Що ви думаєте про Луганщину?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Luxury, 12 лют 2010.

  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я не з Західної, а з Центральної України, але теж відпишусь. Для мене теж чомусь асоціюється з Януковичем, териконами, а ще... з Ровеньками. В мене там родичі проживають.
    А як чую саму назву то чомусь відразу згадуються лугові козаки:dntknw:
    А взагалі, то й справді дуже небагато про цей регіон знаю...
     
  2. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    А я про луганщину не думаю...

    але якшо згадати асоціації - то певно зразу: вибори, фальсифікації, янукович, зек.

    нічого більше на думку не спадає...
     
  3. що думаю? думаю, що там живуть люди, які думають, що Чєхов - великий український поет; що там всі живуть "по понятіям"; говорять такою мовою, що здаватиметься Сердючка говорить українською... Мабуть є й інша сторона, хотіла б її побачити...

    а асоціюється - з шахтою "Львовская-Комсомольская" :) , вагонетками і терриконами , степами, запахом польових квітів і полину і сімейною трагедією :sad:
     
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Не був у Вашому краї, але є питання тоді ось з чим асоціюється.
    По-перше, нажаль несчастні люди заморені голодомором. Читав сповіді стареньких вже людей, плакав чесно. Сталінська колективізація, війна, окупація, індустріалізація, сильні морози з вітром в зимку, погані шляхи, погана інфраструктура все збудоване ще 30-50 років тому. Копанки вугілля де гинуть шахтарі-самоучки. Люди труда на заводах та шахтах обкрадені Партією Регіонафф. Буцегарні. Налівайки. Безробіття та пияцьтво кримінал, наркота, недбалість чиновників на містах, через це аварії взимку, вибухи газу. Добрі але здебільшого несчастні, дещо наївні та довірливі люди. Московські попи в церквах задурюють голову тим хто туди ще ходить. Шановні Лугачани, не слухайте нікого, ви українці, і не треба вам ніяких Северодонецьких пісуарів. Разом ми рано чи пізно будемо в Європі. Вчить українську та англійську. Російську ви вже вивчили, мля...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. malibu

    malibu Member

    На Луганщині живе моя тітка, кілька раз там була. Асоціації - поля соняшників, озера, спека (їздили туди літом),шахтарський торт, високі паркани (люди ховаються один від одного),російська мова, проблеми з вільним висловлюванням своєї думки, вибори "під дулом пістолета" (не інакше). Нажаль, такі мої асоціації.:sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Луганск, для меня территория войска Донского казачьево. Моя жена родом от туда. То что пишет данило бред, то мушо пол промышленности принадлежит исд
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    "Зоря" Ворошиловград

    копальні навколо міста.

    пригода мого знайомого, у якого "волга" з російськими номерами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    З вредним молодим чорноволосим депутатом, який заявляє, що українській мові в Луганську ніколи не буде і не пхайте. Поки він живий - цього не допустить. (чи голова міськради, чи ще якийсь служитель народу). Алчевськ.
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Алчевск, это ИСД, Юлька там правит
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    З тижнем самоти.

    В дитинстві мама була у тижневому відрядженні У Ворошиловграді. :)
     
  11. Gron

    Gron тафгай

    Заваров.
    Куплене чемпіонство Зарі.
    Несмачне, але назойливо-помпезне морозиво.
    Дуже грамотний, по зхідному розвинутий бізнес партнер, ще й приємна людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    З луганчанами,які їдуть в трускавецькому поїзді,неспокійні,з несміливими запитаннями.З луганчанами,які з подивом дивляться через вікно на наші будинки,подвіря.Стомлені бідні люди.І з луганчанами, яких зустрічаєш в Трускавці через тиждень,а вони - осмілівші,відверті,радісні,в компанії місцевих людей і навіть пробують розмовляти на українській мові.
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Цікаву тему витягла на світ Божий. Стільки років минуло від її створення.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а вона і понині актуальна..
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А тепер віримо?
    Час показав хто є хто.
    Потім зомбована ПР, тепер рускімміром :sad:
    Нічого не міняється...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Повія, яка сподівалась добряче заробити на зраді, та її згвалували ніц не заплативши.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Marii

    Marii миється в бані

    Фальсіфакаціі , вибори, Яник . А зараз ні з чим не асоціюється , просто ракова пляма на тілі України .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Частина Луганщини повстала проти ворога ще коли уряд безцеремонно здавав Україну. Ворог там не пройшов. Про це слід не забувати. Інша повела себе навпаки...

    Єдина асоціація яка в мене є з Луганщиною це п’яний автопробіг довжелезним мостом у Ню-Джерзі на Монте-Карло 71 у 80-х.
    [​IMG]

    Не знаю як воно не розбилось але передня вісь погнулась.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Луганщина асоціюється з англійськими бізнесменами, котрі відкривають перші копальні.
     
  20. Sivanmy

    Sivanmy Well-Known Member

    Я родом з луганьскої області, отже ми земляки:) і про асоціації можу казати з власного досвіду.
    луганщина це індустріальниї регіончик, який в свою чергу було сформовано ще за радянських часів. Населення в основному пролетарі, зібрані зі всього колишнього союзу і селяни, що живуть в досить депресивних селах. Регіон бідний і досить депресивний, прицьому вся місцева "єліта" має незаконно отримані статки і полукримінальний характер, що на тлі низького рівня освіти та когутства майже не виліковно. згадайте того ж Ландика з Ефремовим. інтелігенція луганської області це переважно вичителі, але теж зі своїм клолоритом, дається взнаки радяньска ідеологічна основа освіти. Проте самі луганчани, це люди досить пробивні і кмітливі, що при зміні середовища дає дуже єфективні результати:) багато щирих громадян україни, успішнихі розумних саме луганчани:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)