Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @manur, ви вже не пхайтеся до бульби. Самі казали " Бо мені то не подобається. "
    Так що пильнуйте польські магазини і не вчіть нас жити ;)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені 50 на 50, трохи приїджене це "нові обличчя", та і не завжди вони оправдують сподівання.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    1 год ·
    Рішення про введення воєнного стану стосується прав і свобод кожної людини в Україні. Тому фракція «Самопоміч» у парламенті вимагає:
    - Указ Президента про введення воєнного стану має бути оприлюднений якнайшвидше, в ньому мають бути зазначені причини введення воєнного стану, на якій території він вводиться і які саме права і свободи людей будуть обмежені;
    - Засідання Верховної Ради, де розглядатиметься цей Указ, має бути відкритим. Для того, щоб обговорити і пояснити людям, яким чином буде їх стосуватися цей указ: які саме права можуть бути обмежені, на який період і чому;
    - На додаток до Указу про введення воєнного стану, Верховний Головнокомандувач зобов‘язаний видати Указ про застосування Збройних сил України.

    [​IMG]
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чули, що Березюк у ВР тільки що казав? От так то...

    А ви берете і кажете...
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/303545433826248/



    зі

    Олег Березюк: «Воєнний стан – це відповідь агресору»

    «Самопоміч» 4 роки вимагала і досягла того, що закон про введення воєнного стану ухвалено. У документі на вимогу фракції чітко прописали, що воєнний стан буде вводитись на територіях, які сьогодні піддані або можуть бути піддані відвертій агресії ворога, де є війна.

    Лідер фракції Олег Березюк наголошує, що також Президент України зобов‘язаний видати указ про застосування Збройних сил України та подати його на затвердження парламенту.

    Крім того, «Самопоміч» закликає розірвати дипломатичні відносини з Росією, закрити консульські представництва, заборонити російські канали і торгівлю з Росією, ввести мораторій і припинити приватизацію об’єктів критичної інфраструктури.

    Та застерігає владу від зловживань воєнним станом у державі:

    «Якщо Президент або хтось інший в державі буде використовувати те, що українські громадяни віддали задля допомоги українському воїну, не для боротьби з ворогом, а для переслідування тих, хто бореться з режимом – це буде злочин проти людяності і народ повстане», – наголосив Олег Березюк.
    (с)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про режими і воєнний стан в Криму

    [​IMG]

    Шириться фейсбуком думка, що воєнний стан мав бути введений і в окупованому Криму. Тому – трішки про режими.

    «Режим» – це насправді лише спосіб ухвалення рішень державою стосовно людей. Чим складніший спосіб ухвалення рішень, тим безпечніше для людини.

    Демократія – режим з найскладнішим способом ухвалення рішень. Має бути розподіл влади, щоб уряд, парламент і суди один одного контролювали і стримували. Має бути влада держави і влада громад (місцеве самоврядування). Військо і поліція (тобто застосування сили) мають бути під контролем парламенту. Так само парламент повинен затверджувати бюджет і всі зміни до нього.

    Всім, кому не подобається український парламент, зауважу – чим сильніший парламент, тим сильніша демократія, тим захищеніша людина. Наша демократія незріла, бо парламент не контролює всю виконавчу владу, зокрема ту частину, що належить президенту. Як наслідок нема якісного контролю за бюджетом і застосуванням сили.

    Режим воєнного стану – це спрощений режим прийняття рішень. За такого режиму не працює розподіл влади. Виконавча влада, зокрема військові, можуть приймати рішення без будь-якого контролю. Військові можуть перевіряти людей і майно, користуватися їхньою власністю. Можна зупиняти роботу органів місцевого самоврядування. Можна змінювати бюджет без згоди парламенту.

    Режим воєнного стану дуже потрібен в умовах фактичної загрози, щоб військові могли швидко, але законно, виконувати свої функції. Тому воєнний стан треба було вводити на Донеччині та Луганщині ще з квітня 2014 року.

