Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Цього року лідер гопкомпанії "Самопоміч" у Львові не заасфальтував жодної дороги. Жодної!!! На відміну від навколишніх сіл.

    Візьми і вкради, нє?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сказав чесний:mocking: депутат.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пріус, а прада, "чесний депутат" звучить тупо.:)))
     
    • Баян Баян x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Останнє редагування: 6 вер 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А що вам не подобається?
    Вона триста разів права. АТО - справа мусорилих і есбеушніків.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І далеко ходити не треба, якщо всі шукають "V колону" у Медведчуку, колишніх ПРдунах, комунягах, а такі можуть бути зовсім не там.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не втрачайте кінця клубка. Розмотайте його до іншого кінця нитки. І побачите, що там нічого немає, крім вашого здивування і розчарування.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Давайте заберемо всіх військових, бо некоституційно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. burachekn

    burachekn Well-Known Member

    Перед цією фразою буде доречно сказати, що по-перше, не Семенченко, а Зімін. Яка підстава до зміни прізвища? По-друге, як депутат, спочатку, перед тим як городити ось ту матню нікому не потрібну, хай скаже скільки разів він був присутній на робочому місці, за яке отримує зарплатню.

    ІгорМ, не ганьбись і не дозволяй собою маніпулювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. burachekn

    burachekn Well-Known Member

    Це ти так визначив? А я кажу, що вона працює на Росію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. burachekn

    burachekn Well-Known Member

    Ти про неї надто високої думки. Там нема ні духовності, ні ідейності, ні розуму, ні власної думки. Це проститука, яка буде співати тому, хто їй проплатить, іншими словами, це нікчема, яку навчили говорити.
    Український народ має її просто зневажати. Така моя думка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені по барабану Зімін, і Семенченко, і /в даному випадку/ скільки разів він був присутній на робочому місці, за яке отримує зарплатню.

    @burachekn, ближче до діла - скільки патронних заводів побудовано за останні три роки?

    @burachekn, хіба я вас трахав, що ви мені тикаєте? ;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хіба я вас трахав, що ви мені тикаєте? ©
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Тупо Тупо x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    Вчора о 21:05
    Тиждень у Парламенті закінчився дуже приємною подією.

    Євросоюз спорядив на допомогу Україні сім винищувачів корупції.

    Карлоса Кастресану, який очолював утворений ООН антикорупційний трибунал для Гватемали, в результаті роботи якого ув'язнені Президент, більшість парламентаріїв і зараз відправляють за ґрати керівників держпідприємств;

    Джованні Кесслера, який очолює Європейське управління з питань запобігання зловживанням і шахрайству, що,зокрема, веде розслідування щодо зловживань Марі Ле Пен;

    Драго Коса - голову робочої групи Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (OECР) з протидії хабарництву у міжнародних комерційних операціях;

    Мартіна Кройтнера, що був директором Федерального бюро з внутрішніх справ Австрії;

    Анку Юрман, яка була генеральним прокурором відділу міжнародної співпраці Національного антикорупційного директорату Румунії.

    Йєнса Мадсена, який був генеральним директором служби розвідки та безпеки Данії.

    Даніеля Телесклафа - керівника урядового агентства Ліхтенштейну з протидії відмивання коштів та фінансуванню тероризму.

    Такі люди погодилися увійти до консультативної ради нашого комітету з протидії корупції. Це велика честь для будь-якого парламентського комітету, навіть завелика. Профі такого рівня, зазвичай, допомагають напряму урядам, або керівникам держав, але, в нашому випадку, обрали наш комітет.

    Ми маємо право просити шанованих членів консультантивної ради допомогти краще виписати антикорупційне законодавство і аналізувати хід розслідувань ключових антикорупційних справ в Україні.

    Ще я сподіваюсь, що вони у своїх колах будуть авторитетним і незалежним джерелом інформації про боротьбу українців з клептократією.

    Якщо у Вас є ідеї, як ще можна використати досвід та авторитет наших нових консультантів - пишіть на soboliev_y@v.rada.gov.ua
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    1 год. ·
    Єгор Соболєв: Як нам зберегти і укріпити нашу державу під час Війни за Незалежність?

    Якщо ми будемо закривати очі на величезні розкрадання або на політичні репресії - ми пропадемо. Топ-корупціонери обкрадають у тому числі наші Збройні Сили. Як летючі миші-вампіри, вони фізично забирають ресурси та енергію у всього суспільства. Репресії ж унеможливлюють еволюційний перехід від клептократії до демократії. До виборів всіх доброчесних кандидатів просто затопчуть у бруд. Плюс репресії ведуть нинішніх керівників держави в обійми Путіна, який вже скористався схожим становищем Леоніда Кучми та Віктора Януковича.

