Що ви думаєте про Луганщину?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Luxury, 12 лют 2010.

  1. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    В течение последнего года несколько раз проезжал на своём авто по территории Луганской области, которая сейчас относится к ЛНР.
    До этого - ещё в советское время только проезжал по Луганщине.
    Впечатления: не очень богатый регион, неважные, достаточно разбитые дороги.
    Особенно удручающее впечатление от дорог Луганщины после отличных российских дорог и даже дороги Донетчины намного лучше, чем в Луганской области.
    Сёла Луганщины достаточно скромные, впечатление такое, что люди не живут "напоказ", чтобы произвести впечатление на окружающих.
    Провинциальные городки, особенно вблизи границы с Россией, небогатые. Опять, значительный контраст, если сравнивать с соседними городами России - те намного ухоженней и богаче.
    Читал посты простых луганчан - пишут, что власти во все времена на них обращали очень мало внимания.
    Лишь выгребали из луганской земли её богатство - уголь.
    Самим луганчанам платили мало.
    Региону оставался мизер.
    Жители городков и сёл - вполне нормальные и приятные люди.
    Часть небольших городков и сёл Луганщины пострадали от войны.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    В мене колєгу по роботі літом в Срань-Підарбург закинуло, круїз Швеція, Ґельсінкі, Таллін...
    Вернувся в шоці від бруду і руцкава гімна, каже "та вони реально гній цивілізації і унтерменшен" - а для німчика це вже шось, таке визнати. Після тих столиць був в шоці від Педербурга, каже нікогда в жизни ні нагой больше!
    Так це - культурная сталіца блєать, а старий даунбаський підар нам тут про замкадські мухосранськи трусить.))
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Самойлович, у Вас старческие комплексы.
    Хорощо, що нікогда в жизни ні нагой больше!
     
  4. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    5 баллов, садитесь ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ну то поздоровляю вас. Значить одна проблема в Росії вирішена (хотілося б щоб це було правдою, хоча щось не віриться).
    Залишається більш серйозна проблема - дурні. Не думаю, що вона в вас буде вирішена в найближчому майбутньому. Так що краще їдьте до своєї дочки в Німечину...
     
    Останнє редагування: 20 вер 2015
    • Подобається Подобається x 2
  6. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Впору ему к Киселёву младшим подаваном идти работать, "самые правдивые факты" каждый вечер рассказывать :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо їм, вони на танку їздять.

    Не поняв. Там же Новорося, сама процвітаюча республіка.

    Це тому шо там Боярський живе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо його забанили на постійно, а так би веселив народ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Marii

    Marii миється в бані

    Якщо чесно, то вже нічого не думаю. Спочатку зневажала, потім не розуміла. Був час намагалася зрозуміти. Зараз їх взагалі для мене немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dumzday

    Dumzday Member

    Путен, ввади вайска
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене кум на Луганщині, каже бідося, і п'янство, навіть в порівнянні з нашою бідосею і п'янством :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ту в рашці вже про них забули, ще про Сирию вогорять, а так два мільйони лугандонів- то вже шлак історії

    Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Є у нас приятелька з під Луганська. Кілька років тому вперше приїхала до нас у гості. Мені запамяталося, як під час подорожі замками Львівщини вона захоплювалася нашими селами.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще не приходилось там бути, хто був, відгуки - досить сіро, навіть у Донецькій області називають Луганську область: " Наш бедньій сосед ", Дніпропетровську - " Наш богатьій сосед ".
     
  15. coon

    coon миється в бані

    Луганськ - Стаханов, Даль, Рання Зоря (східна точка України). Нажаль, але асоціацій з Луганщиною не багато.
     
