Що таке електронна сигарета?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Forpost, 13 сер 2010.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Что такое электронная сигарета? http://iquit.kiev.ua/[​IMG]

    Электронные сигареты (или сокращенно е-сигареты) это инновационный продукт, изобретенный для того, чтобы помочь курильщикам уменьшить вред от курения и бросить курить. Принцип работы электронной сигареты напоминает ингалятор — хотя устройство и выглядит как обычная сигарета, на самом деле оно вырабатывает не дым, а нагретый пар, содержащий никотин.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    как страшно жить(с)
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    скоріше навпаки - щоб привчити до куріння більше людей :scratch_one-s_head:
     
  4. Каролина

    Каролина Active Member

    Я думала, что в этих сигаретах никотина совсем нет, так.. игрушка типа себе. Точно не помогут бросить курить.
     
  5. TOTORO

    TOTORO admin

    там немає нікотину
     
  6. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    И что? Пока отвыкаешь от одного, привыкнешь к этому. :)
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    як немає? Манік минулого тижня казав, що є :scratch_one-s_head:
     
  8. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    я вас помирю: никотин может быть, а может и не быть
    Состав жидкости для электронных сигарет




    пропиленгликоль 55—62 %
     
  9. Holbayn

    Holbayn Well-Known Member

    По-другому было бы просто не выгодно производство данной продукции. Переводят курящих людей с одной, простите, "мерзости" на другую. Если человек сам не захочет, ему никакие тренинги, книги и подделки не помогут.
     
  10. Vadimir

    Vadimir Well-Known Member

    А мне эта хрень реально помогла бросить курить.
    Конечно правильный настрой это главное.
    Но,как отвлекающий фактор, на первом этапе, очень даже работает - тут только заядлый курильщик сможет понять эффект воздействия.
    все очень субъективно, однако лично мне помогло. Особенно в машине, в пробках, это был мой бич.

    П.с. Откровенно говоря, сейчас опять курю, но это уже другая история.
    И привыкнуть к этой электронной штуке сложно, потому – суррогат это чистой воды. Хотя знаю даму которая с такой сигаретой уже пол года ходит, ну очень она странная, как говорится не без исключений.
     
  11. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Це мода, яка скоро пройде! А зараз дивишся на молодь і аж страшно стає!
     
  12. Diiana

    Diiana Member

    треба відрізняти е-сігарету від Vape це різні речі, загугліть) що стосовно Vape то від нього значно менше шкоди ніж від звичаної сігарети але є заправки для нього з Нікотином та БЕЗ нього!!!
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Йшов по вулиці і побачив якусь маленьку таку рекламу якогось нагрівання - без горіння, попілу і менше запаху. Можно курити школярам - не вчуєш, що курили) Гарна штучка. Стильна. А ще діамантами прикрасити, тюнінг навести, гламурно буде...
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 сер 2017
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    Значно безпечніше для здоров'я вживати нікотин без диму. Якщо хтось не може кинути курити, то вже краще вживати такі "сигарети без диму" або накладні нікотинові примочки. Але якщо вже хтось серйозно задумав кинути курити, то йому треба також вживати відповідні психотропні препарати.
     
    Останнє редагування: 29 сер 2017
  15. rezet

    rezet Member

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо каже про електронну сигарету головний медик України

    [​IMG]

    Уляна Супрун
    Вподобати цю сторінку · Вчора ·

    Електронні сигарети рекламують як більш безпечну альтернативу звичайним сигаретам. За останні роки їхня "популяція" стрімко зросла. Серед них виокремлюють "е-сигарети”, "електронні кальяни", "моди", "вейпи”, чи "електронні системи доставки нікотину". Кількість споживачів електронних сигарет у світі невпинно збільшується - від близько 7 мільйонів у 2011 році до 35 мільйонів у 2016 році (https://goo.gl/Mdqjda). Проте ми досі не маємо переконливих свідчень, що переходити на електронні сигарети, навіть курцям зі стажем, є справді вдалим рішенням.

    Існують дослідження, які вказують, що люди, які намагаються відмовитися від куріння за допомогою електронних сигарет, мають менші шанси на успіх, у порівнянні з тими, хто ці пристрої не використовує (https://goo.gl/kHbJve).

    До того ж, такий спосіб сприяє виникненню нового, так званого дуального (подвійного) стилю куріння, тобто споживання електронних та звичайних сигарет одночасно. Ось, наприклад, дослідження, результати якого застерігають використовувати таку комбінацію. (https://goo.gl/ESSEk6).

    Також є небезпечна тенденція - популярність куріння електронних сигарет зростає серед підлітків. В Україні майже кожен 5-й підліток (13-15 років) є споживачем електронних сигарет відповідно до результатів Глобального опитування молоді щодо вживання тютюну проведеного у 2017 році (Майже кожен п'ятий підліток “парить” е-сигарети - дані дослідження ВООЗ).

    Використання електронних сигарет некурцями, особливо дітьми та підлітками, може призвести до виникнення нікотинової залежності та підвищує ризик почати курити звичайні сигарети (https://goo.gl/T43Tvr). Небезпечним є і пасивне куріння е-сигарет, особливо для вагітних жінок та дітей.

    Досі тривають дослідження щодо впливу електронних сигарет на здоров’я. І жодне не дає однозначної відповіді, включно з міжнародними організаціями.

    Центр з контролю та профілактики захворювань в США (CDC) вказує, що в цілому електронні сигарети є менш шкідливими за тютюн. Хоча в складі рідини більшість електронних виробів також містять нікотин, що викликає залежність (https://goo.gl/mLZufs).

    Інші науковці кажуть, що дим електронної сигарети може бути канцерогеном і підвищує ризики хвороб серця, раку легень (https://goo.gl/zq77s2), може викликати запалення легень та підвищує ризики розвитку хронічного обструктивного захворювання легень (https://goo.gl/ncF6uB).

    Оскільки ми досі не знаємо, який ефект це може спричинити у довгостроковій перспективі, від електронних сигарет краще утримуватися, як і від звичайних.

    Не шукайте легких шляхів кинути курити. Найкращий спосіб зробити це - відмовитись від куріння взагалі.

    В Україні є корисний сервіс з рекомендаціями, як підготуватися, щоб кинути курити, номером гарячої лінії та порадами, як допомогти курцюhttp://stopsmoking.org.ua/.

    Також важливо, щоби сімейні лікарі звертали увагу на такі речі та говорили зі своїми пацієнтами про ризики куріння та необхідність кидати курити.


     
  18. LudaBak

    LudaBak Active Member

    Все рівно ти отримуєшь никотин. А це дуже некорисно!
     
  19. VictoriiaKovt

    VictoriiaKovt New Member

    а когда надоест, вернется к сигаретам))
     
  20. Rybachka

    Rybachka Member

    Треба відмовитись від куріння взагалі.
     
а де твій аватар? :)