Що ви готуєте собі, купуєте, чи замовляєте, якщо вам хочеться не знати чого з"їсти?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Оля, 18 лис 2008.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    От така тема. :)
    Не переносьте її в кухню, бо це стосується всіх, а не тільки кубіт. ;) От я нині встала зранку, маючи кавалок вільного часу, зійшла на кухню, позаглядала в холодильник і нічого не знайшла, що би я хотіла зранку з"їсти. :) Тоді подумала, що я би з"їла пляцків картопляних (дерунів, драників). Натерла бульби, пів цибулини, покришила ще грудинки з курки приготованої на фляшці і насмажила собі пляцків. І смакуючи їх, подумала, що я так завжди роблю, як не знаю, що мені смакує. А ви? :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Файна тема:) а коли я не знаю, чого хочу, то роблю собі грінки з чорного хліба,посипаю гуууустим шаром тертого сиру,сир плавиться,я то гамаю і розумію - жізнь удалась:))) :))) :)))
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Хлопові простіше - чвертка та й фсьо.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ой, Іспаночко, насмішили! :haha:Як казала колись наша викладачка в коледжі - " Мій чоловік їсть, щоби жити, а я живу, щоби їсти!" Але таки то правда. Як смачно щось поїсиш, а не напхаєшся, то і жити хочеться. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Фрукти їм... Яблучко, виноград, мандаринку. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я в таких випадках купую собі йогурти: Активія мюслі-злаки, або мюслі-ківі, або Живинка-вишня, або чорниця, і гамаю. Деколи і два різних нараз. Деколи купую такий йогурт/маслянку/сирний десертик, який ще не пробувала, і теж гамаю. І ще, коли я не знаю, чого хочу з"їсти, або я в поганому настрої, купую мінералку або літровий сік і п"ю, п"ю, п"ю... В ранній юності, коли в мене ставалися напади ревнощів, могла літр соку залпом випити:pardon: Спрага чомусь тоді мучила страшенно:pardon: Після того легшало конкретно:good:
     
    Останнє редагування: 18 лис 2008
    • Подобається Подобається x 13
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А я думала - любоффф....:blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Нєа.
    Любов - то після півлітри.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    а мене в таких випадках на солоденьке тягне:) а ше коли нервуюся,якийсь стрес - то колись то солодким заїдала.тепер дивлюся на себе в дзеркало і розумію,що с етім нада кончать,бо буду як слон.тому тепер,коли нервуюся,теж дууууже багато п"ю:haha: переважно грейпфрутовий сік - мій улюблений:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    якщо є гроші - піду поїм суші. навіть коли мені не хочеться нічого - суші їм із задоволенням.

    а в домашніх умовах: варю або печу картоплю "в мундирах", в тарілочку окремо - олію і перцеву суміш - і потім їм таке-от,мочаючи в олію ту картоплю. люблю страшно!!!
    ой,Олю, завели ж таку тему. я саме сьогодні не їла вдома особливо нічого - бо не хотілось, а як написала про картоплю - то хоч на кухню вставай до плити :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Підписуюсь під кожним словом. У цьому всьому ми з Вами схожі, як дві краплі води. Чоловік каже: як ти можеш пити грейпфрутовий сік, ту кислятину? А мені подобається, і все!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    О, я теж п'ю багацько. І в хорошому настрої і в поганому. Соки, мінералку (люблю поляну квасову, а чоловік каже - як ти ту гидоту п'єш), чаю багато п'ю, особливо зеленого. А тепер ще якась нова колекція Ліптон появилась, то я вже на всі смаки перепробувала. З шипшиною сподобався. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Хіхі:) і моя мама точнісінько так каже "Йой,як ти то можеш пити,та то ж таке кислеее"...а я його просто ОБОЖНЮЮ!!!
    От що значить філологи:haha: навіть смаки у напоях збігаються:haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Яка свята наївність...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я їм солодке, то моя слабкість))) ще люблю копчений лосось з оливками і лимоном - але то ділікатес на любителя, всі мої знайомі на нього фєєєкають)
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Ну, на копченого лосося я Вам стілько любителів найду ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ото я думала де знайти тих однодумців....) виходить по інтернету можна всьо)))

    пи.си. не всі оливки люблять, ще й зелені)
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А я вже відтрубила біля плити. Їлисьмо вермішельку, брюссельську капустку з часничком, потушковану з майонезом, і салатик "що знайшлося в холодильнику". В холодильнику знайшлися яйця, плавлений сирок, сардини. Заправила майонезом. І - всьо харашо, прєкрасная маркіза!

    Так отож бо й воно!;););)

    Я люблю! І чорні теж.:good:
     
    Останнє редагування модератором: 19 лис 2008
    • Подобається Подобається x 2
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я вупше всяку рибу просто обожнюю:girl_in_love::girl_in_love:особливо копчену:nyam2::nyam2:

    нє,таке добро мені не смакує:sorry::sorry:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Ага, забув ше сказати що до того лосося тре обов"яково пива львівського. Бо їсти копченого лосося насухо то для галицького хлопа - страшний гріх!:)))
     
    • Подобається Подобається x 10
а де твій аватар? :)