    Це в основному рухливі частини корови , де є мязи.
    В багатьох ресторанних меню добрий стейк позначається таким значком "ААА".
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Захотілося мені чогось такого легенького, весняного і приготувала собі салатик з фінокіо ...то такий коренеплід,що нагадує смак салери і петрушки...заправила олійкой і додала зеленого кропу....смакота
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    я довго думала чого б це мені поїсти... ото з татом додумались пожарити картопельки з цибулькою, зробили салатик з квашеної капусточки.... наїлись, смакота:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    мавпусику ви замітили тенденцію що ми навіть їмо тепер разом, хоч і знаходимся на різних кінцях Львова:) може то нам пороблено?о_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Віск треба злити :))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    ага і яйця відкатати:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    "Швестра" це любi , каже ще здрове.
    По українськи фiнокіо=фенхел.
    Зелень фехеля теж смачно , настоянка на насінні ф.-мастика?
     
    Останнє редагування: 7 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я зробила тортик медівник....сіли-з"їли і немає:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дякую за переклад....
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дуже смачно...хоча не кожен любить...бо досить специфічний смак...Мені наприклад ще дуже фезаліс подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а де ви таке знаходите??? невже на ринках, супермарткетах?
     
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Фенхель в Метро купляю, а фезаліс тітка на городі вирощує:)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)