Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Порівняння може і тупе, але показове, шо нє?
    Та я і не маю ніяких претензій до Вашого життя. То Ваша справа.
    Просто питаюся - То що з того?
    Стаття опублікована
    26 Жовтня 2016, 15:01

    Садового покарали за корупцію?
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так то ж ще за часів Луценка, коли земля була тоненька!

    Луценко Юрій Віталійович — Вікіпедія
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може хоч тепер справа дійде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Садовий відповів на претензії з боку САП “Відповідаю на претензії до мене, що “земля не наша” - земля завжди була і є у власності громади Львова і це ніхто взагалі це не оспорював. Друге питання, що “ціна не така” - у Європі віддають землю за один долар, тільки, щоб створили робочі місця. А ми продавали по ціні, яка є середньою для Польщі, Чехії, Словаччини. Мали би ще “дякую” сказати! Ця справа глупа і надумана” - так прокоментував звинувачення у корупції Андрій Садовий, міський голова Львова.
    View: https://youtu.be/9LFDt7LOEP4
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Во, Ксюша і видала з радості багато букв)))

    Сироїд: Особисте зобов‘язання замість застави на вимогу прокурора у п‘ятдесят мільйонів гривень як запобіжний захід для Андрія Садового. Розсудливе і мужнє рішення апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    PORTNOV

     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сироїд:«Якби Україна встановила лічильники на українській ГТС на вході газу–на кордоні з Росією– та на виході, то ми би укладали сьогодні договір по транзиту газу не з Росією, а з країнами Європейського Союзу. І тоді би країни ЄС окремо платили Росії за газ, а Україні – за транзит», – переконана Сироїд.

    Якби... каби... гриби...
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сироїд: Як то кажуть знайдіть відмінності у змінах до Конституції, запропонованих Петром Порошенком у 2015 і у змінах, запропонованих Володимиром Зеленським у 2019.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сироїд: Я дійсно хвилююся за те, що нинішня влада використовуватиме обмін полоненими, коли просяде рейтинг, чи коли потрібно буде їхати і укладати чергові домовленості із Росією. Фактично, Президент України використовує полонених, щоб захистити себе від критики.

     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якби у Сироїд хтось сидів кілька років у підвалах ОРДЛО, щоб вона пропонувала? Як не розуміти того, що ці вже дуже давно сидять?
    Набрати заручників Раша, звісно, може. Свіжих.
    Але як вона пропонує забрати полонених, які на грані смерті, ЯК?
    Їй бракує совісті, я вважаю - "як просяде рейтинг".
    Беркутівців не можна, російських терористів теж не можна, сепаратистів, що вбивали - теж не можна...Так кого можна? Нікого, не треба обмінювати, бо рейтинг виросте??
    Україна не забирає в заручники кого попало - це не українські традиції. Якраз беркутівці Росії не потрібні, та і справи проти них вже готові, вони допитані.
    Справи Майдану: законодавчі перешкоди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Все досить неоднозначно.

    Спочатку Сироїд каже каже свою особисту думку
    а потім висловлює думку ніби державного діяча. Тіпа, родінє нада!

    І вона поки що не може усвідомити, що і особиста думка і думка державного діяча повинні співпадати. Тільки тоді буде успіх.

    Згадайте ізраїльського військового Шаліта, за котрого віддали біля тисячі палестинців. В цьому і є сила держави - коли життя громадянина і солдата ціниться найвище.
    Так само у випадку полону ізраїльського солдата йому дозволено розказати ворогу все, що йому відомо, будь яку таємницю і це не буде зрадою і злочином.

    /це мені відомо з уст ізраїльського військового, з котрим спілкувався особисто/

    зі

    щоб два рази не вставати, скажу: я за будь-який обмін, котрий поверне додому громадян України.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я зараз теж за обмін, тому що в підвалах наші добровольці, що повільно помирають з самого початку війни. Уявити, як мучаються та чекають їх родини стільки часу - це кошмар. З іншого боку, Путін шантажом виманює не тільки терористів типа тих, що в 2015 році в Харкові кинули бомбу і здобули пожиттєве з конфіскацією, але й кілера, що трьох бізнесменів вбив. Тобто все ясно? Далі терористи, що будуть у нас кого хочуть відстрелювати, будуть впевнені, що вийдуть по обміну, а цього не можна допустити.
    Тобто конче треба, щоб надалі цієї впевненості не було. Чи закон Радою прийняти на заборону обміну терористів...не знаю. Бо є небезпека в тому.
    А уяви яка ділема у Зеленського...Який там рейтинг, про що та Сироїд каже!
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чумак сказав коротко і гарно.

    Віктор Чумак
    1 год ·
    Не Святкове .
    Мене за останні 24 години тегали сотню разів. Поясню свою думку.

    Не може бути «абсолютної чистоти» в політико - правових рішеннях в умовах неоголошеної війни.
    Тільки сильні люди спроможні приймати непопулярні рішення.

    Нам, як нації, треба навчитись «любити своїх дітей більше, ніж ненавидіти своїх ворогів» . Це не мої слова. Це сказала Голда Меїр.

    Згадайте історію Гілада Шаліта.

    Тепер я готовий до побиття камінням
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ой,Ігорку...Голду Меєр згадав,батяр!
    Родіна для гебреїв то...друго....третьорядне,шо нє? :dance3:
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У тих, що відсиділи у підвалах кілька років за те, що захищали Батьківщину - у них вона є? Коли вона на них, ще живих, зглянеться? Ви можете уявити, як часто звертаються до президента батьки та жінки та діти про тих полонених і йому треба щось відповідати і це питання вирішувати? Чим він може на Путіна надавити??
    Реально, чим?
    Відповіді не чекаю, бо розумію що складати катрени та теліпати язиком - не мішки ворочати...
     
    Останнє редагування: 28 гру 2019
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ото ж бо і є,чим? Хіба що куцою обрізаною пуцюриною по-клавішах піаніно жартома!:)))

    upload_2019-12-28_20-53-49.png

    Хлоп,то той,хто вміє битись,
    як Степан Бандера,
    а не всяко випєндрюватись
    (й перед ким?)
    якогось там хєр...хрена!
    Бо,гебреєм по-натурі
    кожен зможе бути
    (то галичани такі!)...
    але то не-гонорово
    Українців взути!

    :yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:

    шану.JPG
     
    Останнє редагування: 28 гру 2019
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сироїд: Тепер запитання «як тобі новорічне привітання Президента?» можна використовувати як тест, щоб з’ясувати де саме перебуває людина на своєму шляху від колонії до свободи.


    ]View: https://www.facebook.com/Syroyid.Ok/posts/116869613151785?__xts__[0]
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Яка Сироід розумна та патріотична!
    Всі стали такі розумні, але печалька - не на місті президента, який в країні, охопленій розбратом, війною, бідністю, хоче понизити градус ненависті.
    Він не може пристати ні на одну сторону, щоб не робити розбрату далі.Невже це не ясно, як Божий день?
    Він сказав, що Крим та Донбас - це Україна?
    Він сказав, що ніякої федералізації?
    Він сказав, що вибори на Донбасі, якщо будуть, - тільки з нашим кордоном і законами?
    Він сказав, що Росія окупант?
    То чого ще треба? Треба сказати лозунг "армія, мова, віра" - як зробив Порошенко - і трава не рости. Треба допомогти екс-президенту ще громадянську війну на радість кацапам розвести.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Розумно сказано, але "Самопоміч" - вічна опозиція, яка би влада не була.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)