Що є спільного між Заходом і Сходом України і чого нема?

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 17 жов 2011.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Що є спільного між Заходом і Сходом України і чого нема?
    Спільна земля і небо, але якогось дідька лисого ділить Україну на дві рівні частини той Дніпро,який витікає з Росії!
    Неспроста це видать,ой неспроста,шо нє?
    Як думаєте товариші-панове!
    Як думаєш кулєго,Гранде!
    Давайте!Хто як вміє і може.Заодно і посміємося самі з себе.А шо?
    Були б ми такі цільні,як Польща і поляки,то й переживши стільки тих переділів,як вони....були б і ми не такими хоробливо-ворожливими,чи як там...
    Давайте...висловлюйтесь,хто бажає,а Гранд нас зуміє розсудити і поставити на місце,якщо щось,та не так!
    Впєрьод...і з піснею!:))

    http://youtube.com/watch?v=z91kZ8_VPnQ
     
  2. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    :)):)):))

    Відповідаю на поставлене питання. Спільною є наявність дурнів на кожний квадратний метр однакової кількості.
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Нє! Я гадаю(вважаю,думаю,рахую) же кількість одурачених пропорційно залежна від кількості членів ПР та членів КПУ!
    Ось Ви...до котрих належите?
    До перших,до других,чи до одурачених?Га-а?
    Ох ця східняцька привичка народу, підставляти себе під удар і...єссєсвєнно,отримувати його.Ломакою по хребтяці...:))
    А ми на заході трішки не такі...самі часом з ломакою(вилами,сокирою,машингвером,тощо...) ходимо,прогулюючись та шпацируючи дорогою до кав'ярні з такою чудовою і корисною назвою "Криївка"(укривальниця). :o
     
  4. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Та ми цільні...тільки теє...кожний окремо....:pardon:
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Так,так...тільки кожен троха надщерблений,більшість Сталіним,а дехто Бандерою(?)! :scratch_one-s_head:
     
  6. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Хтось пояснить значення цього надто складного літературного прийому? Вони ходять на заході до кав'ярні і цим самим вони не такі. І що? Який [STRIKE]хе[/STRIKE] вибачте, героїзм ховається за цим походом? :rolleyes:
     
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Елементарно. Бо у вас кацапо-совків до цих пір немає визначеності стосовно кави , чи він чи воно. І ще. На заході надають перевагу кав2ярням, а не тошніловкам та ригаловкам з граненими стаканами для водкі і закусі із соєвої ковбаси та соленого огірка. а то і просто занюхуваним комірцем.
     
  8. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А, трезвенники...понятно. Перестройка, сухой закон. Застряли в восьмидесятых? :rolleyes:
     
  9. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Кацапка, вона і є кацапка. Їй крім сухого закону , зісно ж в совко-кацапському виконанні" і згадати неемає чого.
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Пісня класна!!!:good2::good2::good2:
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А ми по-кавярнях і анекдоти класні розповідаємо...Страшимо москалів так помаленьку!
    Хлоп кричить на все подвір'я:
    -Ганька-а-а, я кулемета на дачі закопав!
    -Шо ти мелеш,дзяде?
    -А нехай думають,же в мене є дача!:))

    [​IMG]
     
  12. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Я понимаю, что вам есть что вспомнить. Никаких сомнений. С вашими талантами - доставали горячительного небось из-под земли. :))
     
  13. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Юрцю. Про що пише ця кацапейка? Все ж таки потрійний переклад з івриту не дуже зручний. Переклади, будь ласка.
     
  14. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А Гранд в этом разделе и писатель, и модератор по внутреннему совмещению должностей?
     
  15. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    А що лячно кацапко, що можу забанити?;):))Це не в моїх правилах.
     
  16. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Бог милостив - не дойдем до конца [STRIKE]форума [/STRIKE] света такого.

    Я знаю. В ваших правилах - самозабан (словарь не переведет). :rolleyes:
     
  17. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Чекаю хоча б одну самостійну думку від цієї дуньки кацапейської. Мабуть не дочекаюсь.
     
  18. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Да, час харакири для вас настал.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    אני מבין שיש לך משהו לזכור. אין ספק בכך. עם הכישרון שלך - אני בטוח להוציא רוחות מן האדמה.
    Якось так напевно.:))
    Я розумію, що у вас є щось.Не сумніваюся в цьому. Це ваш (hkhishrun?) - я впевнена,що це витравляти паскуд на землі.
    :good:
    P.S.Tanna,pani jest jydowka?(pol.)(Танна,а Ви шо жидівка?)
    Свят,свят,свят...:scratch_one-s_head:
    Куди я вліз і де мої мешти!
    Tепер думай xлoпe,що є спільного між постолами і сандалями!
     
  20. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    От дурне кацапеня. Та просто ігноруватиму. Ще пограюсь трохи, і в ігнор.
     
а де твій аватар? :)