Що ви думаєте про Луганщину?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Luxury, 12 лют 2010.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Думаю, те саме що і про будь який інший регіон нашої країни, там живуть люди які звикли до своєї домівки, де вони почувають себе комфортно не залежно від умов, тому що це їх дім, так само як усюди є добрі цілком нормальні люди, а є виродки. Але на жаль на відміну інших регіонів, цьому не пощастило тим що «комусь» знадобилось влаштували цей безлад і цей «хтось» ну ніяк не місцеве населення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Місцеве населення радо підтримало той безлад, що зараз мають.
    Та я, мабуть, біше навіть поважаю тих, хто хоч до чогось прагне, ніж тих, кому байдуже.
    Коли б там знайшлося хоч дві людини, як мер Конотопа, то все було б інакше.
    Вважаю, що місцеве населення розплачується за бажання "халяви"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ага, і радо підтримало з образАми , триколором та блокуванням наших військових .
    Звичайно й там є нормальні люди, але більшість нанавидить Україну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    За різними данними проукраїнські, проросійські, нейтральні, десь 30 на 30 на 30, є частина, які просто тягнуться на бік сильнішого, переважає не патріотизм, а бажання добре жити у мирі.
    Частина Луганщини, переважно північні райони - Слобожанщина, там немало україномовних у селах, російські війська там не кликали, там і нема війни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Рідний край

    Мій рідний край, акацій аромат,
    глибоких балок тиха прохолода,
    дражливий лоскіт пуху від тополь
    і вечір, що розморений від спеки…
    Сумую я давно від тебе вдалині,
    неначе зморений від сонця спогад,
    і мрію повернутися додому знов,
    туди, де терикони в тиші степовій,
    як піраміди зберігають таємниці.

    23.02.2012

    Коммунарец Вірші 2012
     
  7. LMV

    LMV Well-Known Member

    Моя родина з Луганщини, побувавши і проживши тут 5 років, де я проживаю- зненавиділи людей які тут живуть. Я теж не місцевий і так до армії, коли був останній призив з Франківської обл- один хлам, перешиванці і запроданці. А ви так себе величаєте і хвалите!!Я кажу правду... Якби я тут народився і виріс, я би, був такий самий....
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Браво. Дуже сподобалось. Вірші не новачка, а зрілого поета.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Можна тото на якусь людську мову перетлумачити?
     
  10. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Моя ж ви хороша.
    Дякую.

    p.s. Харків, який тут одписує про луганчан, що типу "что хотели, то и получили" і взагалі радо підтримали безлад - пригадайте, будь ласка, скільки людей збирав Євромайдан у вашому місті, де проживає 1,5 млн осіб. І якого кольору були стрічки на тисячах харківян, що зібрались 1 березня на майдані. Зауважте, що я про харківян пишу, не про понаєхавших з нємєстним акцентом.

    По темі забула одписати) То всьо Україна, нема про що і думати. Сплюндрована, понівечена, зросійщена завдяки завезеному в пусті після голоду хати та на шахти руському люду. Але наша рідна Україна. Яка, до речі і в області і зараз розмовляє українським суржиком, навіть в урабнізованій південній частині Донбасу.
     
    Останнє редагування: 13 вер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наскільки знаю, північ Луганщини - етнічна Слобожанщина, немало україномовних сіл, заводів і шахт, відповідно і завезеного населення не так багато, як у Донеькій агломерації, ніхто російські війська там не кликав, відповвідно, війни там немає.
     
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Як варіант - війни там немає, тому що ворогові там нічим поживитись. Або ще з якихось причин, про які ми можемо лише здогадуватись.
    Ваша думка також слушна, бо є в центральній Луганщині міста, де чоловіки організувались і не пустили бойовиків в міськради, це факт. Маленькі міста, де люди одне одного знають, швидко скоординувались, плюс де була міська влада проукраїнська.
    Просто тут неодноразово зустрічала вираз, що місцеве населення вирішує - от і запитала у харків'ян, що і як вони вирішували у березні-квітні 2014, і в якій кількості. Власне, дончанам і луганчанам можна поставити те саме питання. Але "майданити" на Донбасі було значно небезпечніше, ніж в Харкові.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Згідний, що багато чого залежить, і від влади, і від населення, під час шабашу кримнашистів на Херсонщині пройшов мітинг "Херсон - це Україна", не додзволили нічого захоплювати і піднімати триколори у Дніпрі та Запоріжжі, теоретично, що було би із провокатором, який би підняв триколорр на львівській ратуші? А з приводу захопленої у Луганську СБУ, Наливайченку треба було не мамлити, а діяти рішуче, невідомо хто захопив режимний обєкт, заволодів зброєю, невідомо що хоче, та ще й скинув державний прапор, ультиматум і штурм, вважав, що багато 100 жертв, а при теперішній війні жертв далеко не 100, і не 1000.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я Вам гарантую, що мер Конотопа обісрав би там те, чим сцить.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Щось не схоже, щоб він був з лякливих
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Можна подумати, що він сам туди прийшов... Коли в тебе за спиною десяток-другий головорізів, то можна й перед камерою похорохоритись
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Яка різниця з ким прийшов?
    Він прийняв це рішення, оголосив його, й не просто оголосив, а змусив припинити збори й забиратися геть, й узяв відповідальність за це.
    Навряд чи такий вчинок можна назвати вчинком боягуза.

    Можете назвати ще якогось мера, який вчинив би бодай так само?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мироворцям ООН буде цікаво про це дізнатись.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. VinST

    VinST миється в бані

а де твій аватар? :)