Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ганьба!
    "Ось і історія про бариг, змови з олігархами, ахметов не сидить, роттердам+, найкращий партнер і т.д...."

    Просимо максимальний Репост, країна повинна знати своїх "ХЕРОЇВ"!

    ...Показати більше...
    [​IMG]
    Львівські «прихвосні Ахметова, майже вся фракція «Самопомочі» проголосувала за виділення Ахметову ділянки у Львові
    TRIDENT-UA.INFO
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    2 хв. ·
    Друзі, Антикорупційний суд в Україні буде.

    Його суддів нам допоможуть підібрати США та Євросоюз - щоб ніхто не зміг пропихнути до цього суду корупціонерів. Вони вже погодилися. Міжнародний валютний фонд та Світовий банк теж допомагатимуть.

    Цей суд почне відстороняти з посад, арештовувати та відправляти у тюрми народних депутатів, урядовців, олігархів. Правильно Петро Порошенко так хвилюється. Зауважу, пане Президенте, що правосуддя для держави і для Вас особисто зараз краще, ніж нове повстання людей.

    У Парламенті це рішення більше блокувати нікому не вдасться. 6 жовтня оцінку нашого законопроекту про творення Антикорупційного суду винесе Венеціанська комісія, який ми надали всю необхідну інформацію. А 17 жовтня під Парламент прийдуть люди, щоб надихнути народних депутатів на голосування. Сьогодні в Івано-Франківську всі мої знайомі ветерани Війни за Незалежність пообіцяли приїхати.

    І ми прямо домовилися з Міхеілом Саакашвілі, що на всіх зустрічах з людьми він впродовж найближчого місяця агітуватимемо підтримати цю добру справу.

    Ви теж агітуйте, будь ласка:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Щось мені так здається, що скоро утвориться ще одна ЛНР. :))) Львівська Народна Республіка. І Мішіко стане її першим Президентом. :)))

    Так що, Миху, дивіться, куди емігрувати будете, бо Ви ту Самонеміч найбільше критикували. :)
     
    • Тупо Тупо x 2
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не юрист, але розумію, що суд створити можна, тобто найти людей, які б були налаштовані "давати результат", але ж як бути з законодавчею базою, яка як дишло? Скіьки напринимали законів та різних подзаконних актів, щоб корупціонерам було небезпечно жити в країні?
    Це яка потужна сила політичної волі потрібна, щоб бариги сами себе фактично вигнали з цієї країни, бо сісти на порохову бочку кому захочеться.
    Це надважке питання в перетворенні країни.

    Для перетворення країни, наприклад, Саакашвілі в Грузії діяв швидко і жорстоко, десь навіть дуже жорстоко.
    Вори в закони, як кажуть, всі збігли в Москву. Хтось позбувся нажитого "непосильнею працею", аби не сидіти в буцигарні.
    Зараз повертаються, випускаються, а проти Саакашвілі почались справи. Все, в принципі, ясно...Того його тут так бояться. Приклад для нашої "еліти", яка ніякого генпрокурора тут ніколи не боялася, небезпечний.
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ви про котрих бариг говорите? Про таких, як Коломойський, котрий фінансує весь цей цирк і Саакашвілі зокрема? Щось він дуже вибірково відноситься до бариг, дуже вибірково. Чи є бариги хороші, а є і погані? ;)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Щось ви даже вибірково відноситесь до бариг і ніц про парАшенко не говорите
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Взагалі то, були слухи, що Коломойша і Самопоміч фінансував, фракція голосувала за деякі потрібні закони, та і в блокаді є певна вигода, може Коломойша відкладати яйця в різні кошики.
    А чи завжди буде діяти на виборців "нові обличчя", дехто з таких може один раз перейти і надалі перетворитись у політичний секонд-хенд, як було із Партією Зелених, ВО Свобода, можливе із Радикальною Партією і Самопоміччю.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Більше сепаратиських елементів я спостеріг у Українській Галицькій Партії, підкреслення унікальності та відмінності одного регіону, в певний момент могли вони розіграти сепаратиський сценарій. Ну і чув не від одних, що ця партія утримується Садовим.
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Пруфи дайте,говорити балакати можна що хочеш
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Президент маніпулює і правильно йому сказав Керрі: в цивілізованих країнах – всі суди антикорупційні. А в нас всі суди – корумповані, і тому нам треба створити перший суд, який топ-корупціонерів відправлятиме за грати», - Єгор Соболєв.