    Тож, не лікувати зараз державу від топ-корупції та наступу на громадянські права - це як не лікувати маму, яка захворіла на рак, перепрошую за страшне порівняння.
    Якщо ж ми будемо закривати очі, що ворожі війська вже на нашій землі, і що під час внутрішніх потрясінь Путін неодмінно суне їх далі - ми теж пропадемо. Кремль зараз засилає сюди російських воров в законі. Вони творять власні бандформування в столиці України та за її межами. У випадку нового повстання українців ці групи почнуть вбивства та мародерство, спроби організувати які провалилися на Євромайдані. Я вже не говорю про ефективну терористичну мережу, яка регулярно, демонстративно та безкарно страчує ворогів Росії серед білого дня у центрі Києва.

    Тож, при лікуванні треба усвідомлювати ризики померти під час операцій.

    Як і що робити - це запитання до кожного громадянина і громадянки. Кожен має думати і діяти. Головне - не тікати від власної відповідальності, перекладаючи її на когось. І не дурити себе думкою, що якось воно само виправиться. Ця думка вже довела нас до окупації частини наших земель і унікально розвинутої клептократії. Кожен, навіть такі тилові пацюки як я, повинен зараз уявити себе у бетеері, який проривається під обстрілом ворога, а командир прямо на ходу розпродає паливо, боєкомплект, та ще й намагається розправитися з бійцями, які проти.

    Мій рецепт власних дій - лікування нашої держави ми повинні проводити без жодних вагань, але дозовано та поетапно. Даючи хворому можливість приходити в себе між болючими операціями.

    Треба поєднувати розробку потрібних для держави рішень і вуличну боротьбу за їхнє втілення.

    Так, разом з громадськими активістами ми пропонуємо за місяць, 17 жовтня, зібратися зранку у Києві і переконати Верховну Раду ухвалити рішення, що демонтують клептократію. А саме закони про Антикорупційний суд, про обмеження недоторканості, та про перехід до виборів за відкритими списками партій.

    Усі ці рішення розроблені, зареєстровані як законопроекти, але блокуються корумпованим Президентом за допомоги залежних членів Парламенту.
    Найближчими днями особисто почнемо запрошувати однодумців в інших містах взяти участь у сеансі лікування
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Люди Садового віддали Ахметову земельну ділянку у Львові




    13:02
    [​IMG]
    Депутати Львівської міськради не погодили відведення земельної ділянки на Кульпарківська, 93 ТзОВ "Метінвест-СМЦ", бенефіціарним власником якого є олігарх Рінат Ахметов. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Львівський портал".

    Депутати не підтримали ні виділення ділянки, ні відмову про виділення цієї ділянки. Проте цікаво, що за відведення землі проголосувало 17 депутатів: 14 представників "Самопомочі", двоє з БПП "Солідарність" та секретар міськради Анатолій Забарило.


    Бачите, п. ІгорМ.... а ви ту пишите про всяку бздьош від Самопомочі, а пацани ділом займаються, а не лише бздять.
    Самопоміч - партія самодостатня, сміття вивести з міста не може, а віддати землю олігарху - запросто.
    Я думаю, бабло там було не зле.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Єгор Соболєв знаходиться в Lviv Town Hall.
    9 год. · Lviv, Lviv Oblast ·
    Терміново повернувся до Львова просити суд віддати мені на поруки David Sakvarelidze. Він не Микола Мартиненко з Аваковим та Яценюком в друзях, впливати на слідство не може. І тікати теж не збирається.

    Але суд хочуть перенести на понеділок. Що може бути порушенням 72-годинного терміну на розгляд клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу. Просимо суд прийняти рішення сьогодні.

    Для тих, кому це варто пояснювати. Давід мені друг. Ми познайомилися під час творення у 2015 році нового законодавства про незаконне збагачення. Але насамперед ми тут в інтересах усіх людей, які виступають проти повернення держави Януковича. За свої дії Давід має відповісти у суворій відповідності до Закону. Так само як генерал Прикордонної служби, який відмовлявся перевірити документи під час подій на Шегині та, якщо він справді вірив у замінування, евакуювати людей в безпечне місце і перевірити паспорти там. Так само як за ганьбу з тітушками, заблокованим потягом у Перемишлі та інші порушення мають відповідати організатори цих подій у Києві.

    І Мартиненко, до речі, теж має відповісти за законом
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Що значить вірив у замінування?
    Якщо поступив дзвінок про замінування, то служби мають евакуювати людей, а потім вже вірити, чи не вірити.

    Навіть при тому, що псевдозамінування організували прихильники Саакашвілі. Це легко довести.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)