    Але режим воєнного стану дуже небезпечний, коли загрози нема. Бо ті, хто отримують надзвичайні повноваження, без реальної загрози починають нудитися. Тоді вони придумують приводи і загрози, щоб застосувати свої надзвичайні повноваження. Так, зокрема, народжується диктатура.

    Режими воєнного стану для виконавчої влади і військових дає ефект ейфорії, з якого, як з будь-якої залежності, вийти не просто. Саме тому треба назвати причини, територію, строки і вичерпний перелік прав і свобод, які можуть бути обмежені. Чим жорсткіше врегульований вхід в воєнний стан, тим менш болючим буде вихід з нього.

    Режим воєнного стану формально ми ввели вчора на 30 днів у десяти областях України. Однак елементи режиму воєнного стану запроваджені в Україні давно – собливий період, військово-цивільні адміністрації, повноваження для командувача ООС обмежувати права людей. Проблема цього гібриду – це реальні обмеження, притаманні воєнному стану, з яких не намальований маршрут виходу. (І це я вже намагалася розтлумачити не один раз).

    І, зрештою, стосовно воєнного стану для Криму. У Криму вже діє окремий режим – режим тимчасово окупованої території, визначений законом. Цей режим означає, що на тимчасово окупованій території не діють органи державної влади України і заборонена взаємодія з окупаційною адміністрацією. Режим воєнного стану не може застосовуватись там, держава не контролює територію і людей.

    Оксана Сироїд
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вікторія Войціцька – єдиний політик, яка потрапила до рейтингу «Люди Нового часу 2018»
    [​IMG]

    Заступник головного редактора журналу «Новое Время» Анна Мороз назвала Вікторію Войціцьку від «Самопомочі» депутатом-антиолігархом, яка викриває корупційні схеми, пов’язані з енергетикою».

    Журналісти відзначали, що коли олігархи і їх лобісти у парламенті намагаються протягти якісь вигідні для себе правки, то проти них виступають, на жаль, не профільні державні структури.

    Вікторія Войціцька – визнаний фахівець в царині енергетики, а впродовж років роботи у парламенті до неї дослухаються і в Міненергетики, і в НКРЕ. Наприклад, саме Вікторія серед тих, хто протидіє схемі ціноутворення «Роттердам+», вона переймається безпекою атомних електростанцій, постачанням газу до осель в регіонах. Силами Войціцької державна компанія «Укрнафта» почала відстоювати нарешті державні інтереси.

    До речі, у цьогорічному переліку «Людей Нового часу» вирішили менше приділяти уваги політикам, з огляду на передвиборчу кампанію і чимало популістських гасел.

    Однак, пані Войціцька своє місце у рейтингу заслужила виключно діями – це відзначила заступник головного редактора видання «Новое время».

    «Люди нового часу» – це проект видання «Новое время» про українців, які найефективніше і найяскравіше за усіх рухали країну вперед у 2018 році. Редакція вже четвертий рік поспіль виділяє серед українців тих людей, які самі встановлюють нові стандарти у різних царинах життя – від бізнесу і політики – до культури. Це історії, які доводять, що не лише влада, а й прості громадяни можуть змінити Україну.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    3 год ·
    Самопоміч ще з 2014 року вимагала від Президента, Парламенту визнати реальність, назвати війну війною.

    Адже самого лише запровадження воєнного стану недостатньо, Президент мав би ухвалити і подати Раді рішення про застосування Збройних сил, але він цього так і не зробив, — Тетяна Острікова

    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/976277982574453/
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд: «Ми маємо визначитися: або проводимо вибори в ОТГ, або повністю дотримуємося положень воєнного стану»

    Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд просить депутатів визначитися з приводу виборів в Об’єднаних територіальних громадах у тих 10 областях, де запроваджено воєнний стан. Йдеться про заборону 45 перших і 7 додаткових виборів в новостворених ОТГ, призначених на 23 грудня, а також про 9 проміжних місцевих виборів, які мали відбутися 9 і 16 грудня. ЦВК, відповідно до положень правового режиму воєнного стану, ці вибори в ОТГ скасувала. Однак, на погоджувальній раді Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що ці вибори слід провести. А як це зробити, запитує Оксана Сироїд:

    «Як можна сьогодні казати про підготовку і проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах в тих регіонах, де запроваджено воєнний стан? Це нонсенс. Або ми маємо воєнний стан і його дотримуємося, або ми проводимо вибори, і тоді ми повинні забезпечити всі свободи, які необхідні для агітації і проведення повноцінних виборів. Слід визначитись – або ми проводимо вибори, і тоді в певних регіонах треба воєнний стан обмежити, або ми повноцінно дотримуємося воєнного стану, то підготовку до виборів в таких умовах здійснювати не можна».

