Що можна встигнути у Львові за 3 години?

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем anton patriot2, 10 гру 2009.

  1. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Люди напишіть будь-ласка! Я буду у Львуві проїздом на 3 години) Комусь це здасться смішно, але якщо немає можливості нормально поїхати у Львів то ті 3 години то дуже важливо для мене) Отже
    Я стою на вокзалі ...Що можна зробити у ЛЬвуві за 3 години? (звичайно з відвідинами кавярні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Вокзал - маршрутка - центр - прогулянка - кавярня - маршрутка - вокзал.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    а траНУвай? :) маршрутку потрібно знати котра ще через центр пиляє, а трамвайчики всі з вокзалу через центр ідуть
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо є всього 3 години, то навіщо тратити час на трамваї? ;) Тим більше біля вокзалу якась мара чіпляє ті трамваї - то вони провалюються, то горять..
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ну. Краще потратити на добирання з Рудно чи Зимної Води назад :tongue:
    Як на мене то трамвай швидше доїзджає до центру. Хіба ні?

    чо то я пропустив.... :) Нє, ну буває всяке, але утрирувати нІнадА, а то ща я добавлю статистику аварій маршруток і anton patriot2 відсидить у вагоні три години не виходячи
    Про Львів і так дехто розказує, що тутай до сих пір бандерівці зі шмайсерами на танках їздють :tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6.  
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А що, у бандерівців були танки? о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    А куди найшвидше краще поъхати попити кави, чи перекусити?
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Найшвидше - на вокзалі :). Найкраще - в центр. Про кав'ярні можна прочитати в цій темі - http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=28760
     
а де твій аватар? :)