Що подарувати хресному на ювілей?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем ArinaanirA, 1 кві 2019.

  1. Nils

    Nils Member

    Ось мені підказав друг цей сайт Интернет магазин обуви PREGO - купить обувь в Киеве и Украине - Prego.ua де є чоловічі сумки та рюкзаки із натуральної шкіри. Він там свій рюкзак купував, я його бачив, якість не викликає жодних сумнівів. Ціна мене влаштувала і я собі вибрав там один, замовлення вже оформив. До речі, там взагалі ціни адекватні як за таку якість. Я там ще портфель придивився, щоб ноутбук возити у ньому, іншим разом його візьму
     
  2. yuliakonkoz

    yuliakonkoz Member

    а можна поджарувати оригінальну преміальну річ, але за розумною ціною, скористайтесь міжнародним маркетплейсом Селакшері. Тут можна не тільки вигідно купити, але й продати б/в люкс річ. І не доведеться турбуватися, що підсунули неоригінал. SELLUXURY ресейл маркетплейс люксовых товаров надає сервіс аутентифікації предметів розкоші.
     
  3. Dashenka

    Dashenka New Member

    Це буде чудовий подарунок хрестному.
    Створюю відеофільми на День народження, ювілеї та ін. свята, які подарують вашим рідним і близьким незабутні емоції.
    Стильні переходи кадрів, текстові слайди (з вашими словами), красива музика, кольорова корекція та ретуш фото.
    Лише індивідуальний підхід до кожного клієнта. Врахую всі ваші побажання.
    За більш детальною інформацією звертайтесь за номером: 0995389937 (в телеграмі або вайбері)
     

    Вкладення:

  4. Usernet

    Usernet New Member

    Якщо речь зайшла до подарунків , то я знаю що можно подарувати на день народження і не тьльки на день народження ,питьевой спирт , це справжній подарунок , а замовити його можно на цьому сайті https://opt-spirt.com/
     
  5. Marila

    Marila Member

    Можна і гаджет подарувати, якщо такий потрібен...по типу смартфона
     
  6. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Я вам хочу сказати, що ми вже так і встигли зробити. Хресний все каже, що йому нічого не треба і в нього все є, тому гроші дарувати точно не варіант. От ми і скинулись йому на айфон відновлений, який взяли через ICOOLA . Узяв. Користується із задоволенням! І ми раді!
     
а де твій аватар? :)