Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. npocmo

    npocmo дачник

    шо це за мода така - блокувати трибуну?
     
  2. npocmo

    npocmo дачник

    а шо, чекати поки вони весь парламент захоплять? вони вбивають у людях надію жити у цивілізованій країні
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    працюють на опозиційний блок.
     
  4. npocmo

    npocmo дачник

    та... заглянув у новини ) ... начебто Самопоміч заблокувала трибуну, а їхній Соболєв погрожував охоронцям ВР гранатою...
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Такої дурної теми ще не бачив.
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. npocmo

    npocmo дачник

  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну наЩОт погроз то дуже вже завуха притягнуто...
     
  8. npocmo

    npocmo дачник

    ну... мабуть усі хочуть працювати в Кривбасі, там залізна руда та ін.
     
  9. npocmo

    npocmo дачник

    проти чого?
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    проти всього :dntknw:
    Чи проти нічого :facepalm:
    всі за :rock:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. npocmo

    npocmo дачник

    блокувати трибуну - це як заблокувати форум, тільки ще гірше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А чому я не бачу дописів ІгорМ ?
    В ігнорі в мене немає нікого.
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Напевно стер дописи
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я зрозумів нащо ми вибираємо депутатів і партії. А щоб їм кісточки промивати.
     
  15. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Не знайшов ліпшої теми для свого запитання: що людям не подобається у Садовому та "Самопомочі" ?
    1) Садовий - брехун ?
    2) Садовий - хабарник ?
    3) Садовий не виконує обіцянки ?
    4) Садовий не дбає про Львів ?
    5) Садовий не здатен мислити по-державному ?
    6) Садовий - такий собі тип з-під темної зірки, не вартий ані крихти довіри ?
    7) Самопоміч - ніяка не партія, а філія ПР, запроданці й шахраї тощо.

    Чому такі негативні оцінки - вже питав про вашого мера тут, на форумі - відповідь була стисла і не дуже позитивно його оцінювала. Все одно хочу знати відношення львів’ян до свого мера, та чи варто сподіватись від Садового та "Самопомочі" якогось добра, чи не варто ? Наприклад наш мер, Геннадій Труханов, на прізвисько Гєша-кобура, вцілому людина непогана, старається для Одеси, як може. Підтримає будь-який проект, будь-яку ініціативу, аби вони не суперечили його кредо. Його кредо дуже просте й чітке: "А что я буду с этого иметь ?" Непогане кредо непоганої людини. Якщо Гєшу повісити на платані на Приморському бульварі, він буде ше кращий, як на мене. Чи Садовий такий ?
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Якщо будуть оба висіти то буде гарніше
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. npocmo

    npocmo дачник

    хочу дещо уточнити... ця тема була створена мною під 1-2 конкретні ганебні ситуації :acute: за участі представників Самопомочі, про які вище написано... інформація була взята із новин у ЗМІ :windie:
    (цікаво, що один із співрозмовників згодом чомусь видалив звідси свої дописи... може зазнав переслідувань :scratch_one-s_head:)
    щодо всіх інших питань щодо Садового і Самопомочі - я не знаю, не слідкую за подіями :dntknw:
     
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    На цьому форумі львів'ян майже не залишилось. А ті що залишились підтримують тільки Порошенка і більше нікого. Тому, не там питаєтесь.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Особливо пан Василь)))))))))))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Для початку одне запитання: Ви бачили фільм, де Садовий сам закликає до того, щоб здати Україну Росії на самому початку війни?
     
а де твій аватар? :)