Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчин цієї ночі нічого не накопіпастив, скучно зранку, тому вирішив почитати заігнорованого мною Миха.
    Наштовхнувся на процитоване вище.

    Мих зовсім непослідовний. (це я висловився у притаманній мені політкоректній манері)

    Тому що, якщо немає рішення суду по Порошенку, то є рішення суду по Авакову, і згідно з рішенням суду Аваков рюкзаків не крав
    У суді доказано, що не крав.
    Так що, шановний Миху, якщо Ви вже так полюбляєте рішення судів, то повинні погодитися, що Аваков і рюкзаки жодним чином не пов"язані (є рішення суду!), а винен якийсь там Литвинов, дай йому бог здоров"я.

    І, щоб два рази те постити. Порівняння Михом Зеленського з Мадурою зовсім дурне і недоречне.
    Мадуру поставив президентом нині покійний Ортега.
    А Зеленський виграв вибори самостійно.
    Ну, якщо, звичайно тільки не вважаєте, що Порошенко потратив півмільяда гривень на виборчу компанію, щоб президентом став Зеленський. Тоді таки да.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні, не забув. До речі, не так давно я викладав інформацію по рюкзаках. Відповідно до рішення суду - Аваков чистий акі слєза. Майже як цнотлива дівка)))
    Тому які можуть бути претензії до нього?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так і хочется вигукнути: Як їх тільки таких незаплямованих земля носить!?
    Мається на увазі, що вони повинні літати, аки птіци нєбєсния.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Суд ніколи не розглядав питання кражі рюкзаків Аваковим. Тому і рішення такого нема. Це, напевно, ваші фантазії.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На каналі Коломойського і самостійно? Вах-вах.... Папік скоро приїде?
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А на цьому каналі лише він був, чи й інші таблом торгували?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну давайте доплюсуємо всі програми 95 кварталу, плюс фільм "слуга народу" по часу і ви побачите, що інших майже не було.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Заодно не забудьте порахувате ще й те, що транслюється на окремому каналі Квартал TV — Вікіпедія, на якому програми і фільми 95 кварталу транслюються 25 годин на добу.
    1+1 це просто ніщо, в порівнянні з цим каналом
     
    Останнє редагування: 13 тра 2019
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну так, різниця лише в тому, що 1+1 дивляться всі сЕла і не лише сЕла, а той інший канал - ніхто майже не чув.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не знаю як щодо "ніхто не чув" - за це не беруся сперечатися. В усякому разі, в мене в пакеті він є )))
     
  11. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    На Украине есть ещё и не такие ебеня!
    Читал, что есть места, где даже и не слышали про Самонемiч.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не думаю, щоб зовсім не чули, скоріше переплутали назву, та і партія не зробила чогось яскравого, щоб всі запамятали.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    8 год ·
    Буковина першою обрала своїх представників до виборчого списку «Самопомочі»!

    За результатами голосування, по регіональному списку перемогла Ірина Ткачук, кандидат економічних наук, доцент Чернівецького університету ім. Федьковича.

    За підсумками рейтингування чинних народних депутатів, перша п’ятірка виглядає так: Олег Березюк, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, Олег Лаврик, Ірина Сисоєнко.

    #ВідкритіСпискиСамопомочі будуть формовані за таким принципом:
    - активісти партії в регіонах таємно рейтингують чинних нардепів від партії і представників регіонів. Так буде сформовано 2/3 списку.
    - ще одна третина є відкритою для громадських активістів і незалежних експертів.
    - весь сформований список кандидатів буде оприлюднений для громадського обговорення.

    Загалом список буде складатись на 80% з нових облич.

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    7 год ·
    Наші праймеріз тривають!

    Вже визначились з підтримкою черкащани. Перше місце серед регіонального списку отримав — В’ячеслав Скічко, відомий на Черкащині військовий волонтер, також активно займається підтримкою створення у Черкасах ОСББ.

