СБУ

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем igor, 31 січ 2010.

 1. igor

  igor Active Member

  об'єднання для перевірки фіктивних фірм з працевлаштуванням за кордоном
  та їх адресу у Львові
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  в чому допомога потрібна? в утворенні фіктивної фірми, чи у праці за кордоном?
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Viva

  Viva Member

  Допоможіть

  Наскільки я зрозуміла igor збирається працевлаштуватись закордоном, і щоб не бути черговою жертвою фірм, які займаються "кидаловом" в плані працевлаштування закордоном, намагається скласти для себе список таких фірм, щоб уникнути їх в подальшому контактуванні з даного приводу
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. igor

  igor Active Member

   
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Та я вас прошу.... Хто вам таке дасть? Ті фірми, які вже визнані фіктивними, то вже про них і пташки проспівали, а свіжі ще працюють, бо їх ше не взяли за жабри, бо сплачують хабар. Кого ви хочете запитати?
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. igor

  igor Active Member

  МЕНІ ПОТРІБНІ ФІРМИ ЯКІ ЗМОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ ФІКТИВНІ
   
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  перевіряти фірми можуть лише відповідні органи, а не фірми.
   
 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Служба безпеки України

  30 хв ·
  Суд наклав арешт на майно та 100% акцій АТ «Мотор Січ»
  За матеріалами СБУ Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ «Мотор Січ».
  За результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності.
  Нагадаємо, що наразі Головне слідче управління СБУ здійснює досудові розслідування щодо «Мотор Січі» за двома напрямами.
  Перший – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).
  Другий – за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій.
  «Мова йде не лише про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження української «Мотор Січі» – питання національної безпеки», - зазначив Голова СБУ Іван Баканов.
  АТ «Мотор Січ» продовжить свою роботу згідно із вимог чинного законодавства, із збереженням робочих місць та виконанням зобов‘язань в рамках виробничих замовлень.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  То значить контрабанда таки була? :scratch_one-s_head:


  Євген Шевченко
  .

  1 год ·
  В п’ятницю був на черговому допиті в СБУ, де мені шиють статтю за контрабанду секретного та вкрай необхідного обладнання для наших зенітно-ракетних комплексів С-300.
  Я запитав шановного слідчого, чи знає вона, що ФСБ полює на людей, які викрадають в РФ ці прилади (клістрони) і переправляють в Україну? У відповідь була тиша. І тоді я спитав:
  - якщо #ФСБ виявляє та руйнує канали постачання клістронів, то вона робить це в інтересах Росії - і це логічно. А якщо те саме робить #СБУ, то чиї інтереси вона при цьому захищає? І чи отримали вже робітники СБУ нагороди від ФСБ за цю «геніальну» операцію?..
  Тож маємо констатувати один простий факт: представники
  Служба безпеки України
  за керівництва старшого лейтенанта Баканова знищують нашу обороноздатність і на то є дві можливі причини:
  1) Або слідчі СБУ нічого не знають про існуючий стан речей і дефіцит в ЗСУ того обладнання, яке виробляється виключно в РФ і немає аналогів для імпортозаміщення.
  2) Або все вони прекрасно знають і абсолютно свідомо та самовіддано стоять на захисті інтересів РФ.
  Для мене відповідь очевидна - сподіваюсь, що з часом слідство також це з’ясує і винні у скоєнні злочину офіцери СБУ опиняться на лаві підсудних, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності та отримають по 15 років позбавлення волі за державну зраду і роботу на окупантів.
  P.S.: додаю інформацію про те, як у серпні 2014 року співробітники ФСБ ввели в оману та запросили у Москву екс-директора українського оборонного підприємства Юрія Солошенко, який, намагаючись вирішити надважливу проблему із постачанням клістронів до ЗРК С-300, потрапив у пастку і був засуджений до шести років позбавлення волі.
  Тепер за ті самі дії (!) намагаються судити і мене. Тільки робить це на ФСБ, а СБУ. І затриманий я був не в Москві, а у Києві[​IMG]
  У зв’язку із чим маю одне просте запитання до президента: пане
  Володимир Зеленський
  , ви дійсно не бачите правду у цій історії чи ви просто не хочете її бачити?..
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Залишу скрін цікавого коментаря з тієї сповіді героя-контрабандиста, щоб часом не загубився
  [​IMG][​IMG]
   
  Останнє редагування: 11 кві 2021 у 12:05
 11. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Пошли показания на Свинарчуков. Ай-я-я. А порохоботы только обрадовались..
   
 12. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  А чому ні? Крав? Нехай відповідає.

  Мене цікавить інша інформація. Памятаєте, про 10 корупціонерів, виявлених в РНБО ?

  А кажуть, їх було не 10, а 23. Просто, 13 з них виявилися дуже поважні люди і їх не рухають. Думаю, з часом інфа десь вилізе.... Побачимо...
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Мабуть Шевченка для того і взяли :scratch_one-s_head:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)