Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Яка партія показала себе краще ніж Самопоміч?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Залежно хто чого хотів і хто на що звертає увагу.
    Хто розраховує, щоб президент, уряд і парламент могли би плідно разом працювати і щоб ніхто нікому не заважав.
    Самопоміч - комуністи, ліберали, консерватори, націоналісти..., ліві, праві... хто?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви можете виразно формувати свою думку? До чого тут "Залежно хто чого хотів і хто на що звертає увагу."? Я вас питаю, а не когось.
    Треба просто назвати партії, котрі на вашу думку показали себе краще від Самопомічі

    Давайте ще раз:

    Яка партія показала себе краще ніж Самопоміч?
     
  4. Я невпевнений, що він сам розуміє, що пише. Генератор випадкових фраз і "твердих побутових відходів", тобто лайна
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще одне обізвалося, вже і тут хоче всіх лічити..

    Повертаємось до теми.
    Своїх виборців і своїх прихильників має гОпо.блок - у них "мирні плани", захист нац.меншин ( росіян ), налагодження стосунків з РФ - не всі це схвалюють і не всі цим хваляться, але на то вони і опозиція.
    БПП - такий собі симбіоз із президентом та урядом, допомога в їх роботі та просування потрібних їм законів.
    Чим окрім криків та популізму, дешевого піару може похвалитися окрім Самопомочі ще й Радикальна партія?
    Чи як завжди відмазка "Замало влади, нам заважали".
    Які такі їх заслуги я не знаю чи виборці, які в них розчаруались?
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Короче, ви не навали партії, котра на вашу думку краща від Самопомочі.

    @Lanktocha, є така анекдотична фраза "не знаю як, але не так" - це про вас ;)

    зі

    Щоб не бути голослівним скажу - на даний час зі всіх українських партій мені імпонує Самопоміч. Нюаси є, але вони не критичні.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді зустрічне питання: краща за якими показниками?
    Писав же вище, за якими показниками і для яких виборців кращі БПП та гОпо.блок.
    У нас росте поняття "антирейтинг", за сміттєвим скандалом, популізмом Семена Семенченка, обмани як у Соболєва, Березюка... у них антирейтинг буде зростати.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зваживши всі за і проти, я вважаю, що Самопоміч найкраща ;)

    Ви можете зробити такий аналіз із укр. партіями?
    Бо ж не можуть бути всі одинаковими ;)
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І які такі показники?
    У парламенті у них меншість, бути у коаліції і взяти на себе більшу відповідальність побоялись, натомість, у львівській міській та обласній радах більшість і чим відзначились?
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Там дівчата файні.
    Мені найбільше Оксана Сироїд подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд: «Якщо не буде дебатів, то люди обиратимуть фактично обгортку»

    Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд підтримує відкриті дебати між кандидатами у Президенти.

    «Якщо не буде дебатів, то люди обиратимуть фактично обгортку, а з дебатами – можна поглянути на вміст. Людина, яка буде говорити – вона все про себе скаже».

    Також Сироїд виступає за заборону політичної реклами на телебаченні, оскільки саме політична реклама є прихованою політичною корупцією.

    «Через політичну рекламу на телебаченні проводяться величезні кошти, і сьогодні це спосіб величезних фінансових оборудок. Подивіться на передвиборчий фонд кандидатів у Президенти, навіть той, що є задекларований. Це сотні мільйонів гривень, а то й доларів. І ці гроші йдуть на медіа. Скажіть, а де нормальний неолігархічний кандидат повинен взяти гроші?»

    Сироїд наголошує: ніхто з «білого» українського бізнесу не готовий виділити такі кошти для передвиборчого фонду.

    «Це роблять олігархи, і фактично ми отримуємо кругообіг олігархічної влади в природі».

    (с)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А Самопоміч чимось себе показала?

    Запрпонували лідеру стати премєром - увильнув.
    Висунули у президенти - увильнув.

    Не хоче лідер брати на себе жодної відповідальності.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Oksana Syroyid
    21 березня о 00:08 ·
    У Президента Порошенка на ранок може бути лише два офіційних документи:
    - або інформація, яка підтвердить заяву Генерального прокурора Луценка;
    - або подання до парламенту про звільнення Луценка з посади Генерального прокурора.



    Oksana Syroyid
    18 год ·
    Мовчання ягнят

    Зауважили реакцію на провокацію Генпрокурора Луценка? Як відреагував Президент, Міністр закордонних справ, депутати БПП? Тиша!

    А ця реакція і є правдивою зовнішньою політикою влади. Бо ті, хто хочуть в НАТО не обмовляють публічно уряд США. Так само ті, хто правдиво бореться проти Росії, Кремля і Путіна, НІКОЛИ, за жодних обставин, не псуватимуть стосунки з найпотужнішим союзником у цій боротьбі.

    Сумно і страшно знати, що влада твоєї країни працює в інтересах ворога.

    Не менш сумно і страшно усвідомлювати, що так багато людей в твоїй країні не хочуть прийняти очевидність.

    Часом здається, що якби на наших очах президент перевтілився у вурдалаку, знайшлися б ті, хто переконував, що це необхідно в умовах війни.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    У Садового на ранок може бути лише два офіційних документи:
    - або разрешение складировать мусор Львова у Садового в саду
    - або заявление о собственной отставке
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже сміття неактуальне, у Садового багато іншого невирішеного.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Можете привести приклади "іншого невирішеного"?
     
  17. Сміття. Синютка заявив, що вони припиняють вивозити сміття.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Окрім сміття - у нормальному стані і нема зауважень щодо громадського транспорту, криміногенної ситуації?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви можете озвучити приклади "іншого невирішеного"?
    Що вам не подобається в громадському транспорті і криміногенній ситуації?

    Які ваші пропозиції?
     
а де твій аватар? :)