Що ви думаєте про Луганщину?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Luxury, 12 лют 2010.

  1. Luxury

    Luxury Member

    Доброї ночі, шановні львів'яни!
    Завершуючи дослідження, присвячене особливостям формування іміджу регіону, зрозуміла, що мені не вистачає декількох штрихів, а саме підтвердження моїх гіпотез. Мешкаю я в Луганську, отже, й досліджую рідний регіон. І мені цікаво: що насправді думають про нас, про наш край на Заході країни? Буду дуже вдячна, якщо учасники цього форуму сформулюють у двох-трьох словах, фразах, з чим же насправді асоціюється у вас Луганщина?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чесно? Нічого... А що я маю про Луганщину думати? Коли питають, розповідаю що був у відрядженні... фсьо... :) Нормальні люди думають нормально... Звичайно, дехто напише, що уявляє луганчан вічно п"яними, обкуреними деградованими москалями, основною метою яких є стати південно-західною областю Росії... Не вірте їм... То рагулі і дебіли можуть так думати... ;) .
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Luxury

    Luxury Member

    Я у тексті повідомлення я конкретизувала питання: "асоціації".

    Ну, напраклад, для мене Полтавщина - це Сорочинський ярмарок, Мазепа і Полтавська битва, Львівщина - старе місто, брусчатка (не знаю, як українською;=)), кав'ярні та різдвяні вертепи, Сумщина - це Хоружівка, Харків - перша столиця, Дніпропетроськ - Кучма, Лазаренко та Тимошенко, Донецьк - звісно, "Шахтар".
    Мені цікаві саме асоціації, пов'язані з Луганським краєм:=))))
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо чесно, то у мене тепер Донецьк, Луганськ асоціюються з Януковичем, нажаль.Хоча раніше були зовсім інші асоціації, у нас там є знайомі, друзі.Нормальні люди..з такими ж проблемами як і у нас.А ще мені здається, що там бідніше живуть .
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    бруківка


    з людьми:russian_ru:
     
  6. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Луганськ - шахти, терикони (як і на донеччині), степи, російська мова, "східний край географії України" ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    Відверто кажучи, асоціацій майже нема. Те, що приходить в голову швидше асимілює асоціації з Донеччини. А загальний інформаційний фон з Луганщини доволі слабкий, тому якісь яскраві асоціації виділити доволі важко...
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. - так расскажите какие (мне тоже интересно стало)!
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Поети, письменники, правозахисники –
    Микола Руденко, Іван Світличний та його дружина Надія Світлична,
    оперна зірка Белли Руденко,
    Борис Грінченко та Володимир Сосюра своїм корінням теж здається походять з Луганщини.

    Ну це – більш-менш відомі факти та імена.

    А ще – публіка, зомбована «антиутопією» під назвою «Молода гвардія», практично не знає про місію емісара ОУН Євгена Стахіва. Саме у східних областях (і в тому самому Краснодоні) він прийшов до висновку, що треба змінити ідеологічну платформу. Не «Україна для українців», а «Україна – для всіх націй, які в ній проживають».

    Про Луганські тепловози усі знають, сподіваюся. :)

    А ще - респект луганчанам за те, що позбулися ганебної назви Ворошиловград.
    Бачите, Дніпро-Петровськ, Дніпро-Дзержинськ, Кірово-град (не кажучи про різні свердловськи-дзержинськи) ще існують на мапі України.

    Ну як, шановна Luxury , така підбірочка проходить?
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А раніше були асоціації з ялинковими прикрасами які нам моя хресна дарувала(її чоловіка тітка працювала на фабриці ), з тіткою яка живе в Сніжному, з териконами, з татовим другом по інституту, з нашими знайомими які там живуть.
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Помню, девушка одна рассказывала:
    Луганщина…Мій рідний край
    Ті луки, де почули спів пташок,
    І сонце, що сіда за небокрай,
    Й приємний в цвіті вишень холодок,
    І квіти із духмяним ароматом,
    І з лютими морозами зима,
    І школа, кожен день в якій є святом…
    Луганщина… Ріднішої нема !
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    А Комунарськ, з 01.12.1991р, називається Алчевськ (Луганська обл..)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Знав двох дiвчин-луганчанок, одна висока блондинка, друга мiнiатюрна брюнетка. Обидвi пекельно гарненькi. Регiон поважаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Luxury

    Luxury Member

    Дякую, буду знати


    Ви дуже точно підмітили, саме це і стало причиною моєї зацікавленості даною темою (точніше, бажання таку ситуацію змінити)

    Ялинкові прикраси дійсно виробляють у нас, а Сніжне - це Донеччина))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну тоді - просимо, сідайте зручно і розповідайте.
    Слайди в студію!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. - Вы же спросили об ассоциациях форумчан, хотите чтобы форумчане отвечали только после проверки их точности в энциклопедиях? :)
    У меня (москвич) к сожалению, нет никаких ассоциаций с Луганском (даже фон на тему лугов и трав слишком слаб, чтобы счесть ассоциацией) :sad: К удивлению своему вижу, что у украинцев в принципе то же...
     
  17. Luxury

    Luxury Member

    Підходить, звісно! Дякую! Але це видає неабиякі знання історії))) Скажу Вам чесно, дуже-дуже багатьом луганчанам імена Миколи Руденка, Івана та Надії Світличних, на жаль, нічого не скажуть.
    А Грінченко та Сосюра жили та працювали на Луганщині, однак народились не тут.

    "Молода гвардія" - це для Луганщини майже святе (і, мабуть, тема окремої дискусії), а версія про Стахіва широковідома лише у вузьких колах)))

    Цікаво, що Ви, шановний Boris_Kiev, не згадали ім'я нашого найвидатнішого земляка. Як я й припускала, цей факт не такий поширений: в Луганську народився Володимир Даль. Про Стаханова вже й не кажу)))

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    Я ни в коем случае не хотела никого обидеть своими уточнениями, просто констатировала факт:=) А то, что у Вас, как и у большинства людей, в том числе моих соотечественников,


    - для меня это было практически фактом, который я просто хочу подтвердить (и для себя, и для своего исследования).
    Ну и, кроме того, безумно интересно услышать мнение "со стороны" - каким бы оно ни было. Кстати, я приятно обескуражена уровнем дискуссии на львовском форуме (у меня лично добавилась еще одна ассоциация к образу Львова, ломающая стереотипы)
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Дякую. Даль - точно. Просто не виникла асоціація саме з українською культурою.
    Ну а Стаханов... це не мій герой, вже вибачайте.
    І "технологічно", і "піаристо". А правда, що його справжнє прізвище було Стаканов, але для пролетарської аудіторії вирішили підмакіяжити?

     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Luxury

    Luxury Member

    Про Стаканова - байка, але насправді його звали Андрій. Хтось помилився, коли в "Правді" надрукували звістку про рекорд. Прийшлося змінити ім'я

    ---------- Додано в 15:51 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    До речі, це доволі характерно для Луганська. Ну, наприклад, ще одне ім'я земляка: Михайло Матусовський, автор "Подмосковных вечеров"
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Може і Ви розкажете, як би Ви описали Луганщину. З чим вона має асоціюватись на вашу думку? Ми би і для себе щось новеньке відкрили.
    Я був в відряджені, проїздом Алчевськ, Стаханов, Луганськ, але нічим особливо ці місця не запам’ятались.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)