    Чому корупція залишається безкарною? Куди ведуть так звані «покращення» і як депутати «Самопомочі» добиваються впровадження справді потрібних реформ?

    Дивіться у сюжеті!

    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/1619961814760109/
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Поки високопосадовці не понесуть відповідальності за ці вибухи, це продовжуватиметься, — Пастух

    Ввечері 26 вересня на складах боєприпасів у районі міста Калинівка, що на Вінниччині, сталася пожежа. Сьогодні снаряди продовжують вибухати, а людей евакуюють.

    Однак, за словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч» Тараса Пастуха, не всі хочуть залишати домівки через страх грабежів та з надією, що вибухи невдовзі припиняться.

    Пастух, який зараз перебуває на місці подій, недалеко від складів, зауважує: «Здебільшого ми бачимо поодинокі руйнування. Як правило, це вибиті вибуховою хвилею шибки, фрагменти стін, є один згорілий будинок. Ми продовжуємо курсувати по місту, на відстані приблизно 2,5-3 кілометри від складів, тож не бачимо сіл, які є ближчими. Я припускаю, що там руйнування серйозніші».

    Пригадуючи нещодавні аналогічні події у Балаклії Харківської області, народний депутат вкотре наголошує: «Країна воює і склади з боєприпасами є фактично одними з основних мішеней для країни-агресора. Тому проявляти халатність щодо таких об’єктів є не лише кримінальним злочином”.

    Він певен: першопричина подій у Калинівці – в керівництві Збройних сил, адже все починається з голови. «Незалежно від того, чи це халатність військовослужбовців на складах, чи робота диверсійної групи, все одно мова не про вибух декількох ящиків детонаторних припасів. На сьогодні ми говоримо про десятки і сотні тисяч тон озброєння, яке літає у повітрі. Тому тут повинна бути персональна відповідальність начальника Генерального штабу», – акцентує Тарас Пастух.

    За його словами, головним запобіжником, аби подібні пожежі більше не повторилися, є відповідальність. «Військові знають систему заходів, які повинні бути вжиті щодо охорони таких надзвичайно важливих об’єктів. Але поки це все сходить з рук і жоден генерал та високопосадовець не покараний, такі події мають місце і можуть продовжуватись», – підсумовує народний депутат.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Офіційна заява «Самопомочі» щодо законопроекту про припинення економічної блокади Донбасу
    Проект закону «Про припинення економічної та транспортної блокади території України, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», який був зареєстрований депутатом фракції – суперечить позиції фракції та партії. Цей законопроект – втілення мрії олігархів, що прагнуть відновити заробіток на крові, та Кремля, якому потрібно підгодовувати свою окупаційну владу.

    Фракція «Самопоміч» обстоює позицію, що торгівля з ворогом є нищівною для української держави. Депутати фракції вимагають визнання Росії країною-агресором, яка окупувала частину території України, і заборону будь-яких відносин з окупованим Кримом та окупованими територіями Донеччини та Луганщини, окрім гуманітарної допомоги. Все це є в законопроекті “Про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України”.

    Століття тому один мудрець сказав:

    «Чи знаєте ви шлях війни? Це шлях дисципліни і відмови від вигоди. Це шлях бойових колісниць і важкої ходи піхоти. Це шлях пороху і заліза.

    Чи знаєте ви шлях миру? Це шлях торгівлі і пісні. Це шлях відчинених дверей та відкритих кордонів. Це шлях пахощів і золота.

    Чи знаєте ви шлях війни та миру? Горе країні, в якій правителі і народ плутають шлях війни та шлях миру».

    Щоб шлях війни, нав’язаний Росією, змінився шляхом миру і торгівлі, ми повинні побачити, як російська армія залишає окуповані території, як Росія відновлює знищену нею ж інфраструктуру, як просить пробачення у матерів і дітей загиблих.

    Не раніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Oksana Syroyid
    3 год ·
    Штурм 6.0

    Коли в п'ятницю мені повідомили, що зі мною терміново хочуть поговорити телефоном з Німеччини за дорученням пані Канцлерки Меркель, я могла закластися стосовно предмета майбутньої розмови. І не помилилася б - просили проголосувати за продовження дії Закону про особливий статус для окупованих частин Донеччини і Луганщини (термін дії закону завершується 18 жовтня. Зацікавлення голосуванням висловлювали й інші представники міжнародних партнерів.

