Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви то говорите вже п"ять років :)))

    А можете відповісти притомно:
    - які конкретно законопроекти фракції Самопоміч вам не подобаються і чому?
    - конкретно результати яких голосувань фракції Самопоміч вам не подобаються і чому?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Думка не особисто моя, останні рейтинги Самопомочі не більше 1.5%.
    Яка переважно їх суть - брати на себе відповідальність, як от бути в коаліції, очолювати каб.мін - не будемо, але будемо когось критикувати.
    Навіть хто не буде депутатом, замітати вулицю не буде.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви кажете раз так а раз так :)))
    :)))



    А ви можете відповісти притомно:
    - які конкретно законопроекти фракції Самопоміч вам не подобаються і чому?
    - конкретно результати яких голосувань фракції Самопоміч вам не подобаються і чому?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, соціологічні дослідження не я проводив, останні почуті підтвердили мій прогноз.

    Що взагалі вагоме з власної ініціативи, не боячись втратити прихильників зробила Самопоміч?
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Цікаво буде подивитися на результат виборів ;)
    Я не знаю, що взагалі вагоме з власної ініціативи, не боячись втратити прихильників зробила Самопоміч?:dntknw:

    Тому вас і питаю:
    А ви можете відповісти притомно:
    - які конкретно законопроекти фракції Самопоміч вам не подобаються і чому?
    - конкретно результати яких голосувань фракції Самопоміч вам не подобаються і чому?

    Ви ж прогнози не з пальця берете, а щось собі аналізуєте, шо нє?
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    В тому і справа, так я писав раніше, нічого вагомого у них не бачу, закон про президента, який не приймають і участь у блокаді, що ще я не зауважив?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо хочете, то можете подивитися тут

    ;)


    зі



    Oksana Syroyid
    1 год ·
    Основна новина, яку обговорюють після сьогоднішньої зустрічі новообраного Президента з Головою ВР і представниками фракцій - це дата інаугурації.

    Але сьогоднішню зустріч варто запам’ятати з інших причин. Новообраний Президент приїхав до парламенту для розмови. Вперше.

    Кожен попередній президент для парламенту намагався бути домашнім насильником - мотлошити кожного окремо і всіх разом. Переважно «за викликом» і переважно поночі.

    А тут - несподівана нормальність. Нормально приїхав, нормально серед дня, і нормально говорив.

    Ми хочемо мати таку владу, щоб її було за що поважати. А повага до влади від людей неможлива без того, щоб державні інституції ставилися з повагою одна до одної.

    Може раптом ми стаємо свідками народження нової політичної культури?

    І стосовно дати, вважаю треба підтримувати 19 травня, як запропонував новообраний Президент.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Собі нагадав, Садовий примазувався до всіх президентів, а щось не погодять із Зеленським, знову опозиція і безпідставні звинувачення, що блокада, не дає будувати сміттєпереробний завод.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви, львів"яни, всіх вже замахали з тим сміттєпереробним заводом. Знов машина з вашим сміттям десь на Тернопільщині злапали.

    Я нині знову повторив - складайте своє сміття хоч на Іподромі, хоч в Шевченківському гаю, чи хоч на площі Ринок. Чому ви засираєте всю Україну?
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це вони в кацапів навчилися.
    Кругом, де насрав кацап - потім руській мір з’являється. І вони його потім там захищають)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скоріше, зі сміттям звертатись до відповідального за цю справу, тобто до мера.
     
  12. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    А там, де насрав щирий українець, що з'являється?
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    помийка і срач. Ось як у нас в місті, наприклад...

    Кілька тижнів тому там все було вилизано і вичищено після минулорічного срачу.
    Але з року в рік одне й те саме.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви там розберіться - мер чи губернатор ваше сміття має пильнувати.

    А поки що складайте своє сміття під свої будинки. Бо ми в селі до свят все гарно прибрали і не хочемо, щоб ви тут паскудили.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    1 год ·
    Зустрілись з групою депутатів від «Самопомочі» - Оленою Сотник, Вікторією Войціцькою, Олександром Опанасенком, Іваном Мірошніченком. Скайпом долучився Олександр Данченко.

    Колеги висловили бажання надалі перейти в статус позапартійних депутатів. При цьому, до кінця каденції колеги залишаються у фракції Об‘єднання «Самопоміч» і чесно відпрацьовують отриману від виборців «Самопомочі» довіру.

    Домовились співпрацювати в будь-яких форматах, до яких нас приведе майбутнє.
    Дякую за співпрацю і нехай щастить!

    [​IMG]
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    34 хв. ·
    Андрій Садовий заявив, що готовий боротися за посаду Прем’єр-міністра

    І очолити список «Об’єднання «Самопоміч» на майбутніх парламентських виборах. Про це він розповів однопартійцям під час звітного з’їзду «Самопомочі», який відбувається сьогодні у Києві.

    «Я дуже би хотів, щоб після інавгурації нового Президента таланти і успішні менеджерські здобутки були використані для розбудови нашої країни. Моя діяльність на посаді міського голови Львова плавно добігає кінця. І як я вже казав раніше, не маю наміру балотуватися в наступній каденції.

    Я готовий йти в парламент, очолювати список «Самопомочі», якщо буде довіра однопартійців. Готовий боротися за посаду Прем’єр-міністра і наводити лад в країні», - сказав Андрій Садовий.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Березюк все розложив по поличках


    View: https://www.facebook.com/2260102650882126/videos/667581990354312/


    із коментів

    Tereza Klakova
    Все правильно сказав ...,але тим хто сидить у ВЛАДІ НЕМАЄ БІЛЬШЕ ДОВІРИ ...
    А останні 20 днів ПОРОШЕНКО взагалі втратив реальність ...
    Такого світ не бачив !!!
    І зараз ДОРОГІ ДРУЗІ = ПРЕЗИДЕНТИ З УСЬОГО СВІТУ , ПРИДИВІТЬСЯ ДО ПОВЕДІНКИ УКРАЇНСЬКОГО Екс - Президента , КОГО ВІН НАГАДУЄ ВАМ ...??МАДУРО Венесуела !!!
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тупість породжує словоблуддя.
    Почитайте закон, а то виглядає, що ви якісь дебіли.
    Від Порошенка передача влади взагалі не залежить.
    А Те, що Зе дурнуватий - факт.

    Згідно закону, дата передачі влади залежить виключно від ВР, але в межах 30 днів від проголошення виборів.
    Не від Зе, не від Порошенка, а від ВР. І ВР вправі назначити інавгурацію тоді, коли забажає, але в межах 30 днів.
    Але коли в голові полова, то можна покричати.:))):))):)))

    А Березюк заліз без мила... в надії, що Зе візьме Садіка премєром.:))):))):)))
     
а де твій аватар? :)