Що має включати в себе зміст майнової вимоги? потрапив у ДТП

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Graphis, 23 чер 2013.

  1. Graphis

    Graphis New Member

    Що має включати в себе зміст майнової вимоги?

    Я потрапив у ДТП та є постраждалий, винуватець ДТП застрахований в дуже неприємній СК, мені там не допомагають.

    У мене э експертиза зроблена спеціалістом товарознавцем з висновком про суму заподіяної шкоди.

    Я хочу правильно скласти заяву про страхове відшкодування.

    Допоможіть мені будь-ласка.
     
  2. qqwwee

    qqwwee New Member

    Наскільки я розумію зміст майнової вимоги це – прохання заявника стягнути певну грошову суму з відповідача. Також з цього приводу можна ознайомитися з судовою практикою по ДТП. Сподіваюсь вказана інформація вам допоможе.
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Сума заподіяної шкоди має бути стягненою зі страхової компанії винуватця. Здається, протягом 3-х місяців з дня надання Вами останнього документу зі стандартного списку. Зазвичай останнім документом є копія постанови суду (справи про адмінпорушення), яка набула чинності.

    Додатково Ви можете подати цивільний позов проти винуватця.
    Це може бути висновок автотоварознавчої експеризи про те, що після ДТП Ваше авто втратило вартість на енну суму. Тобто стало "битим, фарбованим і значиться у базах ДАІ як авто, що побувало в ДТП.
    Другий пункт позову - "відшкодування моральної шкоди". Внаслідок ДТП Ви захворіли (серце, нерви, психіка). Ви не приїхали на ділову зістріч, внаслідок чого постраждала Ваша ділова репутація... тощо.
    Але - потрібна доказова база, а це нелегко, я колись судився на тему моральної шкоди (з іншої причини). Адвокат виграв процес, я заплатив йому гонорар і все загальмувало на стадії виконавчої служби. Хоч одному з виконавців теж було обіцяне дещо.:)
     
а де твій аватар? :)