    Рейтинг топ-5 чинних депутатів виглядає так: Олег Березюк, Оксана Сироїд, Тетяна Острікова, Ірина Сисоєнко та Олег Лаврик.

    зі

    Об'єднання "Самопоміч"
    2 год ·
    Є 3 області, де партійці Самопомочі визначились зі своєю підтримкою. Полтавчани обрали по регіональному списку юриста Вячеслава Кущинського.

    Рейтинг топ-5 чинних депутатів по області виглядає так: Олег Березюк, Роман Семенуха, Оксана Сироїд, Олег Лаврик та Анна Романова.
     
  15. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Дивно... Чому не Ганна?
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так у паспорті записано. Імена і прізвища не перекладаються.
    Тому по Україні так багато Альон. Я навіть знаю одного чоловіка, у якого в паспорті записано дитяче ім"я. Паспортистці при регістрації на лапу не поклали. Спитали маму, як назвати, вона і сказала. А паспортистка так і записала. Але конкретно повідомляти не стану.
    Для прикладу, це якби в паспорті офіційно стояло ім"я "Петя". Петя Іванович.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скорочені, не повні імена більше, навіть в офіційних документах, поширені за межами України, як футболіст Бастіан Швайнштайнгер, мав би бути Себастіян, чи Білл Гейтс, мав би бути Вільям...
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    17 травня о 16:27 ·
    Партійці Донецької обласної організації Самопомочі визначились зі своєю підтримкою. Переможець по регіональному списку адвокат Дмитро Кочуков

    ......

    Об'єднання "Самопоміч"
    17 травня о 17:09 ·
    Тернополяни визначились зі своєю підтримкою. Переможець по регіональному списку Самопомочі ветеран війни Віталій Фидрин.

    ........

    Об'єднання "Самопоміч"
    17 травня о 21:59 ·
    Київщина обрала своїх представників до виборчого списку «Самопомочі»!

    За результатами голосування, по регіональному списку перемогла Ольга Бабій, депутатка Київсько обласної ради.

    .......

    Об'єднання "Самопоміч"
    17 травня о 22:00 ·
    + Харків! Харків’яни обрали своїх представників до виборчого списку «Самопомочі»!

    За результатами голосування, по регіональному списку переміг доцент ХНУ імені Каразіна Віктор Кисіль.

    ..........

    Об'єднання "Самопоміч"
    18 травня о 15:07 ·
    Львів’яни обрали своїх представників до списку «Самопомочі»!

    По регіональному списку Львівщина проголосувала за Парасковію Дворянин, депутатку Львівської обласної ради.

    .........

    Об'єднання "Самопоміч"
    11 год ·
    Івано-Франківськ визначив своїх представників до списку «Самопомочі»!

    По регіональному списку обрали Василя Кіндія, директора підприємства "Нафтотермінал".

    ..........

    За підсумками рейтингування наших народних депутатів, перша п’ятірка виглядає так: Олег Березюк, Оксана Сироїд, Олег Лаврик, Любомир Зубач та Тетяна Острікова.

    #ВідкритіСпискиСамопомочі будуть формовані за таким принципом:
    - активісти партії в регіонах таємно рейтингують чинних нардепів від партії і представників регіонів. Так буде сформовано 2/3 списку.
    - ще одна третина є відкритою для громадських активістів і незалежних експертів.
    - весь сформований список кандидатів буде оприлюднений для громадського обговорення.

    Загалом список буде складатись на 80% з нових облич.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    1 год ·
    Українська політика, яка знаходиться в цьому Парламенті, служить виключно декільком олігархам, які обкрадають Україну. Ви хочете вибори не в липні, а в жовтні тільки тому, щоб ще кілька місяців грабувати країну.

    І якщо Президент не позбавить олігархів влади, український народ позбавить влади його, — Олег Березюк

    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/2315260682047389/
     
а де твій аватар? :)