Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Може троха якось інакше,коли інші щось роблять на-право,чи на-ліво, а Садовий ні туди,ні сюди!
    Хто він...лівий,правий,зелений,демократ,ліберал,консерватор,комуніст накінець? Хто...і куди веде Львів,та куди поведе Україну,яко президент?
    Напевно,знов-таки,як і ті... на запах грошей піде!А ми хором кричатимемо: - Бидло,бидло! :scratch_one-s_head:

    572038_5_w_1000.jpg
     
    Останнє редагування: 17 бер 2018
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я знаю по Львову 3 церкви УПЦ МП + є у селах передмістях Львова.

    Згідний із постом вище, програма партії ніби порядок і справедливість, за кого і проти кого - спонсори, майенати, сіячі ( як у судді Зварича ) грають не останню роль.
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Доки до самих людей не дійде, що не мона у ці церкви ходити - доти вони там і будуть.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    по Львову 3 церкви УПЦ МП - то називається "тепер повно церков УПЦ МП"?
    [​IMG][​IMG]
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Враховуючи, скільки у нас парафіян, прихожан, це явно не менше навіть 10 у якомусь регіоні Сходу.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А скільки у Львові храмів УГКЦ?

    зі

    До речі, хтось бреше - або Віка або @Lanktocha

    Віка каже, що храм МП у Львові є один
    Українська православна церква (Московський патріархат)
    Церква Георгія Побідоносця

    Храмів УГКЦ я не рахував, але їх є багато
     
    Останнє редагування: 17 бер 2018
  7. manur

    manur Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вот власне, всі знають головний храм УПЦ МП на Короленка, не закликаю у жодному разі його розвалювати чи насильно передавати УГКЦ, є ще, колись сам заходив і переконався по Антоноовича, на території колишнього заводу Кінескоп, на 100% не впевнений, але є слухи, що каплиця на перехресті Княгині Ольги - Сахарова УПЦ МП, є ще такий нюанс семінарія і при ній каплиця на Патона, офіційно УАПЦ, але говорили деякі прихожани - священник - виходець із Пачаївської Лаври, поширює ідеї та правила, притаманні більше гундяєвцям.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Подібно до діяльності Свободи, бути в опозиції і критикувати владу - легко, самому бути при владі і виконувати обіцяне, з відмазкою, що хтось не дає, вже не легко.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Газова війна України та Росії.

    Де Україна купує газ? Скільки видобуває власного? Як нам стати енергонезалежними? ТОП-5 запитань і відповідей — дивіться відео!



    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/1809121522510803/
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Руслан Сидорович: «Президент та парламент мають виконати свої передвиборчі обіцянки!»

    25 квітня під стінами Верховної Ради було оголошено про початок організації всеукраїнської акції «Ні – виборам за законом Януковича», вимогою якої є ухвалення парламентом нового Виборчого кодексу (проект закону №3112-1). До події долучився і народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.

    Потребу зміни виборчого законодавства він обумовлює так: «Корумпований та залежний парламент не здатен сформувати некорумпований та незалежний уряд. Корумпований та залежний уряд ніколи не зможе сформувати якісної освіти, якісної медицини, справедливого соціального забезпечення, некорупційну енергетичну систему.

    Що для цього потрібно? Щоб політики в парламенті та Президент виконали свої передвиборчі обіцянки. Передвиборча програма Президента містила посилання на те, що Верховною Радою буде ухвалено новий закон про вибори до парламенту на пропорційній основі з відкритими списками. Аналогічна теза міститься в коаліційній угоді, укладеній наприкінці 2014 року, під якою стоять підписи п’яти фракцій, які на той момент формували коаліцію».

    Позиція «Самопомочі», нагадує народний депутат, увесь цей час залишається незмінною. Так, партія вимагає системної та глибокої політичної реформи, яка без реформування виборчої системи є неможливою. «Саме громадяни повинні впливати на те, хто буде їхнім представником у найвищому законодавчому органі. Для цього потрібно, щоб політики брали на себе відповідальність та пропонували відповідних кандидатів, а виборці на виборчих дільницях мали можливість шляхом поставлення позначки в бюлетені визначатися, хто саме від політичної сили, яку вони підтримують, пройде до парламенту», – акцентує Руслан Сидорович.

    Однак, за його словами, новий Виборчий кодекс регулює не лише питання парламентських виборів, але й включає в себе обрання Президента та місцевої влади.

    «Запропонований варіант, – підсумовує народний депутат, – зменшує корупційну складову, робить вибори більш прозорими та чесними, забезпечує представництво в органах влади кожної вулиці, ніхто не залишиться без свого місцевого депутата. Таким способом забезпечується те народовладдя, яке наразі лише декларативно гарантується Конституцією України»

    (с)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Руслан Сидорович: «Виборчий кодекс необхідно ухвалити до старту виборчої кампанії»
    Якщо не пришвидшити процес розгляду правок до Виборчого кодексу, документ не буде ухвалено навіть до старту нової виборчої кампанії. Про це заявив народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч»Руслан Сидорович.

    Він акцентує: «Якщо говорити про стан речей на сьогодні, то зараз пройдено 433 поправки з 4,5 тисячі. Це мізер, 10% від загального обсягу. Такими темпами ми не ухвалимо цього закону і до початку парламентської виборчої кампанії».

    «Але, – продовжує народний депутат, – досягнуто попередньоїдомовленості – експертне середовище запропонує блоковий підхід до розгляду поправок. Це дозволить серйозно пришвидшити динаміку розгляду, тому що багато поправок стосуються одних і тих самих речей, просто різних аспектів».

