Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Ivan, 25 лют 2007.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Але я си тішу... дивно чути, після стількох років незалежності, ностальгічні нотки .... Це ж як треба вправляти мізги, щоб аукалось так довго.... Народ-народ, і ти ще сперечаєшся.. З ким? за що? Та хай збирають собі підписи, якщо робити нічого....Все-одно УКРАЇНА БУДЕ НЕЗАЛЕЖНА!!! Навіть якби Янукович був президентом... навіщо йому віддавати "своє"... "чого бідний - бо дурний, чого дурний - бо бідний" -оце саме про нас... але покоління міняються, роки ідуть, всі хочуть добре жити... особливо маючи приклад Європи... Просто треба перестати надіятись, що хтось щось зробить за нас... як то всі знають, бесплатний сир тільки в мишоловці... часи халяви пройшли... Думайте більше про те, як твердо стати на ноги самим і тим самим допомогти державі... а му**аки для створення пустих сайтів завжди знайдуться
     
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Чому в Ізраїлі витримує?
    До речі, мудак - це не недалекоглядна людина, а МУДАК.;)
     
  3. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Люди, а як вам таке слухати від так званих "братів триєдиних"!!!!!!!:
    http://www.korrespondent.net/main/181971/

    зокрема, особливо "побратньому": "......В руках у активистов были традиционные флаги и три плаката: "Шмитт прёт!", "Ымперия так!", "Диктатуру по вене!". Также активисты скандировали различные оскорбительные лозунги в адрес украинских дипломатов: "Прокаженные, верните книги!", "Великая Украина в составе Российской империи!", "Ющенко, Тимошенко - наркоманы, украинская политика построена на наркоманских отходняках!", "Мы за здоровый образ жизни!", "Ющенко - нет, империи так!", "Украина, верни наш газ!", "Танки на Киев!". ...."
     
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Прочитал-с... ну как обычно.."лапша" расчитаная на всяких zenyk-ов
    и ПРавнюков (тот тоже большой любитель по помойным сайтам шастать) :cool:
    Один сайт...ссылается на другой...другой на третий...ну и т.д.
    А фоточка почему то маленькая....но зато ракурс хороший...как будто специально для корреспондента сделана...:cool:
    А нету фоточки с другой панорамой?Ну типа на против посольства...или там кремля допустим?А?
    П.С.И фамилию то выбрали лидера...чисто русскую....:D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. igor

    igor Active Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Послухай Іван Яку молоросію ти має наувазі.Ти про що ??? Які підписи ти збираєш і за що я чесно кажуче не розумію.
     
  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Браття українці чого так переживаєте, там ж голосування за об'єднання РФ, Білорусії, та Малоросії, от нехай росіяни,білоруси, та малороси там і голосують. Правда біда з малоросами, держави своєї не мають, так що голосуй не голосуй.... Я так розумію що українцям ці збори підписів повинні бути до дупи, оскільки нас це взагалі не стосується :D
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Іван, власне, й не збирав,а тільки знайшов те сміття. Іван теж український патріот. :)
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    юдеї придумали комунізм і цілком зрозумілим є те, що ментальність їх не суперечить колективному господарству...
    ви, стєпанич, навели би інший приклад, що окрім ізраїлю кібуци (колгоспи) ніде більше не прижилися...
     
  9. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Я категорически против объединения и все мои друзья и знакомые тоже против! Зачем нам объединяться с украинцами и белорусами?Жить добрыми соседями это здорово, а объединяться нам не надо!Хватит! Каждый будет думать, что он соседа и его семью кормит. Просто надо жить дружно,держаться друг друга и помогать друг другу, если мы считаем эти народы братскими. Не надо подставлять друг другу подножки и говорить друг о друге гадости. Радоваться удачам братских народов и скорбить с ним в горе.Жить как родные браться, но жить в разных квартирах, а не в одном доме.Тогда роднее будем. Я ПРОТИВ ОБЪЕДИНЕНИЯ!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Логично!!!:cool:
    А кто будет вокруг дома мусор убирать?:D
    А если сосед слева...будет по ночам газ мой воровать?А тот который справа... по ночам орать будет как не нормальный...типа все его обижают?
    :eek:
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Княжна, здравия желаю! Ну что, в КЫиЕв едем?
     
  12. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Ну вот, где вы были раньше с вашим предложением?! Я только оттуда приехала. Если заметили, меня на форуме небыло две недели. Была не только в Киеве, но еще и в Днепропетровске и Харькове. Слава Богу, на Майдан уже не попала, вообще не люблю такие тусовки. А вы когда едите?Тут Степаныч ратует за то чтобы русские уезжали с Украины, интересно, а кто придет им на смену? И почему-то админы его не наказывают за разжиганием межнациональной розни. Не я лучше промолчу, меня уж точно накажут!
     
  13. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Тю, а ви тут що робите, якісь підписи сбираєте? Краще б марки сбирали, а ще краще гроші.:)

    Левандівка, а про "Тєрємок" кумедно, це Ви самі так, або десь в мережі надибали?
     
  14. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    Цікаво а чому там можна проголосувати лише за??? а де проти???
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сбор подписей за воссоединение Малороссии, Белоруссии и России :)))

    об’єднання — єдина річ, яка може припинити "конкуренцію", а якщо називати речі своїми іменами — гризню...
    відколи сусіди (політичні) були "добрими"?!!..
    щось я такого прецеденту не пригадую...
    навпаки: сусіди завжди ворогували!...
     
а де твій аватар? :)