Самостійне вивчення англійської мови

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем SashaBelov, 13 вер 2012.

  1. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    В наш час появилося багато інструментів для вивчення англійської мови. Пропоную поговорити хто як вчить, поділитися лінками, методиками, тощо.

    В мене вже рівень, що можу спілкуватися практично вільно на загальні тематики і більш-менш нормально на навколоінтернетно-комп'ютерно-мобільну. Із перекладачем рівня вистачає спокійно спілкуватися по англомовним форумах і сайтах.

    Можу запропонувати наступні матеріали:

    1. Полиглот - експрес тур вивчення і систематизації за 16 годин
    2. LinguaLeo - мій улюблений сайт, лідер в СНД по аудиторії. На сайті цікаве лкгке поступове досконалення вивчення різними способами. Найбільш сподобалось, що вивчення тут дійсно цікаве. На днях має вийти Андроїд додаток, якого чекаю з нетерпінням.
    3. Busuu - Соціальна мережа для колективного вивчення, теє є маса матеріалів. Для мене вона чомусь не прижилась. Цікавою фішкою тут є можливість вживу спілкуватися з носіями мови і з людьми, які теж вивчають.
    :welcome: :windie:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Anonimous

    Anonimous Member

    На мою думку самостiйно вивчити мову дуже важко. Хiба якщо жити в мiсцi де тою мовою спiлкуються.
     
  3. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Я вважаю, що ви помиляєтеся. Потрібно задатися ціллю і наполегливо робити кроки до її виконання. Не за 2 вечори кинутися з головою і перегоріти, а плавно і регулярно робити щось для вдосконалення своїх знань.

    Із моменту відкриття теми хочу добавити ще цікаві методи, якими почав користуватись:

    1. перегляд фільмів і серіалів, бажано з текстовим перекладом на субтитрах
    2. американське телебачення (США) для андроїда US TV
    В такому варіанті більш цікаво, але в американській англійській є чимало відмінностей, особливо в розмовній, які важко ловити, розуміти, засвоювати на ходу.

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Як на мене, це чи не найефективніший спосіб. Останнім часом намагаюся дивитися фільми мовою оригіналу (іспанські без субтитрів, серіали англійською із субтитрами). Навчитися сприймати іноземну мову на слух - це чи найважче у вивченні будь - якої мови. Можна добре знати граматику, не мати проблем із читанням, але не сприймати мови на слух (особливо, якщо в людини краще працює зорова пам"ять - на своєму власному досвіді переконалася).

    +100. Іноземна мова вимагає систематичності вивчення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму


    Американська англійська є легшою, ніж британська. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Можливо, але після тривалого вивчення чистої англійської вона нова і невідома. Щось типу як знати українську і поїхати спілкуватися із гуцулами і закарпатцями.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю англійські субтитри були б корисніші...
     
  8. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Там по тому посиланню на US TV є каналали де часто йдуть субтитри англійською.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вже скоро буде рік як я систематично студіюю інгліш. Тож як то кажуть поділюсь спостереженнями...
    1. Шкільний рівень то навіть не нуль...то нижче нуля.
    2. Вчити мову потрібно в тих для кого вона рідна...зараз є така можливість
    3. Всі ті 25 кадри, супер методики вивчення ві сні, англійська за пів години, то всьо фігня...
    4. Мову ніколи до кінця вивчити не можливо...просто потрібно дійти до прийнятного рівня (наприклад розуміти ту інфу яка цікава) і далі постійно вдосконалюватись, тим більше що починаючи цього рівня це стає дуже цікаво
    5. Вивчення граматики і зазубрення слів то повна хрЄнь....Мову потрібно вчити так як вчили рідну, думаю 99% англомовних людей, для яких англійська рідна поняття не має про граматику і часи...Так як ми в українські про відмінки і підмети і присудки :)))

    ---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 09:57 ----------

    Тепер про інструменти. Для першого знайомства з мовою, і для того щоб набрати мінімальний словниковий запас ідеально підходить програмка Rosetta stone. Офіційна версія коштує досить серйозних грошей, але проявивши солдатську смикалку її легко знайти на торентах....

    Тут відео

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n61KnNAf4UU#!