    У такому разі, за словами Руслана Сидоровича, можна сподіватися, що за місяць комітет зміг би фіналізуватирезультати роботи.

    Відповідно, ще до кінця поточної сесії Верховної Ради, тобто до середини липня, документ може бути ухвалений парламентом в другому читанні.

    «Чому важливо ухвалити цей законопроект до кінця цієї сесії? – підсумовує Руслан Сидорович. – Восени починається президентська виборча кампанія.

    Ухвалювати Виборчий кодекс, який змінюватиме правила виборчого процесу напередодні старту кампанії, є небезпечним. І виборчі комісії, і громадяни, і політичні сили можуть не встигнути ознайомитися з результатами ухваленого закону, що спричинить плутанину, а найгірше – скасування результатів таких виборів».

    Нагадаємо, у листопаді Верховна Рада підтримала в першому читанні новий проект Виборчого кодексу. Документом, зокрема, передбачається введення пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками.

    (с)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Самопоміч» підтримала подання щодо неконституційності призначення Луценка Генпрокурором
    Близько півсотні народних депутатів підписали подання до Конституційного суду щодо визнання неконституційним закону, який дав можливість обійняти посаду Генерального прокурора Юрію Луценку. Нагадаємо, документ було ухвалено у рекордно короткі терміни та з порушеннями Регламенту Верховної Ради. Відповідно, фракція «Об’єднання «Самопоміч» одностайно підтримала подання.

    «Це був цинічний та рекордний з точки зору ухвалення законопроект, який призвів до ряду і політичних, і правових наслідків, – зауважує народний депутат від «Самопомочі» Олена Сотник. – Вперше в історії України ми маємо Генерального прокурора-політика, а не юриста».

    Коментуючи можливі наслідки визнання закону неконституційним, вона акцентує: «Це поставить під питання і обіймання посади Генеральним прокурором, і роботу Верховної Ради та її повернення в рамки легітимності».

    «Для нас як законодавців, – продовжує народний депутат, – ключовим є питання відновлення законної роботи, тому що неконституційний спосіб ухвалення рішень веде до того, що вони є нелегітимними».

    «Поки український парламент не почне поважати Конституцію, ми не зможемо добитися поваги до Конституції як основоположного закону в інших органах влади, – додає парламентар від «Самопомочі» Руслан Сидорович. – Дотримання Регламенту – це не непотрібний церемоніал, а процес, який забезпечує ухвалення якісних законів, які мають достатню легітимність в очах людей та забезпечують їх фундаментальні права, забезпечені як українською Конституцію, так і Конвенцією з прав людини».

    Олена Сотник підсумовує: «Ми віримо, що Конституційний суд зможе поставити крапки над і, та цей парламент не буде в майбутньому допускати такі глобальні помилки».
    (с)
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я-сі всикаю з "соообразітєльності" тої Самопомічі! Дебіли,чи шо? Хтось запропонував те що й козі-вже-зрозуміло,а вони... вумно підписали,напевно востанні.Патрійоти срані! Вибачєйте,же таке тугодумство фейкових партій ,та починає денервувати!Срана україншька партія,в гЕвропу і в Міську Раду залізла!Йой,хіба-сі денервую! :aggressive:

    32089241_390592721419861_5228194312814067712_n.jpg
    karikatura-pro-kontrolera_(boris-demin)_28612ф.jpg
     
    Останнє редагування: 15 тра 2018
    • Смішно Смішно x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    16 хв ·
    Вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками можуть змінити політичний ландшафт України на користь людини, а не олігархату.

    «Пропонуємо Парламенту виконати свої передвиборчі обіцянки та встановити нові правила виборів» - Єгор Соболєв


    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/1859364450819843/
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Березюк: «Монополісти знущаються над людьми та цілими містами, і на це ніхто не звертає уваги!»

    За словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, відбулася різка зміна риторики коаліції щодо Антикорупційного суду. Він акцентує: «Саме тому треба бути дуже уважним протягом наступних двох днів, щоб якісно попрацювати. Адже олігархи не зацікавлені в прийнятті якісного закону. Бо вони і надалі хочуть контролювати все, заради того, щоб і надалі грабувати державу і людей».

    Поки ж, констатує народний депутат, держава як інституція залежна від олігархів та безпомічна перед тим їх консенсусом, у якому не враховані ані інтереси людини, ані людська свобода, ані право власності та гідності.

    Приклад того – ситуація, що склалася у місті Гадяч на Полтавщині. Олег Березюк розповідає: «Тижнями йде боротьба монополіста полтавського облгазу з ОСББ, якому відключають газ лише тому, що це інституція, яка захищає людську власність в управлінні людським житлом. І на це ніхто не звертає увагу! Таких ОСББ, над якими знущаються облгази, по країні тисячі». Аналогічно тиждень газу немає у жителів будинку №11/39 на вулиці Гоголівській в Києві.

    Однак і це не межа, адже борються брудні капіталісти не лише з громадами, але й цілими містами. Наприклад, сьомий день мер міста Золочів голодує, протестуючи проти незаконної забудови. «На його боці винятково люди, – обурюється голова фракції. – Ані правоохоронні органи, ані обласна державна адміністрація, ані президентська адміністрація навіть не поцікавилися, що там відбувається. А йде боротьба громади з вульгарним капіталізмом, який хоче й далі захоплювати власність громади та знущатися».

    «Таких випадків по Україні, – підсумовує Олег Березюк, – тисячі. Тільки мало людей, які знаходять в собі
    силу стояти проти цього вульгарного капіталістичного олігархічного утворення».

    (с)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На Львівщині їх біля 60 !!!!!!!!!
     
а де твій аватар? :)