    До честі співрозмовників, на відміну від 2015-го ніхто нічого не вимагав, не погрожував, не шантажував, не принижував. Уже не застосовуються аргументи на кшталт "ви програли війну - робіть, що вам каже Росія", "якщо ви не проголосуєте, залишитесь одні і будете мати гаряче літо", "хочете, щоб ми забрали всі гроші, тоді не голосуйте".

    Але й ті аргументи, що залишились, висловлюючись делікатно, є непереконливими: "якщо ви не проголосуєте, то нам буде тяжко сперечатися з Росією, яка каже, що Україна не хоче політичну частину Мінська виконувати". Перепрошую, але закон, про який йдеться був прийнятий у вересні 2014 року, навіть "на випередження" Мінська 2. Що жодним чином не вплинуло на Росію і її наміри забратися з України. І не вплине. Бо, як кажуть в Україні, не для того мати квітку кохала. Або як перефразовує американська розвідка: "Росія продовжує військовий і дипломатичний тиск, щоб змусити Україну імплементувати московську версію Мінських угод. Серед них зміни до Конституціі, які дадуть Москві інструменти ветувати стратегічні рішення Києва." І Закон "Про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" є одним з таких інструментів.

    Більш того, недолугі пропозиції перехитрити Путіна ("let's oversmart Putin") щоразу виявляються спробами перехитрити український народ. І не тільки з боку Кремля. Президент України, прикриваючись "позицією міжнародних партнерів", щоразу поряд із кремлівськими інструментами підпихає ще й власні для підриву української державності.

    16 вересня 2014 року щоб проголосувати за Закон про особливий статус окупованого Донбасу та про амністію для бойовиків Президент принизив парламент, змусивши його голосувати під час закритого засідання, що суперечить самій природі парламенту.

    15 липня 2015 року зранку був сфальшований проект змін до Конституції, який підготувала Конституційна комісія. На вимогу Росії під тиском міжнародних партнерів з'явилася стаття про особливий статус окупованого Донбасу. За цю статтю Президент виміняв собі повноваження розпускати місцеві ради і розганяти місцевих голів на власний розсуд. Торг був взаємовигідним, тому загрози для України від цих положень не побачили ані Венеційська Комісія, ані міжнародні партнери.

    16 липня 2015 року зміни до Конституції заковтнув і відправив до Конституційного Суду. І залежно-слухняний Конституційний суд звісно не знайшов у документі жодних загроз для України.

    31 серпня 2015 року спроба пропхати у парламенті зміни до Конституції закінчилася трагічно і забрала життя трьох правоохоронців. Цього разу Президент не прийшов, щоб дивитися на ганьбу, яку він ініціював, і не взяв відповідальність за її наслідки.

    28 січня 2016 року парламент, щоб подовжити життя антидержавницькими змінам до Конституції вніс безглузді і неконституційні зміни до Регламенту Верховної Ради визначивши, що "наступна чергова сесія ВР" - це будь яка сесія ВР. Конституційний Суд, руйнуючи Конституцію, яку мав би захищати по-рабськи це безглуздя підтвердив.

    І ось ми на порозі розгляду чергового інструменту, який загрожує державності. Особливий статус сам по собі є узаконенням російської окупаційної влади на сході України. Але подовження цього статусу заховане в нетрях перехідних положень проекту так званого "закону про реінтеграцію". І вчергове, прикриваючись очікуваннями міжнародних партнерів, Президент начиняє проект закону з милозвучною назвою нормами, які загрожують правам і свободам людини і конституційному ладу. Зверну увагу хоча б на два аспекти.

    Відповідно до вимог Конституції Президент повинен був прийняти указ про використання збройних сил у зв'язку з російською агресією і окупацією. Тільки рішення верховного головнокомандувача про воєнну загрозу може захистити солдатів та офіцерів від переслідування, а армію від руйнування. Якщо нема такого рішення, будь-кого, хто боронив і боронить нас від Росії можна засудити за застосування зброї в мирний час проти мирного населення. І таких вироків проти наших солдатів сьогодні є набагато більше, ніж вироків проти так званих терористів і сепаратистів. Замість того, щоб виконати свій обов'язок верховного головнокомандувача, Президент пропонує дозволити "використання збройних сил у мирний час". Не важко прорахувати, які наслідки це матиме для збройних сил та держави.