    Тут безкоштовний онлайн урок. Демо

    http://www.rosettastone.eu/personal/demo
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А ви вже пробували? ;) Колись 40 років тому моя вчителька англійської коли ми до неї прийшли на перший урок в 5 класі сказала нам, що англійська мова дуже цікава і складна мова. Що в англійській пишемо Манчестер, а читаємо Ліверпуль. :)
    Не знаю, що ви мали на увазі під поняттям чистої мови ( американська англійська теж ніби не брудна ;)), але мені все таки американська здається набагато легша до вивчення. Бо якщо пишеш дор, стор, мор, то так і читаєш, а не як в британській все сайлент - до, сто, мо.


    Нічого подібного. Гуцули, закарпатці мають свої численні діалекти, так як і галичани, поліщуки. А британську і американську англійські відрізняють вимови. Американці спростили трохи ту замудру філософію британської вимови. :) Ну і є свої сленги. Але то вже, як блатняк. :)
     
    Останнє редагування: 9 лют 2013
  11. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Так, це ж можна зрозуміти по моїх дописах, що пишу про свій ікспірієнс )
    Прикольно і позитивно якась жіночка розказує про це:
    http://www.youtube.com/watch?v=nugd-YrkYfc
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Цікавий урок англійської :))) ............вона ж всі 25 з половиною хвилин трендить пА русскІ:scratch_one-s_head::nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Українці найрозумніші, лише вони можуть вчити одну іноземну мову користуючись іншою. Лише в нас переважна більшість тримає 3 розкладки клавіатури.

    Саме в цьому наша перевага. Я от завдяки знанню цих іноземних заробляю гроші там, живучи тут.
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Прикольно. Позитивно. :) Але видно, що жіночка тільки вчилася американської англійської з чоловіком-американцем і зовсім не ходила на ESL . :) Вчить англійської по-хлопськи. :) Але в тому нема нічого поганого. Не всі ж говорять і в українській дуже грамотно.

    п.с. Розвеселило тільки, що американці мало не всі сплять і бачать і щасливі, щоби мати "русскую жену". :)

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

    Ви що?! Вона ж каже, що в неї "самоє правільноє в мірє англійскоє проізношеніє". :)
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я до того що щоб вчити англійську, бажано слухати англійську а не російську чи японську :mocking:

    Я для цього використовую МП3 уроки одного чувака з Сан-Франциско. Він американець, американська англійська для нього рідна, і до того він вчитель англійської...

    Уроки я звичайно знайшов на торентах, але вони настільки класні шо з'являється бажання заплатити автору...Може я з часом таки надумаюсь і куплю його новий курс....хоча після 8 місяців використання можу вже більш-менш розуміти англійську, і більше вже слухаю відео семінари по фотографії ніж уроки.....


    Чувака звати AJ Hoge а починати варто з курсу Effortless English є ще Power English і бізнес англійська. Крім того є пару уроків зроблених з фільмів. І курс Ріал Інгліш де більшу увагу приділяється "вуличній" мові і сленгу...

    ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=_iO4oEqIObg

    Це одне з його відео, але особисто мені аудіоуроки більше подобаються.....Можна слухати в вільний час, або під час "низько інтелектуальної" роботи...якщо не лінитись то влітку за день 8-10 годин можна приділяти англійській запросто....
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Перекладаєте для британських судів, швидких допомог, капів по телефону? ;) В мене знайомий так робить з Америки. :) Перекладає по телефону в Англії, в Австралії, Новій Зеландії для рашін турісто, або тупаків, що там сидять по надцять років і ні взуб ногою в англійській, що потрапили там в халепу. :)
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ще пробував Pimsleur English Англійська для рускоговорЯщІх....але вони значно не дотягують. Хоча якщо потрібно швидко вивчити ходові фрази то можливо підійде. Дуже вже "прикладні" фрази пропонуються для вивчення

    -Як пройти
    -Ви не повечеряєте зі мною місс??
    -А ви дасте мені трошки грошей, якщо я повечеряю з вами сер???
     
  18. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Роблю сайти на їхніх мовах і далі на рекламі гроші заробляю, також якась правка їхніх сайтів по пошуку на фріланс біржах. Без мов прийшлось би не рипатись із України і отримувати в рази менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Дуже гарний вчитель, Хулігане. У нього дуже гарна чітка вимова, цікаво і грамотно пояснює. Хто хоч трошки знає англійську може запросто вчитися у нього. І взагалі, краще вчитися у таких вчителів, ніж у укр, рос говорящіх. :) Бо з такими то довгий процес. Вони більше триндять, як казав Хуліган, російською, ніж вчать англійської. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
а де твій аватар? :)