Що гримить в навушниках? (2)

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Geograf, 13 бер 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. radiolviv

    radiolviv Member

  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку.
    нині зранку при суботі комп запропонував гарну пісню

    Чось подумалося, що вона буде доречною до останньої нашої розмови з @medwedo berlogsoni
    Якщо хочете, то послухайте


    View: https://youtu.be/j8Pm14T649c
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Письмо Ваенги Шендеровичу. факсиміле.
    [​IMG]
    Відповідь Шендеровича мовою Ваенги.
    Свого часу було надруковано на Еху Москви. Потім передруковано на багатьох сайтах. Ехо у мене не відкривається, тому підтягнув з КП.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, Ви вибачайте, не встигаю прочитати, бо мені пора бігти - ровер біля брами вже копитом б"є

    А на коня ще одна пісенька на людській мові

    View: https://youtu.be/yCnlaBJRKcE
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо по темі, то я взагалі музики не слухаю. Ні в навушниках, ні через колонки.
    В навушниках колись гриміла (коли я ще тільки починав вивчати турецьку), Sezen Aksu
    Про неї я взнав із одного учбового діалогу (Моя мама завжди слухає Сезен Аксу)
    Це - турецька Софія Ротару.
    Послухайте пісню "Скільки минуло літ з тих пір".

    View: https://youtu.be/vpc7KnLcgxY
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так от, я ю є. Ровер стоїть під яблунькою, віддихується ;


    @medwedo berlogsoni, якщо можна, то дайте цей свій допис на людській мові /можна і на чистій турецькій/
    Але я не можу читати цей Ваш допис, бо там багато слів запорідком прописними буквами і багато всяких дужок.
    У мене досить стара давня операційна память ;
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, то не мій допис. То колись таке було. Коли засудили Пуссі Райот, Ваєнга звернулася до Шендеровича. Отими самими великими буквами, смайлами, дужками.
    Ото - рівень грамотності і інтелекта Ваєнги.
    Шендерович відповів. А як він відповів, я також процитував дослівно. Там моїх слів немає, окрім
    та
    Ну, хіба замість слова "письмо" слід було використати "лист" або "звернення"

    Даю посилання, звідки взяв.
    Ваенга отправила Pussy Riot в "мичеть"
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігня то всьо... Мені не цікаві якісь Пуссі Райот
    Ви пісню слухали?
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ні, і не збираюся.
    Я вперше взнав про Ваєнгу, коли їй відповів Шендерович.
    Ваєнга - дурна дівка, абсолютно безграмотна, палка прихильниця Путіна і до того ж - кон"юнктурщиця.
    Це мені стало очевидно по всій тій дурості, яка полізла із її звернення до Шендеровича. (Текст до останньої дужки збережено в оригіналі).
    А про Пуссі варто було би і знати. Вони в Храмі Христа Спасителя на кліросі заспівали "Богородице, Путина прогони".
    За що отримали не штраф за хуліганство, а по кілька років колонії.
    До речі, Петра Верзилова згодом отруїли, як зараз Навального, і він також лікувався в Берліні. Відкачували.
    Також ворог Путіна і путінського режиму.
    А я Вас трохи не розумію: З одного боку, Ви мені докоряєте, що у мене в деяких програмах російський інтерфейс, а з іншого - слухаєте пісні дурної Ваєнги ще й іншим пропонуєте.

    Про Пуссі варто знати.
    Богородице, Путина прогони


    View: https://www.youtube.com/watch?v=vpR1mwyIHGY


    Путин зассал.

    View: https://youtu.be/7kVMADLm3js
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну а пісню Окуджави Ви слухали?
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А пісні Окуджави слухав. І не раз. Лише не через навушники. Колись, ще будучи студентом, я купив грамплатівку з піснями Булата Окуджави. І часто слухав її на радіолі (чи через радіолу, не знаю, як правильно сказати).
    Моїй покійній бабусі ця молитва Окуджави дуже подобался. Особливо подобалися слова "і про мене не забудь" (Такими словами бабуся цитувала це місце в пісні).
    А ще є у Окуджави "Надежды маленький оркестрик". Там є слова:
    "На барабане швы разлезлись, но кларнетист красив как черт!" З чого випливає, що чорти не такі страшні, як їх малюють по церквах, а красиві.

    А взагалі-то Ви мене затягнули в тему, яка мені не цікава. Я зараз ніколи не слухаю музики, в навушниках - ніколи, а так - майже ніколи. Хіба якусь пісню з дитинства згадаю, та пошукаю в Ютьюбі.
    В моїх навушниках якщо що і "гримить", так це аудіокниги чи фрагменти з них турецькою, англійською, французькою чи німецькою.
    Мені сподобався такий підхід у вивченні мови: слухати оригінальний текст, що не розібрав - подивитися в книзі (електронній), прослухати те місце, слідкуючи очима, потім намагатися вловити на слух знову.
    От буду копати картоплю, знову в навушниках. Слухатиму фрагменти турецького роману турецькою.

    ОФФ. Мені завжди було цікаво, чому християни в якості символа Бога обрали голуба, а не, скажімо, ворону чи сороку.
    Голуб - красивий птах. Але і кларнетист у Окуджави - також красивий.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку.

    Але Ви он скільки написали в нецікавій для Вас темі)))
    /а я ж від того шось там маю;/

    @medwedo berlogsoni, а Ви часто робите те, що Вам не цікаве?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як, Ваша бабуся Вам того не розказала? о_О
    @medwedo berlogsoni, а може Ви були неуважні?

    Святий дух у вигляді голуба зійшов з неба під час хрещення Ісуса в Йордані
    Та й скоріше, в біблейські часи, голуб був шанованим птахом. Невже не пам"ятаєте?

    зі

    до речі, @medwedo berlogsoni, я таки попробував взнати за тоту Ваєнгу.
    /бо від неї я фактично знаю тільки одну пісню, котра мені подобається вже дуже багато років/
    А так сталося, що натрапив на всякі прикольні моменти про того Вашого Шендеровича)))
    Виявляється, тотой Шендерович ще тотой Шендерович ;)
    Але то таке, менше з тим...

    Короче, про Ваєнгу я так і не розібрався. Та й воно мені нашо, хіба нє?

    ззі

    @medwedo berlogsoni, а щоб вже два рази не вставати і щоб трохи поговорити по темі "Музика", то як Ви ставитеся до славної співачки Софії Ротару? / в контексті Вашого ставлення до Ваєнги/
    Можете багато не писати, бо я і так всього не читаю:blush:
    Скажіть тільки - Софія Михайлівна чічка чи кака?
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені пісні у її виконанні подобаються. Особливо, "Рідний край"

    View: https://www.youtube.com/watch?v=mgFYdknK7t8
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)