Що скажете на рахунок нарощення вій?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Ponchiknumberone, 29 тра 2018.

  1. Ponchiknumberone

    Ponchiknumberone New Member

    Давно хотіла наростити вії, але боюсь що після зняття мої вії будуть дуже пошкодженні, хто вже протестував на собі цю процедуру, поділіться враженнями будь ласка :)
     
  2. Anastasialis

    Anastasialis миється в бані

    Я знаю, що у багатьох потім після цієї процедури відпадали свої вії з нарощеними
     
  3. Verasova

    Verasova миється в бані

    має велике значення якість клею. якщо ресниці клеються на якесь неякісне г..., то ресницям прийде капут!
     
  4. Olgaladya

    Olgaladya миється в бані

    Нарощенные ресницы- это красиво, а если качественно сделают , то и почти месяц не нужно делать коррекцию)
    Я по принципу : удовольствие от хорошего качества длится на много дольше чем радость от низкой цены
     
  5. Anna Melnyk

    Anna Melnyk Ультра Мама

    Ой, навіщо взагалі їх клеїти. Краще стежити за здоров'ям і вії будуть красивими. Та й взагалі природність зараз значно більше в моді. Чи ви не вірите у те, що гарні? Звісно, деколи хочеться щось приховати, але вії навіщо псувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mizolda

    mizolda миється в бані

    Я робила один раз нарощування і один раз корекцію. Мені не дуже зручно в плані умивання, а ефектом задоволена була.
    Після зняття пошкоджені у мене не були.
     
  7. Karamelika

    Karamelika миється в бані

    А мені цікаво спробувати і подивитися на себе іншу, я ще жодного разу не нарощувала.
     
  8. Marusenechko

    Marusenechko Member

    Раджу знайти хорошого майстра та в жодному разі не економити на цьому.
     
  9. InnaTi

    InnaTi Member

    Ніколи не робила, боюсь що свої потім повипадають.
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    І правильно!
    Коли бачу ЯВНО штучні вії - дівчина для мене від того привабливіша не стає. Радше навпаки...

    В однієї знайомої моєї дружини так і сталося)
     
  11. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Несколько раз делала, после него свои ресницы попортились. Сейчас попробовала ламинирование - осталась довольна. Внещний вид улучшается (подкрашивают, подкручивают) и еще питают, укрепляют ресницы
     
  12. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    це так стрьомно виглядає....Жінки, перестаньте!!!!
     
  13. Kqutochka

    Kqutochka New Member

    Я погоджуюсь !!!! Страшно просто дивитися!!!
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Найдіть хорошого майстра, такого, щоб підібрав вії за вашим типом, що використовує якісний матеріал, аби вії на вас виглядали природньо, а не віниками з дроту.

    І випадання при цьому не бійтесь - вії випадають і без нарощення, просто штучні ми більше помічаємо. )
     
  15. Shani Rippel

    Shani Rippel миється в бані

    Сподіваюсь,мої після нарощення не повідпадають...
     
  16. ververa

    ververa Member

    я слышала, что у большинства они выпадают, а у знакомой вообще аллергия на них была, глаза все опухли
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ще раз.
    Вії штучні клеяться на вії власні. Випаде власна - на чому має триматись штучна?

    А щоб не опухали очі - дивіться пост вище і шукайте хорошого майстра, що використовує якісні матеріали, не аліекспрес. )
     
  18. sadcobra

    sadcobra Member

    нарощені вії це чудово. Виглядає безумовно гарно, але якщо раптом в вас виявиться алергія на це, будуть проблеми с очима и доведеться їх знімати(
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Дурного робота((( Цицьки нарощувати треба!!!
     
  20. Ollesya

    Ollesya Мати

    я вважаю не треба нарощувати
     
а де твій аватар? :)