  16. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    А можна східняк свої 5 копійок долучить? :)
    Чесно кажучи, до певного моменту, схід України був останнім місцем, куди б я хотів подорожувати(мені здавалось що це край алканавтів, ледарів і потєряшок, які можуть тільки скиглити про невдале життя, долю, країну. Я був певен, що нічого цікавого на сході нема), але волею долі за часів служби в армії, довелось служити біля селища Кримське, що на Луганщині. На мій превеликий подив на Луганщині дуже багато лісів і полів, окрім того, що деінде трапляються терикони, які я взагалі ніколи не бачив. І взагалі, якби не війна, я би сказав, що мені довелось побувати у дуже мальовничій місцевості, майже на курорті. Приємно вразили люди. Не було цих косих поглядів як на чужинців, не було прокльонів, не було вибухівок у медових склянках... Люди там прості у своїй більшості(іноді до жаху) і просто хочуть вижити...
    Був у Сєверодонецьку. На перший погляд люди досить привітні. Хоча не можу напевно сказати, тому що не знаю що вони мали у себе на думці. Може просто дуже вдало прикидались. Хоча я вірю в те, що бачу і стверджую, що там живуть українці. Налякані війною, в чомусь може дезорієнтовані, розгублені, але українці. Таке враження склалось.
    Що стосується інфраструктури, то це жахіття. Пост-апокаліпсис, який триває, мабуть, з часів розпаду СРСР. Війна додала і без того великих руйнувань. Міська місцевість - суцільний совок. Але окрім совєтських "коробків"-будинків, бачив і типові українські хатинки. Благо, сільської місцевості на Луганщині більше ніж міської. Саме вона складає загальне враження від регіону.
    Тому для мене Луганщина - це сплав наслідків застарілої індустріалізації та природного розмаїття. Це найнатуральніша Україна. Росією там і близько не пахне.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не була на Луганщині, але коли Донецьку область вважають богатшою...
    Луганська завжди була дотаційною для України.
    Донецька - коли як, в залежності від кон'юнктури ринку металу.

    Була я на екскурсії в Соледарі та Артемівському заводі шампанських вин - найбільшому в Європі. Це Донеччина.
    На заводі бачила жахливу картину: копійчаний, шкідний для здоров'я, рабський труд жінок (бо мужики спиваються дуже швидко). Ми спитали у однієї жіночки про заплатню і вжахнулися: півтори тисячи за таке : зміну вона стоїть на ногах біля конвейєра, по якому повзуть бутилки з незакритим ще шампанським, вручну з кожної бутлі треба швидко злити верхи, встигнути поставити назад, взяти іншу...Тільки уявіть собі: вона стоїть в залитому шампаньским фартусі, в калюжі з того шампанського, в резинових чоботях, цілий день дихає цими нестерпними винними парами - за такі гроші? та у нас студенти-лаборанти, які крім закрить-відкрить лабораторії, нічого не робили, і то більше заробляли.
    Всі були в шоці, постоявши біля того конвейєра десять хвилин - краще б не бачили.(
    Коли їхали назад в Харків, всіх вразило, що їхали по геть темній трасі ("як у негра в шлунку"). Мало того, що траса не освітлювалась, так і в будинках по трасі (села чи селища) о восьмій годині вечора майже не світилося. Чого це - не знаю. Чи економія така, чи там без світла живуть, чи всім рано на роботу...
    Ми тоді усвідомили, що регіон таки депресивний.
    Хоча в Донецьку аеропорти, Донбас-арена, в Ботсаді жив найбагатший татароукраїнець, звідси ж найбагатша партія парламенту...

    А Донбас, бачте, не почула Україна.
     
    Останнє редагування: 24 січ 2017
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я, звичайно, не була в тих краях, а от батьки на початку 2000-х були в Харцизьку.
    Ще раніше , коли одружилися їздили в Донецьк, Зугрес (так наче?) .Так от їхні враження такі ж як і в @Silver bullet - страшенно депресивний край. Про Донецьк нічого поганого не говорять..та й були вони там в самому центрі в якомусь управлінні ,що мало відношення до АЕ
    Потім до друзів їздили в Зугрес, то там мрак .
    Харцизьк запам"ятався похмурими людьми, непривітністю, бідністю...і ставнями :)
    Хоч це і не про луганщину та для мене що Донецьк ,що Луганськ практично одне й те саме.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись мав можливість поїхати у Словянськ, підказали, що у якості соляних шахт - ближче Солотвино. Ще пропонували прийняти на Великдень гостей із Луганська.
    Не побачили на своїх полях Фейєноорд і МЮ - подяка православним терористам.
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Нє, ну, різниця таки є. Хоча, я там не бував, але... Донецька область таки більш урбанізована. Там в основному - міста-міста, а райони з селами -то, по перше, мізер в % відношенні до загальної кількості населення, а, по друге, на села там взагалі ніхто уваги не звертає (останнє - то мені так видається, стверджувати не буду).

    Щодо Луганської, то, вона, може й подібна до Донецької в цьому плані, але то лиш не дуже велика її територія - південь області. Центр, північ - то є цілком сільські райони без якоїсь серйозної промисловості.
     
а де твій аватар? :)