Самостійне вивчення англійської мови

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем SashaBelov, 13 вер 2012.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я менше набагато ніж три роки, але з третього разу теж розберу. Тільки якшо фільм без перекладу - не розберу і з десятого, якийсь набір звуків неідентифікований.


    Так зліпити самотужки якусь фразу - по-моєму саме важче.
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Джекi, так от замiсть того щоб на хворумi дурно штани протирати, сидiв би в фейсбуку з англiчанкою якоюсь переписувався.
    Або по методу Драгулкiна вчив, в нього простiше.
     
  3. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Знайшов цей курс, про який Ви пишете, скачав і переглянув. Дійсно, досить легко вчитись, навіть в мому віці.
    Що правда, сама перша історія, з якої починається курс, про день померлих в Алабамі.
    Якось так "обнадійливо". :pardon:
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    о_О Вроді в Гватемалі було ;)
     
  5. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Точно, в Гватемалі. Десь за два дні зауважив свою помилку, хотів виправити, але не редагується.
    А друга історія вже цікавіша. Як кобіта кинула мужика на "велику машину".:ireful1:
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    power english Значно цікавіше, бізнес курс так нічо, але вже треба знати троха слів)
     
  7. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    На диво, виявилось, що за життя "назбиралось" в пам'яті досить багато слів.
    На разі, досить цікавий мені цей Ваш курс.
    Головне відключитись від навколишнього середовища, що дуже непросто.
    Зауважив, що набагато краще засвоюється текст, якщо його слухати і читати одночасно.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я вже трохи вкурив як найкраще вчити іноземну мову. Насправді, то не є настільки складно.

    Фільми, всякі сценки з перекладом. Прослуховувавння і прослуховування і прослуховування. Намагатися потім повторювати тези. Плюс спілкування на форумі...
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я собі просто включав як фон і робив свою коботу, або шоферив, або один навушник (в двох занадто вже відключаєшся від навколишнього середовища :))) ) коли десь йдеш, при прогулянках на природі взагалі добре ся слухає...
    Ну це 100%, але то так нудно шо капєц :dntknw:
    В фільмах багато сленгу, ідіом, перекручень, і гри слів, якщо переклад дослівний то ніфіга на зрозуміло, А ЯКЩО творчий то від рідного тексту мало що і залишається, десь зустрічав в ютубі переклад уривків з фільмів з поясненнями пАрусскі, але ще краще коли перекладають на "просту англійську" і детально пояснюють гру слів і тп.
    Значно легше для початківців дивитись всілякі семінари, там в основному мова без викрутасів, багато ілюстрацій а якщо інфа цікава, то є додатковий стимул.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я, крiм того, що вивчаю курс, ще дивлюся фiльми National Geografic про тваринний свiт. Там англiйський звуковий супровiд найкращий.
    Хоч далеко не все зрозумiло, але багато чого можна догадатись.
    I нема того, про що пише Hyligan:


     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Саме тому іноземні фільми не перекладають а дають субтитри. Чому в пост СРСР перекладають? Ніби вже всі читати вміють? В СРСР це робили щоб була можливість для цензури перекрутити зміст. Навіщо воно Україні?
     
  12. Tarik

    Tarik New Member

    Можливо комусь підійде віджет Easy English для android - на екрані кожні 30 хвилин з'являється нове слово з транскрипцією та перекладом українською мовою, або по кліку на віджет можна перейти до наступного слова. Віджет містить 1500 найбільш уживаних англійських слів, що використовуються у радіопередачах Voice of America. Щодня я вивчаю нові слова чи згадую забуті та й в процесі створення вивчив досить багато слів:)
    Завантажити можна з google play Easy English або на hurtom Easy English.
    Раджу наповнити свій простір англійською! Дивіться нові фільми на англійській, читайте цікаві статті на англійській, пишіть коментарі на англійській. Там де Вам цікаво - має бути англійська. Good luck! I wish you success!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коли я вчився в школі, до нас приїздили канадці, чого вони приїздили вже не згадаю, єдине що запамяталось, що ніхто з вчителів англійської розмовляти з ними не міг навіть на найпримітивнішому рівні, що в принципі і не дивно, так як в доінтернетну епоху вони живої англійської мабуть просто ніколи і не чули.
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. postman

    postman New Member

    Знаючи базовий словник можна як мінімум розуміти суть написаного (або сказаного). А потім поступово розвивати знання в процесі спілкування (або читання). Є ресурси де викладені найбільш вживані англійські слова.
    Ось тут: en-to-ua.blogspot.com є 3000 слів з укр.перекладом і звуком.
    Я поки-що вивчив півтори тисячі, але відчуваю результат, вже менше користуюсь перекладачем.
     
  15. Marii

    Marii миється в бані

    Теж збираюся вчити англійську . Думала препода шукати . Але тут ви стільки корисної інформації накидали , що я напевно, спробую сама
     
  16. jpals

    jpals New Member

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я читаю і розумію написане, можу сказати. Далеко не все, але... А от чути і розуміти - це питання болюче. Совєцка школа, карочє.
     
  18. VictoryF

    VictoryF Member

    Вчити самостійно - то трохи важко, особливо, коли немає сили волі, як от у мене ;)

    Але на допомогу приходить інтернет: тьюторіали в ютубі, фільми англійською (от дивлюсь зараз "Гру престолів" в оригіналі - в рази краще за переклад!), сайти з правилами і часами (завжди плуталась в часах), тести для того, щоб час від часу себе перевіряти (оці я особисто проходжу www.repetitor.org.ua/study/angliysky-yazyk/tests - є по різних субтемах), ну і звісно стараюсь шукати знайомих, які говорять цією мовою. В ідеалі - native speakerів)) Отак і живу, поки Intermediate - але я не зупиняюсь, і вам раджу!
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Людині яка зрозуміє Гру престолів в оригіналі теторіали вже не потрібні ;)
     
  20. VictoryF

    VictoryF Member

    Я і не казала, що дуже розумію))) Зупиняю що 5 хв)))
     
а де твій аватар? :)