    Під час воєнного стану обмежуються певні права громадян, і як вони при цьому будуть здійснювати виборчий процес – загадка.

    «Я хочу довести до відома народних депутатів, що сьогодні в тих регіонах, де введено воєнний стан, вже є обмеження свободи пересування: тобто є блокпости і людям не завжди дозволяють переміщатися в межах області, що, можливо, є обґрунтовано. Також є обмеження для масових зібрань, людям не дозволяють збиратись, і це також правда. Людей відкликають з відпусток або не дозволяють їхати у відпустки і відрядження».

    Оксана Сироїд наголошує, що воєнний стан необхідний країні. Це беззаперечно.

    «Сьогодні добре чути правильні аргументи на користь введення воєнного стану, тільки шкода, що ці аргументи ми чуємо через 4.5 року після початку війни. Це ті аргументи, які ми використовували і два, і три роки тому. Але вони викликали лише агресію, знецінення і образи від Президента і коаліції. Так, воєнний стан справді необхідний для того, щоб захисти людей, і він мав бути введений давно».
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд: «Ініціатива Президента про призупинення Договору про дружбу з Росією спізнилася на чотири з половиною роки»

    «Це рішення треба було ухвалювати тоді, коли Росія почала збройну агресію проти України, – коментує призупинення Договору про дружбу з Росією віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.- Це є рамковий декларативний договір, який містить посилання на багато інших договорів. Сама назва цього Договору про дружбу є абсурдною в контексті чотирьох з половиною років війни. Яка дружба? Цей Договір втратив свій сенс, відколи Росія почала збройну агресію проти України».

    Україна сьогодні в односторонньому порядку виконує дуже багато двосторонніх договорів з Росією, які та порушила. Це стосується і дипломатичних відносин з Росією. Сироїд розповідає, що сьогодні дипломатичні відносини з Кремлем виправдовують двома причинами: те, що там є наші громадяни – етнічні українці, а друге – оскільки ми маємо багато полонених і багато в’язнів, заради них потрібно дипломатичні відносини підтримувати.

    Але обидва ці аргументи, на думку Оксани Сироїд, не витримують жодної критики:

    «Сьогодні громадяни України, які себе ідентифікують українцями, вимушені були втекти з Росії. А залишились там ті, хто переважно приймає той режим. Про в’язнів – хіба ми не були свідками, коли наших дипломатів неодноразово принижували тим, що не давали їм доступу до військовополонених. Можливо, набагато ефективніше звернутися до третьої держави, яка могла б бути посередником, і просити виконувати для нас ці дипломатичні функції?»
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    3 хв. ·
    В умовах воєнного стану вільні вибори є неможливими. Не можна перетворювати воєнний стан на профанацію та фарс, люди повинні бачити, що держава активно готується, збільшує свою обороноздатність.

    Вимагаємо звіту, що вже зроблено за тиждень, і що планується далі, — Ruslan Sydorovych


    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/273978496798490/
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я дивуюсь цим парламентарям. Що зроблено, що не зроблено воєнними...та ми в війні! В нас і так шпіонів російських отовсюди не виведеш, та ще і плани на весь світ продиктуй!
    А от що у зв'язку з ВС рахунки російських фірм та фірм російських громадян заблокують - Луценко сказав - то добрі санкції.. Вата завиє, звісно, хтось буде шукати роботу, але вже досить. А то ми ніколи з війни не вийдемо, якщо дома в себе гріємо ворога.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От коли заблокують, тоді хай каже ;)

    Вони щось дуже багато кажуть, а мало роблять :)
     
а де твій аватар? :)