Що подарувати мамі на 50років ювілей?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем TombRaider, 20 січ 2020.

  1. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    Порадьте хто-небудь: Що подарувати мамі на 50років ювілей? Подарунок повинен бути корисним!
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Наманганський казан на 18 літрів.
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Путівку до Єгипту
     
  4. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    Дякую, буду мати на увазі, вони зараз не дуже дорогі, але там напевно холодно
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Anfisa Gerova

    Anfisa Gerova Anfisa

    смарт часи щоб вона за стежила за станом
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    @Anfisa Gerova, Ви самі зрозуміли, що написали? Якщо так, то й нам поясніть.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Залежить від уподобань. Коли працює на фазенді, то йой скільки корисного можна подарувати! А коли ні - так і всього хатнього повно: це і мультиварки, і хлібопічки, суперсковорідки, і каструльки з нержавійки.
     
  8. lacasta

    lacasta New Member

    Головне щоб це було від щирого серця, навіть якщо це буде щось банальне. Ми з братом подарували мамі пляшку Довбуш Карпатський, так він вже десять років стоїть, мама все чекає слушної миті щоб її відкрити, бо це для неї згаданка.
     
  9. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    Подарунок для мами можна обрати найкращий, такий який навть собі не купиш) Вже згадувала цю історію, я купляла мамі на її день народженя сумочку з гаманцем, від фірми Касандра, а потім купила ще й собі, бо не змовла втриматися перед такою красою. Якщо б вас зацікавило, то залишу тут ссилку Шкіряне взуття - львівська фабрика Kasandrа , раджу переглянути, бо товар там справді якісний!
     
  10. pilio

    pilio миється в бані

    А я думаю потрібно дарувати позитивні емоції обов'язково
     
  11. Divko

    Divko миється в бані

    И что в итоге купили? Интересно же, откройте секрет! Я сама ищу что подарить маме, нашла на сайте villagrazia.ua прикольные товары - там скатерти, посуда, декор разный. Мама такое любит, если ничего не придумаю другого, то закажу красивую скатерть в цветочки или набор тарелок с оливками.
     
  12. YanaA

    YanaA New Member

    Дуже влучним буде домашній текстиль. По-любому буде користуватись. А лягаючи кожен вечер у гарну постіль буде згадувати дарувальника. Декілька років користуюся магазином при фабриці, ось: ДомТекстиль - магазин домашнього текстилю там і якісно і без посередників.Доставляють дня за 2-3 новою поштою
     
  13. MaksimMaksim

    MaksimMaksim Member

    вот я думаю что подарить маме...вариантов не так много.
     
а де твій аватар? :)