    Отже, Президент як верховний головнокомандувач не хоче нести відповідальності за командування збройними силами, але дуже хоче командувати місцевим самоврядуванням. Президенту не вдалося це реалізувати через зміни до Конституції, тож тепер він вирішив втілити мрію через зміни до Закону "Про правовий режим воєнного стану", наділивши себе неконституційними повноваженнями зупиняти мандати місцевих рад і їхніх голів. Байдуже, місцеве самоврядування є правом громади і не може бути обмежене чи скасоване за жодних обставин. На випадок воєнного чи надзвичайного стану кожен міський чи сільський голова має визначений порядок взаємодії з органами державної влади. А мери-сепаратисти мають бути відсторонені на основі кримінального кодексу, а не закону про воєнний стан.

    За словами президентських опричників законопроект вже погоджений з міжнародними партнерами. За моєю інформацією деякі міжнародні партнери досить збентежені таким неконституційним нахрапом Глави держави. Але хіба це колись когось зупиняло?

    Тому прищіпаємося і готуємося до чергового президентського штурму української Конституції і державності.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Кажуть люди, що скоро ,десь числа, е-е-е... 12 жовтня закінчується строк дії тих Мінських домовленостей і слід буде приймати рішення про надання того статусу для Донбасу! І шо,шо то буде за рішення? Чи то буде таке,як в тій Каталонії? А ну,хто шо думає! :scratch_one-s_head:
    8-4032_1_6.jpg
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вице-спикер Верховной Рады Оксана Сыроид утверждает, что ей звонили из Германии по просьбе канцлера Ангелы Меркель относительно продления действия закона об особом статусе Донбасса.

    "Когда в пятницу мне сообщили, что со мной срочно хотят поговорить по телефону из Германии по поручению госпожи канцлера Меркель, я могла поспорить относительно предмета предстоящего разговора. И не ошиблась бы - просили проголосовать за продление действия закона об особом статусе для оккупированных частей Донецкой и Луганской областей (срок действия закона завершается 18 октября). Интерес к голосованию высказывали и другие представители международных партнеров", - написала она на своей странице в Facebook.

    Сыроид отметила, что "к чести собеседников, в отличие от 2015-го никто ничего не требовал, не угрожал, не шантажировал, не унижал. Уже не применяются аргументы типа "вы проиграли войну - делайте, что вам говорит Россия", "если вы не проголосуете, останетесь одни и будете иметь горячее лето", "хотите, чтобы мы забрали все деньги, тогда не голосуйте".

    "Но и те аргументы, что остались, выражаясь деликатно, являются неубедительными: "если вы не проголосуете, то нам будет тяжело спорить с Россией, которая говорит, что Украина не хочет политическую часть Минска выполнять", - добавила она.

    Сыроид напомнила, что 16 сентября 2014 года чтобы проголосовать за закон об особом статусе оккупированного Донбасса и об амнистии для боевиков "президент унизил парламент, заставив его голосовать во время закрытого заседания, что противоречит самой природе парламента".

    "Потому готовимся к очередному президентскому штурму украинской Конституции и государственности", - добавила она.

    Ранее СМИ сообщали о том, что действие закона "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей" планируется продлить еще на год. Соответствующую норму планируется включить в переходные положения законопроекта о восстановлении суверенитета Украины над временно оккупированными территориями.

    Закон Украины "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей" вступил в силу 20 октября 2014 года. Особый порядок в отдельных районах Донецкой и Луганской областей вводится законом временно, на три года со дня вступления в силу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що тут смішного?Тут плакати треба.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    просто двома дописами вище я надав статтю із ФБ-сторінки Сироїд #675
    .
    Там все без чужих коментів і домислів
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Шановний пан, я даю посилання, а ви укажіть, де каменти і де домисли.
    Є два абзаци роз'яснень (останні) - коли і на який строк було це переходне положення. Цей строк скінчився, але з Німеччини знову дзвінки.
    Сыроид сообщила о просьбе из Германии продлить действие закона об особом статусе Донбасса
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)